reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Taycia,spryciarz mały :tak: moja leniwa na maxa,dopiero na boczki się przewraca i próbuje podnosić z pozycji półsiedzącej...:sorry:

Maaga,współczuję..żebyś bliżej mieszkała to zaproponowałabym Ci swoje mieszkanie do wynajęcia :tak:

Renatka,moja LAura już od miesiąca w spacerówce podróżuje ale to dlatego że nie mieściła mi się w śpiworku do gondoli...jestem jednak bardziej zadowolona z tej wersji,paradoksalnie jest w niej bardziej osłonięta od niekorzystnych warunków pogodowych a jednak widzi wszytsko z ciekawszej perspektywy no i ma więcej miejsca :tak:
A o jakiej parasolce myślisz? Na taką zwykłą chyba za wcześnie jeszcze,ja bym się wstrzymała do lata nawet,my jeździmy mutsy 4 rider,później chcem go zamienić na BebeConfert Loola
:-)
 
Witajcie Sierpniówki :)

Może którejś z Was zostalo niewykorzystane mleko Bebiko1? Staramy się wspólnie pomóc pewnemu małżeństwu z okolic Poznania, które w wyniku różnych zawirowań zostało bez środków do życia. Oni chodzą głodni, ale przede wszystkim proszą o pomoc dla swojego dwumiesięcznego synka Filipa.

Jeśli możecie pomóc w jakikolwiek sposób podaję link do wątku na forum https://www.babyboom.pl/forum/mozesz-pomoc-zobacz-f220/prosimy-o-pomoc-57135/

PS. Administracja dostała stosowne dokumenty potwierdzające ich ciężką sytuację.

PS. 2. Przepraszam, że naruszam Wasz spokój, ale trzymam na rękach swoją córkę, młodszą od Filipka zaledwie o 2 dnia i nie mogę spokojnie siedzieć na myśl, że gdzieś tam w Polsce jakiś maluch pije wodę z cukrem, bo jego rodziców nie stać na nic innego :(
 
Ostatnia edycja:
Karolaola fajnie się czyta, że jesteś zadowolona z powrotu do pracy. W końcu widać, że kobieta mimo nieograniczonej miłości do dziecka, potrzebuje też wyjść do ludzi. Po Twoich słowach widać, że odżyłaś. Co do dermatologa..szkoda słów, lekarze chyba się teraz boją wydawać jakiekolwiek zaświadczenia. Ja dzisiaj jadę z Małą na testy do alergologa, więc napiszę Wam później czy warto się w to bawić.
Nikos my jesteśmy na butelce i używamy smoczka 3, który jest od 4 msc, ale tak szczerze to wprowadziłam go dopiero po 5 msc, gdyż wcześniej za szybko leciało. Ja mam smoczki z „MAM” i tam jest tylko jedna dziurka o różnej wielkości.
Renatkanuta gratuluje pracy, teraz to już na pewno będzie do przodu. Najważniejsze, że Twój plan się ziścił. Co do spacerówki, to my dalej w gondoli, ale Mała jak jest na spacerze to próbuję się podnosić, więc chyba lada chwila trzeba będzie wymienić wózek na spacerówkę, tylko, że chyba wolałabym poczekać aż będzie stabilniej siedziała, bo ta półleżąca pozycja wydaje mi się niewygodna.
Maaga…faktycznie do d****Ja niestety Ci nie pomogę, gdyż jestem z innej części Polski. Jakbyś szukała we Wrocławiu to i owszem, bo tam wynajmujemy mieszkanie.
Taycia macie już ponad 10 kg!!!!!wow, ale w końcu to chłopak. Musi być duży, żeby bronić później takie malutkie kruszynki jak moja córcia ;-) U nas przekroczyliśmy 6 kg :baffled:

Dziewczyny, które wracają do pracy, życzę Wam powodzenia i nie ukrywam iz trochę zazdroszczę. U nas mały dołek finansowy i chyba dołek w macierzyństwie. Wczoraj nawet krzyknęłam na moją Niuńkę, miałam później ogromne wyrzuty sumienia,ale moje nerwy już puszczają. Też tak macie, czy tylko ja potrzebuje wolnego od dziecka? Mimo całej miłości do mojego Skarba to nie ukrywam, że zrobiłabym sobie 24h wakacje ....to chyba tez ta pogoda tak wpływa na nastrój. Niech już będzie wiosna!!!!!!!!
 
