reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

witam
u mnie paskudna pogoda sie zrobila, wieje ze az glowe urywa, pada ech az nie chce sie wychodzic a musze bo po 14 mam spotanie z prawnikiem - tym razem juz platne i zobaczymy
sagaa31- dzis wieczorem przyjezdza moj maz i mysle ze jutro zlozymy wizyte szwagrowi, postaramy sie z nim pogadac ale moze byc ciezko jak mowil moj drugi szwagier podobno nie da sie z nim gadac
sylvi.b- ciesze sie ze z malenstwem wszystko oki, tego sie trzymajmy, z reszta tez bedzie dobrze

co do snow to ja tez w ciazy mam dziwne - dzis snilo mi sie ze nie bylam mezatka, a nasz kumpel wyznal mi milosc i koniecznie chcial ze mna byc, tylko ze mial zone no i chcial ja zostawic, sen skonczyl sie tak ze poszlismy razem na mecz pilki noznej bo akurat byl (akcja rozgrywala sie w moim wczesniejszym miejscu zamieszkania)

dzis moj maz powiedzial mi ( jak dzwonil rano) - ze mial fajny sen ,snilo mu sie ze przyjechal do domu, pozno wieczorem, polozylismy sie spac, dotknal brzucha i dzidzia zaczela sie ruszac :-) on nigdy nie pamieta snow, tak iec milo bylo tak sie obudzic hehe

co do imienia dla maluszka, moj maz twierdzi ze bedzie dziewczynka(bardzo by chcial) i dla niej juz mamy imie Maja, ale o imieniu dla chlopca to nawet nie chce rozmawiac, boje sie ze jesli nie dowiemy sie do konca ciazy kto mieszka w brzuchu a urodzi sie chlopak to bedzie niezly cyrk z imieniem...
 
reklama
Witajcie, ale u mnie pięknie słoneczko świeci. Już na leżaku poleżałam;)

sylvi.b dużo wypoczywaj, żeby nic złego już sie Wam nie przytrafiło!!

Małgosia trzymam kciuki!!
mlodam gratuluję córci:)

Coś mi się wydaje, że tak samo jak przeważa Maja w imionach dla dziewczynek tak samo będzie z Marcelem, bo zainteresowanie też spore. U nas też to imię jako jedyne mieliśmy dla chłopca, bo wszyscy mówili, że dziewczynka będzie, ale teraz rozważamy i inne typy, żeby za prosto nie było:-D

karolap czekamy na wieści!!

Wczoraj się dowiedziałam, że moja przyjaciółka też jest w ciąży-cieszę się- nie ma to jak dwie ciężarówki;)
 
no własnie nie ma jaj:)

laughing2.gif


a ja postanowiłam.. nie może tak być, że moja Pindzia będzie miała tak samo na imię jak Wasze ... czas się przyzwyczaić do nowego !
 
Dzięki za wszystkie słowa otuchy. Fajnie wiedzieć, ze nie jestem sama z moimi odczuciami. Moja przyjaciółka wyciągnęła wczoraj ode mnie co mnie gryzie - tzn wiedziała, ze czekam na córę, ale nie wiedziała, ze mam taki problem z akceptacją synka. Przyjaciele znaczą bardzo dużo, ale nie wiem czy miałabym odwagę się przyznać, gdyby nie Wy!:blink: Fajnie wczoraj pogadałyśmy.
Wczoraj byłam w pracy 10h i jak wróciłam to po prostu padłam na dziób. Powiem Wam, że zaczynam się cieszyć z decyzji, że od maja nie pracuję. Jestem coraz bardziej zmęczona.
Co do wyglądu siusiaków na usg to u mojego małego absolutnie siusiaka nie widać - jak dla mnie - ale doktorek mówi, że ewidentny siusiak i coś tam z mosznami też widać, więc nie ma żadnych złudzeń, a na zdjęciu nic!nie zrobię Wam foty z usg bo mój S zabrał aparat ze sobą.
Karolap nie chciałam ci tego wcześniej pisać, żeby Cię nie martwić, ale bez mała identyczną sytuację - tyle, że z wujkiem, miała moja koleżanka w zeszłym roku i niestety przegrała sprawę w sądzie i ona musi solidarnie spłacić nie swój dług - zadłużenie na ponad 20.000 plus odsetki i koszty sądowe.

Z ciekawostek - jeśli któraś z Was jest z okolic Łodzi - ja się wybieram na darmowe 4D:-)
09-10.04.2011 Łódź, Centrum Handlowe Port Łódź | Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo
 
Marcelina no jednak wyszło co innego niż wcześniej ;-) ale ja się i wtedy nie nastawiałam i teraz też ;-) aby zdrowe, choć chciało by się mieć większą pewność.

Dzięki za gratki :-) postaram się nie nakręcać ;-) jakoś nie do końca wierzę że dziewczynka, i lepiej to się nie nastawiać, bo co jak lekarz się pomylił? ;-) będzie ups.
A jest wśród nas z podobną przemianą? ;-)
 
reklama
Maggie - nie bądź skromna :-)
MłodaM - u mnie na razie nie wiadomo...w 12 tyg była dziewczynka, w 16 tyg wyszedł chłopak..czekam na wizytę we wtorek by zobaczyć kto tam naprawdę pomieszkuje :-D:-D
 
Do góry