reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

a85 cieszę się, że wizyta się udała
maggie udanych zakupów życzę
marcelina - bardzo fajne imię , nie znam żadnej Matei :-) (chyba dobrze odmieniłam?)
co do pogody u mnie to samo- brzydko i ponuro na dworze, straszny wiatr wieje i przez to głowa mnie boli ...
co do samotności też to mam ;-( wszyscy się pytaja tylko jak się czuję, jak dzidzia, czy kopie itp. każdy gdzieśzabiegany więc wtygodniu ciężko się z kimś spotkać, weekend to mój K. nie zawsze też ma ochotę na wyjście po całym tygodniu pracy. a ja jak sobię pomyślę, że do sierpnia tak daleko a na zwolnieniu jestem dopiero tydzień! no i perspektywa, że na kilka miesięcy zostane sama z dzieckiem w domu (ukochany wraca o 17, zje coś, odsapnie po pracy, kąpanie dziecka i to pewnie tyle będzie) i też sobie to uświadomiłam i też mnie to przeraziło. a jestem raczej z tych osób co lubią kontakt z ludzmi i nie lubię siedzieć w domu sama.
 
reklama
Marcelina - na początku wiele dzieczyn się tu zgłosiło z bydgoszczy i teraz się nie udzielają :p a myślałam, że będę na porodówce z nimi leżeć ;-)
 
hej ja tez sie witam marna pogoda....
A85 dbaj o siebie i czekam az zawitasz na dluzej,
Magie udanych zakupow
Marcelina ja to piatek mam od poczatku l-4;-)
Lana week tez ma byc taki beznadziejny bynajmniej u nas;/
Tesciowa mi niedawno powiedziala ze od dzis mamy wybor albo rodzic w domu albo w szpitalu... Ciekawe czy teoria pokryje sie z pratyka, choc ja nie mam warunkow zeby rodzic w domu wiec nawet tej opcji nie biore pod uwage. Zdecydowalabym sie jakbym miszkala w swoim domu ....
 
Hej, witam się piątkowo.
U nas też brzydka pogoda i wieje. W nocy sobie nasłuchiwałam wiatru jak szumiał i tak mi się dobrze spało- dawno tak dobrze nie odpoczęłam.
Dzisiaj znowu jakieś zakupki mnie czekają:D z koleżanką brzuchaczką i jej mężusiem.
Ja na L4 siedzę prawie od początku i jakoś już powoli oswoiłam się z tą samotnością. Mam swoje hobby i teraz mam tyle czasu w końcu by się w tej dziedzinie spełniać.
A wszystkim dziewczynkom gratuluję ujawnienia się płci maluszków.
Marcelina- piękne imię dla twojej dziewuszki.
 
Witam :)
U mnie słoneczko świeci :-) 13 stopni i wiatrzysko wieje :)

a85 gratuluję udanej wizyty!

maggie78 udanych zakupów!
 
cześć dziewczynki! dzisiaj jakoś mi lepiej, dzięki.
Akutan a jakie masz hobby, czy dobrze pamiętam, że biżuterię robisz czy to coś innego?
a85 gratuluję syneczka!

kurka mam amnezję... tyle chciałam napisać i nic nie pamiętam.
 
reklama
Lenka5- myślę, że mnie z kimś pomyliłaś bo nie mówiłam nic o moim hobby wcześniej :D Ale szyję torby:D, tzn staram się ;P

tak, nie byłam pewna, kto, ale któraś z nas pisała o biżuterii. szycie toreb też super sprawa, a masz jakieś zdjęcia? może można coś kupić od Ciebie?
 
Do góry