reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

flower skoro te ugniatanie brzuszka pomaga to wypróbujemy. Dzięki.
W Markusi jest ogromny wybór począwszy od słoiczków, butelek, ubranek, zabawek na wanienkach, krzesełkach, nosidełkach, łóżeczkach, wózkach kończywszy. Uwielbiam tam robić zakupy, ale jest niestety drożej niż choćby na allegro. Ale wybierz się tam koniecznie. Raj dla mam:tak::-)
W odwiedzinki przyjeżdżasz. Wypocznij! I może od babci mała się napije? Z pewnością Wam się uda.

A mnie dziś teściowa wpieniła:wściekła/y: Wyszłam po 16 do pracy i zostawiłam małego z D., a ona jak tylko zobaczyła, że idę przyszła do nich:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: To nic, że jak ja jestem to przychodzi koło 18 pobawić się z małym na 20 min, ale jak widzi, że wychodzę to już leci tak jakby D. nie potrafił zająć się małym. Powiedziałam jej, że nie musi kontrolować D. i to on ma być z małym jak wychodzę. Ona potrafi mnie w****** Sorki, ale nie dałam rady!!
 
reklama
Karolaola - to ty już do pracy wróciłaś? czy tylko coś załatwić z formalności?
babcia niestety nie nakarmi bo ma rękę złamaną w 2 miejscach, więc zamiast wypocząć to jadę jej pomóc trochę (za tydzień będzie moja sis pewnie bo mama ma urodziny w przyszłym tyg)
ojjj trochę mnie przeraziłaś z tą Markusią :p bo ja nie przepadam za takimi wielkimi sklepami, gubie sie w centrach handlowych i marketach kompletnie - taka troche nie na czasie/mało kobieca w tej kwestii jestem :p
 
flower składałam wniosek o 2 tyg. dodatkowego macierzyńskiego. A taki mnie dziś dół dopadł, że muszę wracać do pracy, że ryczałam jak małego karmiłam wieczorem:-( Nie mogę sobie tego wyobrazić:-:)-:)-(
Ale choć zajrzyj tam. Jest naprawdę na czym oko zawiesić. I te większe artykuły: wózki, łóżeczka, krzesełka do karmienia są w osobnym pomieszczeniu. A planujesz jakieś zakupy? Zdrówka dla mamy;-)
 
flower składałam wniosek o 2 tyg. dodatkowego macierzyńskiego.

Ja też złożyłam wniosek o te dodatkowe 2 tyg. Oczywiście się zgodzili.
karola, nie wybierasz jeszcze zaległych urlopów i tego na 2012??
Ja po macierzyńskim wybieram zaległy 26 dni i na 2012 kolejne 26 dni. Z tego zrobi się jakieś 68 dni wolnego. Potem wychowawczy.
 
ja wniosek zlozyłam w polowie grudnia o te 2 tyg dodatkowego i 2 tyg z 2012 od razu. w pon jade zlozyc podanie o wykorzystanie UW i zmiane na 7/8 etatu

takie pierdołki chce kupić jak tetry i śliniaczek ceratkowy albo z rekawkami taki bo mala wszystko babrze marchewka:-D a moze na jakas spacerowke popatzre choc w sumie mamy teraz 3w1 od siostry mojego ale jest duza i ciezka
 
Nikos ja już teraz jestem na tych 2 tyg. dodatkowego macierzyńskiego, później te 2 za 2012+ zaległy urlop i wyjdzie na to, że koło marca muszę wracać. A urlopu na ten rok nie wybieram, bo do pracy wracam. A Ty chyba też pisałaś, że wracasz do pracy?
A czy należy nam się 2 dni okolicznościowego z tytułu urodzenia dziecka?

flower ja właśnie wyprzedałam tetry, bo się u nas nie sprawdziły- flanelowe używamy- a nakupiłam, że hohoh:-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Nikos ja już teraz jestem na tych 2 tyg. dodatkowego macierzyńskiego, później te 2 za 2012+ zaległy urlop i wyjdzie na to, że koło marca muszę wracać. A urlopu na ten rok nie wybieram, bo do pracy wracam. A Ty chyba też pisałaś, że wracasz do pracy?
Jak Lencia miała się urodzić to myślałam, że wrócę po macierzyńskim do pracy. Jednak zdecydowaliśmy inaczej i idę na wychowawczy. Przynajmniej do czasu kiedy mała skończy rok.

U nas dziś biało, pięknie, malutka prawie nie ma już kataru.

Miriam, gdzie się podziewasz??
 
reklama
Maja uciela sobie drzemke- spi juz 1.5 godz, hmm chyba ja obudze zeby nie poszla spac np o 11 tfu tfu
Maja gdyby nie te zabki to tez aniolek kochany
 
Do góry