reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
karolaola - jaki budujący Twój post (apropos pracy), wracam do pracy za 3 tyg, mam nadzieję, że podobnie jak Ty odkryję pozytywne strony powrotu :rofl2:
renatkanuta - gratki :happy:
Nikos - też używam AVENT i muszę stwierdzić, że dziwią mnie zalecenia producenta odnośnie ilości dziurek i wieku dziecka! Jeszcze niedawno gdy założyłam smoka 3 mleko leciało bokami małemu, więc pił 2. Teraz wprawdzie pije z 3, ale to dlatego, że podaję mu nan ha 2, a tam dodana jest skrobia ziemniaczana i mleko jest gęstsze. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby dziecko po ukończeniu 3 mc-y piło z tej 3-ki :eek: No chyba, że jak dzieci od początku piją z butli to im to inaczej wychodzi, mój przez 5 mc-y pił z piersi
 
mama80,karola,mój Dawidek z 13.08 :tak::-) tyle że 2002 roku ;-)

mama80-witaj :happy:


Dali pisze:
jak ci idzie nauka norweskiego...?

Ja mam kurs za sobą,3 moduły ale jako z lektorem polskim mogłam sobie swobodne konwersacje prowadzić (w swoim tempie oczywiście) to po wizycie u męża na Julebord szczęka mi opadła jak odezwał się do mnie szef męza :sorry: zdołałam tylko wydukać "kan du gjenta?"
Pisany mam opanowany dość dobrze,z wymową gorzej,raz to "osłuchanie się" a dwa to przełamanie wstydu że palnie się jakąś głupotę :zawstydzona/y: na szczęscie norwedzy są bardzo wyrozumiali w tych sprawach,pamiętam jak mnie poprawiali bez śmiechu,starali się mówić powoli i wyraźnie.

Myślę że ile mogłam w kwestii języka to zrobiłam a reszta już na miejscu :tak: teraz staram się chłopców z tym oswajać,słuchamy w domu norweskiego radia,mam norweskie bajki i w całym domu mam porozwieszane małe,żółte karteczki z norweskimi nazwami np. lodówki,stołu,sciany,szafy,biurka itp :-D

aaaaa!!!!! dostałam prace!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

GRATULACJE!!:-D a cosik więcej? Jaka to praca?
 
AKCJA SZUKAM CHATKI :) szukam mieszkania w Olsztynie dla pary z dzieckiem może być kawalerka od kwietnia jak ktoś coś wie lub ma to piszcie!!!!!


​29 luty raz na cztery lata a tu o... dziś dostaliśmy wypowiedzenie ze stancji... biednemu zawsze wiatr w oczy a na dodatek pani doktor nie była zadowolona i dalej rehabilitujemy ... mam ochotę wyć do księżyca i kląć jak szewc... nikt nie chce pary z dzieckiem będzie zajeb... trudno
 
<b>Maaga</b> Współczucie! Czasem jak się sypie to wszystko na raz.:-(
<b>Jagienka</b> Dzięki za powitanie.Ten 13 to jednak szczęśliwy dzień.:-)
 
Hej :-)

Wpadam na chwile,bo siedze w pracy.
Karolap5 - piekna waga coreczki :-) kochanego cialka nigdy nie wiele :-) my przekroczylismy juz 10 kg :szok:

Karolaola - a widzisz :-) mam identycznie... tesknie jak cholera,ale ciesze sie,ze moge wyjsc z domu,zrobic swoje, zarobic i wrocic usmiechnieta do mojego Skarbka ,
Renatkanuta - gratuluje pracy :-)

Witam takze wszystkie nowe Mamusie. Szkoda,ze nie pojawilyscie sie wczesniej,bo moglybysmy poznac sie blizej...

U Nas w porzadku... Synus coraz aktywniejszy...podnosi fajnie pupe i probuje raczkowac...poki co slabo mu idzie,ale stara sie chlopak... Ostatnio byl przeziebiony,ale juz jest o wiele lepiej..w przyszlym tygodniu idziemy na szczepienie i boje sie,bo dostanie az 3 :zawstydzona/y: zawsze byl dzielny,ale teraz obawiam sie,ze sie rozplacze,bo juz madry jest :eek::eek:
Milego wieczoru!!!!!!
 
reklama
dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki jezdzą juz w spacerówkach ?mamy jedo bartatine, ale chcialam kupić tzw parasolkę. i odrobinke zielona jestem w ich temacie :D
 
Do góry