reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hej dziewczyny, wczoraj niedałam rady wejsc na forum jak wrociłam z pracy to odrazu do łózka poszłam sie grzac, dzis mi troche lepiej ale niestety mam cały weekend pracującyi juz sobie raczej nie poleze. a wczoraj sie dowiedziałam że juz w tym roku nie dostane umowy o prace i jestem załamana bo nie wiem co robić.
Ja narazie uciekam bo musze troche ogarnąć dom a potem do roboty:wściekła/y:
 
kasica, u mnie tez kiepsko z pracą...:-( obecnie pracuje w szkole, ale na zastępstwo, tylko do połowy stycznia i niestety ciąża mi nic nie "pomoże" - nie ma obowiązku w takiej sytuacji przedłużać umowy :-( więc zostane na lodzie. Dostałam wprawdzie oferte pracy w przedszkolu prywatnym od stycznia właśnie, ale waham się, boję się, że złapie tam jakies chorobsko od dzieci...
 
kahaka ja pracuje na umowe zlecenie i mam niby umowe na dwa lata i niemogą mnie zwolnić ale nie moge iść na chorobowe.
dla mnie to zadne rozwiazanie, walcze o umowe o prace ale nie wiem czy warto sie narazac jeszcze miesiąc bo może dostane od stycznia. Ale to jest takie moze ale nie koniecznie.
 
Oli, no to masz super sytuację! Ja nie wiem co mam zrobić, musze to dobrze przemyśleć.

Dziewczyny, ja się zastanawiam, czy naprawdę jestem w tej ciąży...;-)nic a nic nie czuję.
Jutro rano robię sikacza, żeby miec pewność.
 
Hej ;))

Dzwonilam do gina umowic sie na bete. Gin powiedział, zebym w 7 tc przyszła na usg a bete sobie odpuscila. Najpierw się uparłam to mnie zapisal ;))) Ale potem stwierdzilam ze lekarz wie lepiej i zadzwonilam umowic sie na usg wstepnie, a bete odwolalam. Tak to jest jak sie baba uprze - musi sie nadzwonic i nalatac:-D

Wiec wstepna data usg - 20 grudnia ;))

Dzisiaj zjadlam 2 paczki czipsow (paprykowe i fromage) jak tak dalej pojdzie to w sierpniu bede miala 2 metry w szerz!:-D:baffled:

kahaka jestes, jestes ;) Objawy ciazy mozesz miec potem, bo nie kazda kobieta ma je od razu. ;)) Ja jak mowilam poza testem i wilczym apetytem nie mam objawow ciazy. Tylko mnie plecy strasznie zaczely dzisiaj bolec do tego. :) Ty sie modl zebys jak najmniej tych objawiw miala, bo na dlusza mete sa okropnie uporczywe:sorry2:

mama gdzie jestes?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
musia, a kiedy miałaś ostatnia @? Ja mam wizytę 14 grudnia, na pewno zrobi mi usg. Być może to za wcześnie, ale ja już się zapisałam z miesiąc temu, żeby cos poradzić na problemy z zajściem:-D
 
reklama
Tak, mieliśmy zacząć działać, bo od poronienia mija właśnie rok i jak dotąd nie wychodziło...Zrobiliśmy badania - mąż nasienia (ok), ja hormony (tak sobie) i z wynikami miałam iśc do mojej gin :-D
 
Do góry