reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hejka :-)
A ja witam Was słonecznym uśmiechem. Dzisiaj ma być aż 19'c Wczoraj musieliśmy iść na spacer,a było grubo po 18,ale tak było pięknie,że szkoda było siedzieć w domu. Dzisiaj będzie identycznie :-D:-D
Za godzinkę wybieram się do koleżanki na farbowanie włosków ( farba bez amoniaku). Trochę się tylko boję,że pod wpływem hormonów kolor może wyjść inny ,ale były by jaja :-D:-D
Agulaula - wejdź sobie na forum Bydgoszcz... tam na pewno jest dużo dziewczyn z naszym terminem. Sama pochodzę z Bydzi,ale rodzić w Pl nie będę ...
Marcelina - bardzo oryginalne imię :-D
A85 - gratuluję Syneczka :-)

Miłego dnia Babeczki :-)
 
reklama
Lenka5 -zdjęcia mam, może ci wyślę na maila prywatnie żeby nie było, że reklamę robię. I tak można zamawiać:D jeśli się spodobają:D
 
ok, dziękuję, zaraz obejrzę te Twoje cudeńka:)

Akutan te torebki są super! wklej tutaj parę, na pewno zaraz znajdziesz klientki;))).
 
Ostatnia edycja:
dziękuję Ci bardzo serdecznie za ciepłe słowa:D jak nabiorę odwagi do takich publicznych wystąpień to pewnie wkleję:D
 
Ostatnia edycja:
hejka, dawno mnie tu nie było, a ten czas tak leci...

ciągle sie coś dzieje, ale najważniejsze, znamy płeć :)

Byliśmy na usg połówkowym, gin zbadał morfologie i wszystkie organy i potwierdził, będzie dziewczynka :)

Najbardziej się uśmialiśmy jak nasz synek jakieś czas temu oznajmił nam ze w brzuszku u mamy jest dziewczynka, mały prorok :)

U nas dziś bardzo wietrznie, już za dużo tego wiatru... działa mi na nerwy
 
pluszaczek gratuluję Córci!

akutan i ja poproszę;-)
taycia ja byłam wczoraj w salonie i fryzjerka była zdziwiona,że tak szybciutko włoski mi się rozjaśniły-tak więc wszystko może sie zdarzyć-choć oczywiście nie życzę niemiłych doznań-po opuszczeniu fotela :tak:
 
reklama
Witajcie!
Wpadłam tylko na chwilę, zaraz jadę do przyjaciółki :-) Pogoda faktycznie nieciekawa dziś, ale jutro ma być słoneczko (przynajmniej w Poznaniu)

Akutan też poproszę fotki toreb, bo u mnie ich nigdy za wiele :tak:

Sagaa wybór co do miejsca porodu mamy od dawna, ale póki domowe będą płatne to w sumie nie jest to prawdziwy wybór...choć ja przyznam się, że na poważnie myślę o porodzie w domu...póki co czytam dużo na ten temat...zobaczymy co z tego wyniknie ;-)

Gratuluję udanych wizyt!
 
Do góry