reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Marcelinaa a nie możesz zwyczajnie pójść na L-4 i mieć wszystko w nosie? To pracodawca powinien martwić się czy ma pracownika na zastępstwo, nie TY. Nie wiem jednak jakie są zależności u Ciebie w pracy i jakie stosunki z szefem. Trzymam kciuki aby się wszystko rozwiązało i abyś mogła pójść na upragnione zwolnienie.
Ja jak mi zdrówko pozwoli chcę pracować jak najdłużej, może nawet do końca o ile brzuch będzie się mieścić pomiędzy siedzeniem i kierownicą. U mnie wynika to też z obawy, że jak moich panów zostawię samych to po powrocie biura nie poznam, będę myśleć, że to nie ta firma. Jak się tam zatrudniłam to takie kwiatki wyprostowałam już, że jakbym tu wszystko opisała oczy wyszłyby Wam z orbit.
A co do przyszłego pana tatusia to mam wrażenie, że spływa po nim, to, że będziemy mieć dziecko. Bardziej cieszy się z zakupu nowego telefonu (przeżywał to jakieś 5 dni) niż z faktu posiadania niedługo potomka. I czepia się wszystkiego, że ciuchy kupuję, że brzuch mi rośnie. Jak ma kuźwa nie rosnąć w ciąży?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja, juz posprzatalam wiec teraz codzienny przeglad BB i allegro :-)
Marcelina, wspolczuje ale mysle, że znajdzie sie jakies zastepstwo, czego Ci zycze.
magie78 z tego co na jakims watku czytalam masz termina na 08.08 (tak jak ja) i wedlug moich obliczen zalapiesz sie na te dodatkowe tygodnie. gdyz jesli wszystko pojdzie o czasie to macierzynski konczymy 25.12 dodajac 2 tygodnie z tego roku mamy styczen 2012 i wtedy piszemy o nastepne 2, chociaz nie wiem czy ja to dobrze rozumuje. Jesli nie to wypada nam tylko o tydzien przenoisc ciaze ;-)
 
Cześć Dziewczyny!
Ja znowu tylko przelotem, ale obiecuje, ze niedługo wpadne na dłużej :))
ja tez dalej pracuje, ale czuje się dobrze, wiec póki mogę będę pracować :p
ale nie o tym chciałam!

Dostałam wiadomość od Monili!

Monila jest dalej w szpitalu, teraz w Katowicach, ogólnie teraz czują się dobrze, wyniki są dobre, ale do rozwiązania Monia z Malym (kolejny chłopczyk!) bedą leżeć w szpitalu, przekazuje pozdrowienia!!!!
 
A85 dzięki za wiadomości od Monili i pozdrów ją od nas:) Bidulka się wyleży...

Bishopka ja cos czuję ,że mój poród będzie wcześniej bo z usg najpóźniej wyszedł 4/08 a jeszcze cesarka to mogę nawet o lipiec zahaczyć... Zobaczymy...
 
Hej dziewczynki dzieki za wsparcie :)
A85 - a czemu tak dlugo musza byc w szpitalu?? co im sie dzieje??Pozdrow Monile i maluszka od ciotek.
Marcelina - tez uwazam ze powinnas juz to olac, staralas sie i czekalas i szef i kolezanki powinny to docenic, w koncu nie ty zawalilas. Moglas isc odrazu i olac sprawe a nie zrobilas tego. Teraz jak zaczna sie upaly naprawde nie bedzie lekko. Trzymam kciuki zeby sie udalo cos wymyslic.
A ja jestem cala czerwona i w krostki, drapie sie jak wsciekla, i nie pomagaja na to ani wapno ani amertil i nie wiem co z tym zrobic. A w domu siedziec caly czas to sie nie da w taka piekna pogode.:no:
 
Witam w ten piękny,wiosenny dzionek :-)

