reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

MONIEK- no faktycznie -Ty masz 5 t.c. dzis a mi jutro "wybije":))
to bedzie moja pierwsza ciąża na forum..na pewno bedzie nam milej i razniej-wsparcie jest na wage zlota!!:)

ja z objawów mam wodnistą bezbarwną wydzieline-czasem tak poleci ,ze biegne do wc bo myle ze to @ ,ale nie ,wkladka czysta...troche czuje piersi-takie delikatne mrowienie i brak @ bo po wtorkowym niewielkim plamieniu nie ma śladu...poza tym apetyt mam slaby i to tyle..
 
reklama
W takim razie ja sie nie odzywam bo młodsza jestem heh:) każdą z nas czeka 30,40 itd wiec spoko dziewczyny:)
 
mama Witam ciebie i tu ;) Bardzo się ciesze ze w koncu jest fasoleczka ;DDD
Ja na wizyte sie umówie jutro a tu bierz się za robienie suwaczków ;))))
 
Kurcze nie było mnie chwile (drzemke sobie zrobiłam :) ) a tu tak sie rozpisało !!!! Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :):) Super że jest Nas coraz więcej ! Ciesze się ze jestem na tym forum - bardzo mi pomagacie dziewczyny :tak: ...

Jeśli chodzi o bóle brzuch jak na @ to ja w 4 tyg ok 5 tez je mialam i tez strasznie sie balam :( ale mineły więc i wam miną !!! Teraz za to mam czasem bóle jejnika prawgo ale czytałam ze to niby tez normalne... bede jeszcze gadala z moim kekarzem !!


KURCZE DIZEWCZYNY MAM STRACHA JAK NIE WIEM, ALE PRZECIEZ MUSI BYC DOBRZE NIE... ?! juz pragne USG, i pragne zobaczyc i usłyszec bijące serduszko naszego maleństwa !!!
 
MUSIA- heeloo i tu;-)ja zrobie suwaczek jak bede po usg tak sobie postanowilam-nie zeby nie zapeszac ,ale dlatego,ze we wrzesniu wyszedl mi test o czulosci 10 pozytywny i na drugi dzień zrobilam suwaczek a w kolejnym dniu test 25 juz ciazy nie potwierdzil,beta tez nie,wiec...poczekam-co prawda teraz wszystkie testy ktore robilam(8 czy 9) od tamtego czwartku wyszly pozytywnie,ale wole poczekac-boli pozniej usuwanie suwaczka:-:)baffled::sorry2:

NADZIEJA- ja tez mam stracha czy na usg bedzie widoczna fasolka i serduszko...nie ma bata musimy przetrwac te poczatkowe tygodnie oczekiwania na usg.a teraz podaje Ci czekoladke-dobra na stres:tak::-D
 
mama no rozumiem. Ja sie nie moglam powstrzymac hihi ;D Ale jak robiłas 8 testów to mysle ze ciaza jest ;) A na kiedy masz wizyte?
 
Dziewczyny ja trochę z innej beczki tak sobie poczytała o toksomoplazmozie robiłyście może badania przed albo w trakcie ciąży??? wiecie to groźny wirus i troche się przeraziłam bo jadłam surowe przetwory których nie powinnam bo mogło to tam być... chyba w pn jak będę robić badania zrobie też na to.. bo to prv badanie nie jest refundowane;/ a ona podobno ma wplyw na poronienia;/wiecie nie hce tu nikogo straszyc tylko podzielić sie swoimi watpliwościami i strachem..
 
MUSIA- na 14 grudnia na ....7.40 rano ;/;/;/nie wiem jak dojade w tą zimnice i ślizgawice-mam do Poznania 23 km..niby niewiele ,ale w ta pogode.....

a Ty kiedy sie umawiasz????

ja chcialam tak w 6 ,7 tyg isc i jak pojde to bedzie 6 t. i 3 d. ciąży to pecherzyk ciazowy musi juz byc w macicy...
 
reklama
SAGAA- ja robilam to badania ,ale przed zajsciem w ciąże z Zuza bo wlasnie bylam po poronieniu i gin zasugerowal zrobic na toxo i cytomegalowirus,ale wyniki byly ok.teraz przygotowując sie do tej ciąży zrobilam porządek w zebach,zrobilam prl i morfologie.
 
Do góry