reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hej
dzieki laseczki za odp w sprawie kaszek, a ja dzis wyczytalam na jednej bobovity ze jest na mleku modyfikowanym - specjalnie dla dizeci uczulonych na mleko krowie i laktoze!!! i zdebilama gdybym wczesniej to wiedizala nie byloby tematu

co do drzemek u Mai przewanie sa 2 drzemki wciagu dnia po 2 godz chociaz dzis byla 1,5 godz i po 2 godz znow zasnela...

co do lozeczka - jescze nie obnizam, jak Maja zacznie sama siadac to wtedy chyba odnize

a ja bede miec meza 3 tyg w domku :o) tydz urlopu przymusowego przez mrozy i 2 tyg tacierzynskiego
 
Zmieniałyście już cumelki na takie od 6 miesiąca?
Chodzi mi o uspokajacze, ja mam z nuka i tam właśnie jest przedział 0-6 m-cy i 6-18 m-cy.
 
u mnie moja Mała dzisiaj przechodzi samą siebie, cały dzień śpi. Pierwsza drzemka 40 min, druga 2,5 h i teraz znowu śpi. Nigdy jej się tak nie zdarzyło...byle to tylko nie była cisza przed burzą :no:
karolap5 mam pytanko co do skazy, została stwierdzona przez pediatrę czy alergologa? bo jak byłam po recepte na mleko, to pediatra powiedziała, że teraz muszę mieć potwierdzenie u alergologa. W jaki sposób alergolog może stwierdzić alergie u takiego Maluszka?

dziękuję za odp. co do łóżeczka:-D
 
mlodam gratulujemy ząbka:-) i zdrówka dla Oleńki

taycia mój góra 120ml obiadu, owocków zjada.

Muszę zamówić jakąś kaszkę z holle, bo nam się kończy.

karolap mój też jest na tacierzyńskim właśnie. A od razu po chorobowe, bo odprysk w oku miał i teraz mu się papra:no: Dziś do tego stwierdzone nagminne zapalenie spojówek i do małego nie może się zbliżać- takie cholerstwo.

nikos
u nas mały nie korzysta ze smoczka, a w butelkach zmieniłam na 2

marthaa
nad tym samym się zastanawiam, bo mleko nam się kończy i kolejne nam przepisze, ale bez refundacji i też wybieram się do alergologa, ale nie wiem jak oni to stwierdzą jak u nas skóra wyleczona i po małym nie widać alergii, a przecież nie podam mu zwykłego mleka, żeby go wysypało ...:eek: JJ jak Ty planujesz to rozwiązać, bo chyba też wybierasz się?



Byłam dziś w pracy dogadać szczegóły powrotu, odebrać skierowanie na badania itd. Jakoś tak z nadzieją wyszłam, że wszystko da radę ułożyć i przeżyję to rozstanie itd. Oby ta nadzieja nie zgasła:-D
 
karola, zwykły pediatra również może wypisać Ci receptę na Bebilon Pepti, tylko musi mieć zaświadczenie od dermatologa lub alergologa, poświadczające skazę lub AZS.

U nas właśnie tak to wyglądało. Poszłam do dermatologa, wzięłam zaświadczenie o AZS i dałam je mojej pediatrze. Teraz ona daje mi recepty. Po malutkiej wtedy nie było widać już AZS. Lekarz chyba mi zaufał. Bo dał zaświadczenie bez gadania. Także nic się nie przejmuj. Powodzenia.
 
Marthha - my skazę białkową stwierdziliśmy sami,bo nasza świetna p. pediatra powiedziała,że to tylko potówki i trądzik niemowlęcy... z dnia na dzień Szymon miał coraz gorszą wysypkę na całym ciałku i dużo ulewał i postanowiliśmy odstawić nabiał i wszystko zniknęło po tygodniu,ale ze względu nie tycia musiałam odstawić cycka i przejść na Nutramigen. Póki co próbowaliśmy zmienić mleko na Babilon Pepti,ale z niepowodzeniem :-(

Karolaola - hahaha :-) ja to mam w domu Grubaska jeśli twój tylko 120ml je :rofl2:

Wracam do pracy w niedzielę... Szymek już lepiej znosi wizyty opiekunki,więc muszę wierzyć,że będzie dobrze....

Nikos - smoczek będzie zmieniany w przeciągu kilku dni... ale w butelkach mamy już 3 (Dr Brown)

Miłej nocki!!!!
 
reklama
Nikos i myślisz, że dermatolog może wystawić takie zaświadczenie nie alergolog? Byłoby super, bo nie wiem jakie terminy do alergologa ... a poza tym dermatolog ma w karcie, że małemu stwierdziła AZS ...

taycia a pracujesz po 8h i tyle Szymek będzie z opiekunką czy macie z partnerem na zmiany? Jest to ktoś kogo znasz/ polecany?

U nas dziś kąpiel w wannie była i tak się małemu podobało, że trzeba to częściej powtarzać ...:-)
 
Do góry