reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Neila witamy i oczywiście zyczymy ksiażkowej ciazy ;))
Ja dzisiaj niestety ciut nie w formie, tzn senność mnie dopada. Chyba czasami mi tak bez kawy sennie, ale nie chce przy nadcisnieniu ryzykować.
Gosiu super że wszystko wporządu
A ja jutro umowilam sie na babskie popołudnie z koleżankami z pracy z mojego oddziału. To dopiero sobie zrobimy babskie pogaduchy.
 
Cześć.

Rzadko pisze na forum, bo jak wracam z pracy to albo nie mam czasu albo jestem tak zmęczona że marzę tylko o łóżku. Mam nadzieję, że później juz będzie trochę lepiej.

Miło przeczytać ze nie tylko ja shizuje codziennie co do objawów ciążowych czy bolą piersi, czy mam mdłości.
 
witajcie
ja po wizycie ;)
dzidzia ma się dobrze wiek odpowiedni do wyliczeń .... serducho jak dzwon....

też jestem na L4 i żeby nie to że dzieci do szkłó i przedszkola muszę wozić ...spałabym jak mops do samej 15 ;D

witam nową mamusię ;))
 
neilaa, gosia - witam was serdecznie im nas więcej tym raźniej :-)
mośka - pewnie każda z nas schizuje trochę bardziej lub mniej :-)
 
Witam wszystkie nowe mamusie:-)
Znowu niestety nie dam rady nadrobić wszystkiego co napisałyście;-)Ostatnio rzadko piszę, ale czytam na bieżąco. Muszę do końca stycznia wyprowadzić się z mieszkania, w którym mieszkam i mam mały problem w związku z tym. Aż schudłam w ciągu tygodnia prawie 2kg:-(
 
boze, ja nie daje rady czytac - usypiam na siedzaco...tez tak macie
juz nie pamietam co ktorej mialam napisac ale na szczescie wszystkie piszemy w miare to samo;-):-)
 
reklama
Do góry