reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

mama ja jutro sie umówie, ale chciałam bete wczesniej zrobic przed usg. A na usg to tez gdzies tak pojde w okolicach 6,7 tyg.
 
reklama
Kurde dziewczyny już nie wiem co mam myśleć.
pogodziłam się z tym że nie będę sierpnióweczką, bo robiłam 3 testy (tej samej firmy) i wyszły negatywne ale...
przestał mnie boleć brzuch tak na okres, czasami pobolewa mnie jajnik, i mam strasznie dużo śluzu takiego białego
więc może jest nadzieja... a może to tylko stres
Dziewczyny poradźcie coś:-(
 
MAGADA- ja robilam testy 3 firm ,ale pani w aptece powiedziala mi ,ze firma nie ma znaczenia-tylko mi chodzilo o to ,ze wszystkie wychodza pozytywnie i myslalam ,ze cos jest zafalszowane ,ale powiedziala mi,ze jak sa II to na 99% ciąża-pytanie czy sie utrzyma a jak wychodza z I kreską to moze byc ciąża ,ale test za wczesnie zrobiony i trzeba powtorzyc...

ja mleczny sluz mialam zawsze przed @ ,ale nie wim czy nie mialam go po hormonach bo ja rozne bralam -na regulacje cyklu,na stymulacje jajnikow....

ale za Ciebie trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& jesli Ci to nie daje spokoju to testuj jutro lub w ndz.

ja zrobilam tyle testow bo ciezko mi bylo uwierzyc ze w koncu sie udalo...

MUSIA- ja nie ide na bete...
 
MUSIA- bo 1 beta to za malo ,trzeba zrobic 2 żeby zobaczyc czy dobrze przyrasta a ja nie mam na to czasu za bardzo bo mam tu prywatne labo gdzie odsylaja probki do badania dalej i jak zrobilm raz bete to mialam wynik po 3 dniach-to znaczy jak robilam w poniedzialek to wynik byl w srode....zanim to wszystko ropobią o ja doczekam sie wizyty...

a do szpitala mam kawalek a w tą ślizgawice niek mnie nie wygoni do Poznania-testy mi wystarczą...:))
 
Witajcie dziewczynki :-D Pozwólcie, że sie przyłączę...Test zrobiłam dopiero wczoraj, nie ma takiej pieknej krechy jak musia05, ale jest :-) ostatnią @ miałam 29.10, do gin ide 14 grudnia.
Bardzo sie denerwuje, bo rok temu poroniłam i od tamtej pory staralismy się, jak dotąd bez efektów. W tym cyklu zrobiliśmy badania - mąż nasienia (ok), ja hormony (nie za specjalnie) i 14 gru zapisałam się na wizytę właśnie po to, aby zacząć działać konkretniej. A tu niespodzianka! Chociaż przyznam się, że bardzo liczyłam na ten listopad, bo rok temu też w listopadzie udało się zajść.
czoraj rozmawiałam z moją gin przez tel i kazała mi brać Duphaston i luteinę - mam nadzieję, że tym razem dotrwam do końca! Bety nie badam, bo nic mi to nie da - i tak nie mogę zrobić nic więcej niz brać te leki.
Mam nadzieję, że z Wami jakoś łatwiej będzie przejść to wszystko - bo jak na razie więcej u mnie strachu niż radości...
 
Ostatnia edycja:
kahaka witam cie tutaj i gratuluje II kreseczek ;)))) Ciesz sie ciaza, nie boj sie za bardzo (chociaz to zrozumiale). My cie tu wszystkie bedziemy wspierac ;)))

Lece dziewczyny bede po 22 ;**
 
reklama
Ja jak na razie zrobiłam tylko 1 test, bladą mam te krechę...aż się zaczęłam zastanawiać czy zwidow nie mam, heh...Jutro polecę po jeszcze jeden teścior i w niedziele nasikam - musze sie upewnić!;-)
SNC00492.jpg
Ale widzicie ją prawda? :-D Test robiont wczoraj, czyli w dniu @ albo dzien po terminie @.
 
Ostatnia edycja:
Do góry