reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

rybkaaa3 - ja mam 160 cm i 73kg! to to dopiero jest mały słoń.. a raczej słonisko ;) a jak wychodziłam za mąż to było takie ładne 55 kg.. hmmm...
 
reklama
altaya7 mąż o Ciebie dba ;-)

A co do zgubienia tych kg to hmm długo się zbierałam zanim zaczęłam działać :-) zawsze mówiłam '' dobra to od poniedziałku'' i tak na okrągło :-) Zapragnęliśmy drugiego dziecka :-) stwierdziłam, że nie chce zaczynać z tyloma kg i się wzięłam za siebie :-) przede wszystkim odstawiłam słodycze i chodziłam 2-3 razy w tygodniu na aerobik (jakoś w 3 miesiące udało się schudnąć 10 kg). Chciałabym ważyć jeszcze mniej no ale :-). Wezmę się za siebie po porodzie! Przynajmniej mam taką nadzieję! :-)

Ja tez po ślubie przytyłam :-) a zawsze byłam szczupła.
 
Ostatnia edycja:
Hej Petunia..:-)

u nas przybyly z 3kg ..przy wzroscie 166cm waze 56-7gk (normalnie),takze tez nie taka kruszyna ..teraz jeszcze wcinamy pulpeciki takze rosniemy w tluszczyk :D
 
Cześć !

Tyle piszecie,że nie nadążam czytać :-):-)
Chciałam się Was spytać czy przytyłyście lub schudłyście w I trymestrze. Moja waga pokazuje mi różnie ,przeważnie,że przytyłam 1- 2 kg. Czy tak jest prawidłowo? niczego sobie nie odmawiam,ale nadal nie mam za dużych chęci na jedzenie.
I jeszcze jedno. Jak wstaje po nocnym śnie to jestem taka połamana,że szok :-) wszystko mnie boli.. szczególnie kręgosłup. Też tak macie?

U mnie dzisiaj słoneczko,więc i humor dobry ... więc pozdrawiam Was wszystkie kobitki!
 
hej!:-)
juz po wizycie:-).
tak sie bałam a wszystko jest w jak najlepszym porządku. gin powiedział że chciałby aby takie jak moje wyniki miały pozostałe kobiety w ciąży:tak::tak:. a torbiel to się wchłoneła właśnie wtedy gdy mnie tak z bólu zwijało.

Trzymam kciuki za mal-gosię i wszystkie pozostałe dziwczyny które miały dziś i będą miały w nAjblizszym czasxie usg.

Przyłączę sie również do wątku wagi. ;-)
mam 172 i przed ciążą ważyłam 63 kg! (94 kg na dwa tygodnie przed porodem, bo potem to juz na wage nie wchodziłam:baffled: ale synka urodziłam za to 4.200kg) ze swej figury z przed ciązy byłam bardzo zadowolona a że jestem osobą dość aktywną sądziłam że szybko zrzucę te kilkogramy które mi przybyły ale niestety to nie było takiE proste.:no:
Udało mi się w ciągu 2 lat pozbyc 20kg. zaczynałam byc znowu w jakis sposób zadowolona ze swej wagi tj 74kg :happy:. a teraz jestem znowu w ciązy ale jak na razie nic mi nie przybyło :-)
słonik to JA kiedys byłam:-D az nie chce myśleć że i tym razem może być to samo:szok:
 
dziewczyny o zbędne kilogramy będziemy się martwic po ciąży:):) i napewno damy rade zrzucić;):) a ja puki co to zajadam się lodami i lentinkami;p tzn wymieszałam lentinki z lodami;) hihh
 
tycia mi dopiero stuknal II trymestr wiec te 2-3kg przytylam z 2 tygodnie temu,na samym poczatku wrecz spadala mi waga..no a pozniej te kilka kilo do przodu,tez raczej niczego sobie nie odmawiam,ale nie jem np slodyczy,jakos nie mam ochoty procz lodow,te moglabym wcinac codziennie:-)

Heh..a jesli chodzi o twoje drugie pytanie to mnie caly czas wszystko boli i czuje sie polamana,bo w lozku leze non stop .:zawstydzona/y:

marcia7ciesze sie,ze wszystko ok :-)
 
reklama
Do góry