Ewa K. - życzę dużo zdrówka dla Syneczka.. biedny , potem na starość już żadne antybiotyki nie będą na niego działały jak już teraz tyle ich dostaje :-(
A85- dzięki za informacje. Przekaż Monili żeby się trzymała mocno!
Marcelinaa - moim skromnym zdaniem powinnaś to zlekceważyć i udać się na L4. Ja jestem odpowiedzialna za kilka dziewczyn w pracy oraz ogólnie zawsze miałam wiele pracy itp. Kiedy wychodziłam za mąż ,wzięłam sobie 3 tygodnie urlopu. Mieliśmy już nagraną dziewczynę,pracowała z Nami ponad dwa miesiące,a 10 dni przed wyjazdem do Pl,dała mi wypowiedzenie (żeby było śmieszniej 3 -dniowe). Na łapu capu znaleźliśmy kogoś,ale ta osoba i tak nie była przetrenowana do mojego wyjazdu. Cóż mogłam zrobić.. nie moja wina.. miałam nie jechać na własny ślub,bo praca mnie potrzebuje? Zawsze się wszystkim przejmowałam, dziewczyny dzwoniły notorycznie z pytaniami, rozwiązywałam konflikty z klientami, robiłam strony internetowe,a teraz mam WOLNE i mam to gdzieś jak sobie radzą... powodzenia !
Miłego dnia :-)
 
Hej dziewczyny!

Ale szkoda naszej Monili, że do końca ciąży czas w szpitalu spędzi :-( Ale najwazniejsze, że wyniki dobre i że z małym wszystko ok.
Marcelina przykro mi z powodu akcji w pracy, ale zgadzam się z dziewczynami, że skoro czujesz, że czas na L4 to Twój pracodawca powinien Ci to umozliwić i niech sam troche podziała na rzecz szybkiego zastępstwa. W końcu nie ma ludzi niezastapionych.

Devi jak tam Twoje autko? Mam nadzieję, że wyjazd na Święta aktualny, bo z tego co pamiętam to gdzieś daleko jedziecie...

Cieszę się, że macie dobre wyniki glukozy. Mój gin stwierdził, że jak nie mam cukru podwyższonego, to nie będzie mnie męczył tą próbą glukozową, nie wiem czy to słuszne, ale póki co mam do niego zaufanie.

Maggie jak samopoczucie przed Wielkim Dniem? :-) Już coraz bliżej...

Dziewczyny, które utraciły ciążę, bądźcie dobrej myśli. Też się czasami boję, ale za wszelką cenę nastawiam się pozytywnie, musi byc dobrze do samego końca i będzie.

Mnie dziś czeka dłuuuuuugaśna podróż, ale ruszamy pod wieczór dopiero żeby w upale nie jechać, bo od razu mi niedobrze. Mam nadzieję, że wytrwam, tym bardziej, że mam adapter do pasa pożyczony - powiem Wam, że super wygodna sprawa, w ogóle prawie brzucha nie dotyka dolny pas, a chroni jak trzeba.
Jeszcze tylko spakowac się trzeba i sernik upiec :-)
 
Witam :-)
Marcelina powinnaś iść na zwolnienie i tyle...Niech się teraz sami martwią !:-)
A85 pozdrowienia dla Monili! Fajnie , że wyniki są dobre! Szkoda tylko, że musi spędzić resztę czasu w szpitalu...
EwaK zdrówka dla Was!

Moja córcia daje mi dzisiaj popalić... Jakiś ciężki dzień chyba ma, strasznie marudzi! Mam nadzieję , że nie szykuje się żadne choróbsko na święta jak to bywa w zwyczaju...
 
reklama
Witam dziewczęta w ten piękny słoneczny dzionek!!!!!:-)
Ja zaraz zmykam do przychodni bo mam dziś wizytę u gina -zobaczymy co tam z moją szyjką .Trzymajcie kciuki kochane co bym znowu do szpitala nie polazała i to jeszcze na same święta:-(Pozdrowionka dla MONILI -biedactwo tyle leżenia co ja tyle ,że ja leżonko mam w domu i tylko od czasu do czasu ląduję w szpitalu-a ona bidulka po za domem :-(.Najważniejsze,że wszystko z nimi dobrze.
 
Do góry