reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Bishopka, albo wiesz co?:D właśnie nie pamiętam, czy faszerują Ciebie czy dziecko... ach ta pamięć:D w każdym razie, ktoś dostanie antybiotyk bez tego wyniku ;)

edit. anulek82, używałam jelpa od samego początku, niedawno przerzuciłam się na Lovelę. I po tym i po tym nic nie było:)
 
reklama
mucha_nie_siada trudno, zrobie i najwyzej mi podadza ten antybiotyk, bo głupio mi podwazac kompetencje lekarza :-) moze w pozniejszym czasie zrobi wymaz jeszcze raz, nie wiem, nawet nie pytalam, w kazdym razie dziekuje za odpowiedz.
anulek82 fajnie masz, ze ma juz w domciu łóżeczko, wiec moje obawy troche uspokojone. Co do proszku to dla syna pralam w lovelli a dla córki w jelpie i zaden nie uczulal przynajmniej moic dzieci, wiem tez, ze czasami w szpitalach, w prezencie daja takie probki proszku i wlasnie lovelli. Moja kolezanka ma syna alergika i wybiera wszystkie kosmetyki sensitive, nie wiem czy proszki tez takie sa. A ha, to prawda nowe ubranka trzeba przeprac, chco ja chyba tylko wyplukam je w plynie dla niemowlat.
 
devi mialam zapytac, bo widze, ze z Wrocka jestes, znasz moze hurtownie Bajka ? Ciekawa jestem jakie tam sa ceny, a jechac 40 km, by zrobic oczy chyba mi sie nie oplaca :-);-)
 
Bishopka, najwyżej zrób cichaczem przed porodem:D (na wynik czeka się tydzień - bo próbują coś wyhodować) Niestety ale konsekwencje zarażenia dziecka mogą być tragiczne, czasami nawet operacja maluszka pod narkozą...
 
Witam i ja :-) U mnie juz po wizycie, siusiak potwierdzony :-D
Gratulacje :-)
Anulek82 ja w Zdrojach. Mają certyfikat "Rodzić po ludzku", jednoosobowe sale, przy szpitalu działa szkoła rodzenia, koszt to 40 złotych za zajęcia czy jakoś tak. Mam dzwonić do położnej w połowie lipca i już się ugadywać na zajęcia.
 
Witam Was dziewczyny ;-) U nas pogoda sie wyklarowala jest cieplo slonecznie i przyjennie,
Ja dzis od rana na zakupach na swieta i ubranko w koncu sobie kupilam na swita ale wrzuce na odpowiedni watek, potem posprzatalm tacie mieszkanie na swieta ktore tam bede przygotowywac dla nas i mojego rodzenstwa< mamy w tym roku nie ma bo w pracy za granica> i ktos to musi zrobic... a tak poza tym to:
WItaj Wera;-)
Annki milo ze wrocilyscie po dlugiej przerwie;-)
Pflaume spoznione zyczonka rocznicowe:-)
Bishopka ciesze sie ze wizyta udana i malenstwo rosnie:-D i synus sie ukazal;-)
3 mam kciukasy za reszte wizyt i usg :-)
Co do piwka od czasu do czasu(rzadko) pozwalam sobie na karmi jedno ale juz mi sie zbrzydlo na swieta lech free z soczkiem sobie zapodam jak bedzie ciepelko;-)
co do rahmistrzow jeszcze nas nie nawiedzili;P
Co do zakupow typu lozeczko zazdroszcze wam my musimy kase jakos odlozyc ...
A ja odebralam wyniki z glukozy sa bardzo dobre:-)
 
Ostatnia edycja:
HEJKA KOBITKI:-) witam sie wtorkowo
Witam wszystkie nowe sierpnióweczki:-)
Czytam ,że spisujecie się przez neta-ja spisałam siebie,męża i córcie jakoś około 2 tyg.temu ,bo nie mam ochoty wpuszczać jakąś obcą osobę do chaty i odpowiadać na dziesiątki pytań a przez neta pytań tylko 15 :tak:
Co niektóre mamusi szaleja z zakupami typu łózeczka :-) -ja mam już też na oku łóżeczko,pościele i wózek ale łóżeczko i wózek kupię dopiero na początku lipca a teraz w maju kupuję pościele-2 komp.wanienke,kosmetyki ,butelki i takie tam inne .Wszystko oprócz wózka zamawiam na allegro ,bo chodzić nie bardzo moge po sklepach więc zostaje allegro a i tak o wiele taniej mi wyjdzie :-).
Rany wy też tak macie ,że tak sie cieszycie z każdej zakupionej rzeczy dla maluszka?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry