reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
moja koleżanka też się martwiła tym jak ma kontrolować czy dziecko jest dobrze przez nią karmione piersią. kupiła wagę i bacznie obserwowała jej wzrost
 
Sylvi witaj mam nadzieje ze plamienia ustapia i wszytsko bezie ok oszczedzaj sie, dobrze ze z dzieciaczkiem wszystko w porzadku;-)
Mlodam to masz niespodzianke z ta coreczka :D Gartulacje;-)
Taycia widze Twoj problem z plcia nadal jest hehe miejmy nadzieje ze juz niedlugo potwierdzi sie w koncu czy to dziewczynka czy chlopczyk;-)\
Karola dzialajcie z tym szwagrem bo to jakas porazka jest a nasze Polskie prawo do bani !!!
Akutan, Lenka mnie tez czasem doskwiera samotnosc to normalne przed ciaza tez mialam takie odczucia i dni.... ale tak jak Tonya napisala jak urodza sie malenstwa wszystko sie zmieni;-)
Marcelina bardzo fajne nietypowe imie wybralas:D a co do najedzenia Mucha ma racje :-)
Ja dzis tez nie mam najlepszego dnia na dworze pdobnie jak u Was wiatr taki ze glowe ma urwac ,a slychac tak ze pewno spac nie bede umiala;-( poza tym znowu mam problemyz ksiegowymi z firmy albo sa malo inteligentne albo nie nadawajaa sie do pracy znowu dzieki nim bede miala opozniona wyplate zeby tego bylo malo moj maz lezal w szptalu i jest caly czas na l-4 i wyplata tez marna wiec sytuacja materialna jest kiepska i nie umiem tego wszystkiego ogarnac...no nic nie bede smucic do jutra .
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI :-)
u mnie tez dziś zimno 7 stopni i wiatr silny wieje-bleeee!!!!!!!!!:-(
Mam nadzieję ,że wekend będzie ładniejszy:tak:
 
Czesc dziewczyny. U mnie tez dzisiaj jest strasznie zimno, tylko 5st, i strasznie wieje.
Co do samotnosci to ja tez tak mam, jestem na l4 mam duzo czasu jeszcze sie nie przestawilam i wstaje o 6. Moglabym jeszcze troche popracowac ale ze wzg na bole brzucha i dojazdy 50km w 1 strone wybralam decyzje o zw. We wsi gdzie mieszkam nie ma zabardzo mlodych osob, zostaje mi kawa z tesciowa co mieszzka za sciana i u sasiadow przez plot, codziennie tez nie bede nachodzic dziewczyn. M pracuje do 17-18. Do mamy, bratowej mam 50km. Sorki za narzekanie moze troche ulzy mi :))
Udanego dzionka zycze.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Ja tak przelotem! Bezczas u mnie kompletny! Jak będę miała wiecej wolnego to obiecuje, ze wszystko nadrobie, a póki co chciałam tylko napisać,ze jesteś po badaniu polowkowym, wszystko jest dobrze!
I chvialam się jeszcze pochwalić,ze bedziemy mieli Synka :) moje malenstwo takie bezwstydne :) tylko gin przylozyl glowice do brzuszka a tam rozkraczone nóżki :))) nawet pytać nie musiałam czy chłopczyk czy dziewczynka,bo nie dało się nie zauważyć :))))
 
Do góry