Byłysmy na testach skórnych i lipa....nic nie wyszło. Niby dobrze, tylko czemu jak dałam Małej raz dziennie zwykłe mleczko to pojawiła sie biegunka i krosteczki. Musimy teraz zrobić testy z krwi :crazy:
 
mama80 u nas 21.05:)

Nikos my dalej na 2, a już prawie sama butla- cyc tylko nad ranem. Ale chyba zastanowię się nad 3... butelki TT
Co do dermatologa to albo zrobię małemu testy (z krwi) albo poczekam do kwietnia jak wróci nasza doktorka. Jeszcze nie wiem mam mętlik:eek:

Dziewczyny a nie wiecie jaki jest termin przyjęcia ostatniej dawki pneumo. Mieliśmy iść, ale mały miał tą trzydniówkę...

renatka
mój mały śmiga w spacerówce, bo w gondoli mu się nie podobało...

marthha a idziecie na testy z krwi, bo ja się waham...

Igor dziś wstał o 5.30:szok: nigdy mu się to jeszcze nie zdarzyło, ale o 6.30 dołączyłam do niego... za to jutro wolne:)

Pozdrawiamy!:-)
 
hej hej :) paaaaadam. ciężki dzień. no ale zaraz pod kołdrę - ciąć komara :D

co do spacerówek - dziekuje Wam za odpowiedzi. napiszcie jakie macie. nie mam funduszy, zeby wydać 1000 zł, z pewnością coś sporo tańszego.

Maaga - nie za to nie przepraszam, poprostu wyszło niezręcznie. Powodzenia zycze, mam nadzieję, ze szybko coś znajdziecie!!!
 
Karolaola - Natalka dzis tez o 5.30 wstała :D zjadła o 5, myślałam ze pośpi jeszcze. no ale krotka drzemka i 5.30zachciało jej się bawić- oczywiście w towarzystwie :))
 
ale naskrobałyście.....przebrnęłam, przeczytałam....uff

Nikos my też avent nr 2 ale jutro planuję kupić 3 do mleka, bo właśnie te po 6 m-cu mają skrobię i słabo leci. Ale do soku z wodą 2 jest dobra. Mam też III - przepływowy daję nim czasem mleko z kaszką na "I".

renatka super gratki z okazji nowej pracy :)

maaga - mam nadzieję, że szybko lokum znajdziecie :no::tak:

Co do testów z krwi....hmm mi pediatra odradzała a i moja kumpela wydała kupę kasy dla dwójki dzieci na te testy i nic nie wyszło :no: Oboje w nocy tak kaszlą, że się prawie duszą i musi podawać Ketotifen więc ewidentnie alergia....a testy nic nie pokazały. Teraz idą na odział do szpitala i będą mieć tzw. płatkowe. Te podobno są lepsze i można je robić nawet rocznym dzieciom....

A ja dziś oficjalnie postanowiłam zakończyć karmienie :no: Radko dziś nie cycał w nocy tylko dałam butle i piersi były pełne w dzień więc mu dałam popić a on sobie pije ucieszony i na koniec postanowił sobie wymasować dziąsło jak na smoczku butelkowym zwykł robić :p Ja tylko ałaaaa, Radko się wystraszył i płakał a cycek zakrwawiony.....ugryzł mnie dolnymi jedynkami :szok:.
 
reklama
Rozpisalam sie a tu wszytsko mi zniknęło ..oj juz mi sie niechce.tylko zadam pytanie i proszę o prywatna radę co uważacie wy byście zrobiły
Córka koleżanki ma 8 miesięcy od wczoraj i nic niechce jest oprócz cycka.nie pije nie je z lyzeczki ,nie pije z butelki.oczywiście próby codzienne jak najbardziej oraz nawet dawanie jedzenia w kawałku od banana do parowki.pediatra poradziła odstawić od cycka na orzetrzetrzymywac ok 6 h ,na zasadzie z głodu w końcu zje.moja koleżanka zrobiła tak kiedyś i mała zjadła dopiero po 12 h (ale pediatra powiedziala ze to za długo) wiec po tych 6 h mała uparciuszka jest jedynie marudna,dziś.np.zjadal 30 ml z butli po 10 h.koleżanka martwi sie o anemie i o to ze mało przybiera.wiec co myślicie o tej metodzie i ogolnie jako mamy.bo ja mam swoje zdanie ale niechce sugerować.pa
 
Do góry