reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cześć Dziewczynki :)
Ja jak zwykle mocno pospałam, także dopiero przed śniadankiem :) Słonko pięknie dziś świeci, od razu więcej energii do działania. Mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:tak:. Ja też dziś idę do swojego doktora, ale usg mieliśmy tydzień temu, więc dziś tylko badanko i odbiór zwolnienia, także się nie denerwuję, ale rozumiem stres przez usg, tez zawsze mam straszny. Dajcie znać jak wam poszło Mamusie:))
Miłego dnia :))
 
reklama
devi tobie się brzuszek wylewa, gdzie? ty jesteś szczuplutka - ostatnio widziałam twój brzuszek;-)
sylvi- to juz mnie dawno nie widziałas :) a moze to ja taka spaczona jestem, naprawde czuje sie jak 2 lata temu gdy misłam 10 kg wiecej :/
a moze to mi poprstu ciezko zaakceptowac ze czy tego chce czy nie brzuch i waga beda rosły?? wiesz ja jestem po długiej i ciezkiej walce z kilogramami. Za mna 15 kg i taka sylwetka ciesze sie od roku i teraz jakos ciezko mi zaakaceptowac ze cialo tak szybko znowu sie zmienia :/
 
A tak z ciekawości - czy przytyłyście już coś?
bo mi waga ani drgnie, nawet raczej spada (bo staram się wykluczyć świństwa w ciąży, które rozpychają żołądek).
 
Ja przed zajściem w ciąże schudłam ponad 10 kilo i boję się, że teraz przytyje ze 30:-/ (w pierwszej ciąży przytyłam ok 15 kg) ale mam nadzieję, że uda mi się po porodzie zgubić zbędne kg.

Teraz przytyłam jakieś 1,5 kg
 
reklama
ja przytyłam teraz około 3 kg:eek:, ale myślę że będzie mniej niż przy pierwszej ciąży. Chciałabym tak 12-13 kg, przy Wiki przytyłam 18kg ale szybko kilogramy zleciały.:-)
 
Do góry