reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
kamilaedi Czekamy razem z toba do 12 tc ;))


Ide do mojego szkraba, bo mnie ciagnie do zabawy. Meza juz dzisiaj wymeczyl to teraz zamiana rol - ja do dziecka Adrian do kompa:-D Ale przynajmniej wieczor razem spedzimy - mam nadzieje ;))))
 
Witajcie, niesmialo dolaczam....

termin wypada na 13 sierpnia....

3 dni temu zrobilam pierwszytest, megabladzioch,wczoraj ciut ciemniejsza krecha plus plamienia, dzis potwierdzone digitalem i zero plamien :)
Mam core z 18ego maja 2009 :)
ciaza ta wyczekiwana 7 cykli !!

pozdrawiam serdecznie
 
JoAnn cześć!!!:-D kiedy miałaś ostatnia @? mój test też był megabladzioch (robiony w czwartek), jutro drugi raz sikam, bo chcę piekne kreseczki mieć, heh.
 
kahaka witaj,
ostatnia @ mialam 5ego listopada, cykle 30dniowe z reguly...

jutro z pewnoscia bedzie mocniejsza kreska :)

z cora zrobilam tyle testow ile mialam pod reka- czyli 5 w odstepach czasu....teraz mialam 4, jeden przede mna :p
 
Joann witaj imienniczko! gratuluje II pieknych kreseczek i zapraszam do pisania;-)

Patryk zasnąl, Adrian w sklepie to mam chwilke dla siebie ;)))
 
reklama
Dziewczyny, muszę Was o to zapytać...Jak Wasze piersi??? :-D bo ja swoje macam i macam i żadnej różnicy - miękkie są, nic nie bolą, nie powiększone, brodawki takie jak zawsze.
Tylko nie śmiejcie się ze mnie :-p
 
Do góry