reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
No musi być dobrze, innej opcji nie ma!!!!
Widze, że już kolejna ma wizytę 14 grudnia. Ja i mama05 też! To będziemy miały o czym gadac ;)
Ja tez senna jestem, zaraz się kładę.
 
Kahaka ja mam to samo co Oli i do tego zgaga i zmiana nastroju w tempie express:)
Oli ja miałam podobnie i chyba zrobię sobie te badanie trochę kosztuje ale przynajmniej będę miała pewność co i jak.
Wiecie co wqr... sie troszke bo moj rodzinny lekarz nie chce wypisać mi skierowania na podstawowe badania krew mocz glukoza, bo gin mi kazał zrobić wierzycie w to i muszę za nie zapłacić a przecież są refundowane!!!!wrrrrrrrr idiota muszę znaleźć jakiegoś lepszego lekarza.
 
sagaa trafiłas na jakiegoś idiote. Czemu ci nie chce wypisac skierowania? Mówił cos?

Dziewczyny nie wiecie kiedy utworzą nam nasz dział ?;D
 
Moja ciocia pracuje jako jego pomoc <pielęgniarka> i poprosiłam wczoraj żeby mi wypisał skierownie ( za jej pośrednictwem)bo jestem w ciązy i gin powiedział ze moge z kasy tylko rodzinny może napisac skier bo jak prv chodzis do gina to ci nie napisze. A on kazał przyjśc zrobi wywiad i sam wtedy zadecyduje czy dać mi to skierowanie., mówię cioci ze toc iaza podstawowe badnai nic wymyslnego....a on ze to nie jest dla niego argument, i że to podstawowe badania bo ciąża . Tłumaczy sie tez tym ze pewein gin z prv wizyty wysłał pacjentkę z listą badań żeby rodzinny napisał skier a kosztowały one ponad 400 zl i od tamtej pory przestał bo twierdzi ze ginekolodzy sie wycwanilio teraz.Kretyn!
 
Hmmm... każda ma jakieś objawy a ja kurcze prawie nic, bo tylko troszke mnie piersi bola i tyle:/... Ostatnim razem to i w pachwinach mnie bolalo, senna byłam a piersi to jak dwie baby bolace... Ale moze poprostu teraz tak ma byc :)...

Życze żeby wam bardzo nie dokuczały te objawy :):) No i trzeba trzymać również ciuki za naszych mężów - hehe teraz musza wszystko wytrzymac :):)
 
Albo zrobic prv i chyba tak zrobie bo tyle nerwow juz straciłam że mam go w d*****, a praca nie pozwala na wychodzenie.. dziewuchy lecem bo padam dzis juz 3 majcie sie :*dobranoc:)
 
reklama
Do góry