reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hey dziewczyny. Sorki że się wtrącę należę do majówek 2011. Pozwoliłam sobie Was podczytać. Gratuluję udanych testów. A co do bety to powtarza się ją po paru dniach żeby sprawdzić czy jest prawidłowy przyrost ciąży. Test testem,ale zanim co niektóre dostaną się na usg to mogą dla pewności sprawdzić czy dzidzia się rozwija. Ja w tamtym roku po drugim badaniu leciałam biegiem bez kolejki do mojej ginekolog niestety ciąża obumarła:(
 
HEJ:) ja zrobiłam bete po testach pozytywnych(w pt i nd testy) w pon BETA, tże czytałam, że powinno się zrobić kolejna po 24 h bo jak przyrost wynosi chyba 66% na dobe to ciąża prawidłowo sie rozwija. Można też tylko zrobić żeby potwierdzić 100% ciąże. Myślę, że każdy robi wg uznania.:D
Nadzieja ja to też życzę powodzonka naszym mężom bo po sobie wiem jaka jestem dla niego okrutna no wiadomo przez objawy zero ochoty na jakieś zbliżenia;/
 
Witam was dziewczyny.
podczytuje was od poczatku, ale nie odzywalam sie nie chcac zapeszac.

Oto po krotce moja historia: Od maja zazelam razem z T starac sie o dzidzie, na poczatku lipca dwie kreski, mnostwo radosci- ktora niestety nie trwala dlugo, na pierwszym tak wyczekanym usg (mieszkam w uk, tu robia usg dopiero w 12 tyg) okazalo sie, ze serduzko przestalo pracowac w 9 tyg pare dni pozniej poronilam. bol, placz, zalamanie, mnostwo pytan- czemu?czy cos zle zrobilam?czy cos ze mna nie tak?
badan zadnych niemialam - tu robia badania jak poroni sie trzy razy! masakra jakas!! niedlugo pozniej zaczelismy sie starac znow... i wynikiem naszych staranek sa dwie kreski! a dokladniej cien cienia kreski, dzien przed planowanym @, balda kresezka dzien po planowanym dniu@ i wciaz duzo bladsza kreska od kontrolnej kreski ale ciut ciemniejsza od wczorajszej Kreska dzisiejsza

Odrazu przyznam sie wam, ze umieram ze strachu !! tak bardzo bym chciala zeby sie tym razem udalo....
generalnie czuje sie oki-zero objawow, no moze lekka sennosc...

sciskam wszystkie sierpnioweczki i zycze spokojnych 8 miesiecy
 
Ostatnia edycja:
kamilaedi, ja tez jestem po poronieniu i tez umieram ze strachu! Ale staram się mysleć pozytywnie.
nadzieja, ja też nie mam żadnych objawów.
Ja nie robię bety przed usg, w niczym mi to nie pomoże - wszystko co moge zrobić już robię - tzn biorę luteinę i Duphaston.

Zaraz się zbieram do lekarza, bo mnie kaszel roznosi, myślałam, żeby poczekać do poniedziałku, ale wolę nie ryzykować.
 
kamilaedi, widze z suwaczka, że będziemy miały na ten sam dzień termin. Wprawdzie mi z terminu ostatniej @ wychodzi wcześniej, ale mierzyłam temp i wiem kiedy miałam owu, więc wypada na 11.08 :)
 
reklama
Do góry