reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Młodam, ale masz małego spiszka w domku. Super.
Jagienka, 3maj się i nie daj chorobie.

Mój mały wcina prawie wszystko co mu dam. Na razie bazujemy na marchewce z ziemniaczkiem z Hippa(uwielbia), zupkę jarzynową też. Zjada cały słoiczek ale niedługo jest głodny bo jak patrzyłam wartość energetyczna słoiczka to 56 kalorii a on 180ml wypija czyli ok 120kalorii. Może to jedzonko z miąskiem będzie bardziej kaloryczne. Mleczko już całkowicie zmienione- brzuszko zaakceptowało zmianę.Jak pisałam bunt małego przeszedł(trwało to kilka dni) i znowu jest pogodnym dzidziusiem. Dzisiaj znowu babcia zostaje z młodym bo my jedziemy na zakupy świąteczne. O obudził się właśnie. Za niedługo zjemy obiadek i na spacerek ruszamy. Miłego dzionka dla Was i dzieciaczków.

 
reklama
saga-mój też się nie kula na boczki no chyba ,że tak jak piszesz przez przypadek :-),ale główkę leżąc na brzuszku trzyma bardzo wysoko i sztywno i kręci na boki bo wszytsko go teraz interesuje .Ciągnięty za rączki w bujaczku ciągnie ładnie główkę i plecki do siadu .Wydaje mi się ,że nie ma się czym martwić jedne dzieci robią pewne rzeczy szybciej a drugie troszkę później .Tak jak pisze miriam -z dnia na dzień może się wszytko zmienić dziś czegoś dzidziuś nie robi a jutro już tak:-).

Też tak macie ,że jak karmicie maluchy piersią to bobaski są takie bardzo zainteresowane wszystkim w około je cycucha nagle trach wypluwa ,rozgląda się ,patrzy się na mnie takimi pytającymi oczkami,pogada i znowu ciągnie cyca za chwilę powtórka i tak kilka razy :-D
 
Lana,moja jak głodna to nie ma mowy żeby cycka puszczała:happy:
Jak mniej głodna to często puszcza, rozgląda się....wtedy wiem, że to chyba nie czas na jedzenie....

Twój Krystianek po prostu chce sobie z mamą pogadać, poprzytulać się;-)
 
Nikos chyba masz rację to typowy facet mus poprzytulać się do cycucha i to już od najmłodszych lat skubańcy zaczynają :-D
 
Szuszu - a Ty już słoiczki ?
ja na pewno poczekam do skończonego 4-ego miesiąca. Poza tym Szymek ma tak niedobre mleko,że nie mogę wprowadzić mu nic słodkiego,bo nie będzie pił Nutramigenu. My zaczniemy od ziemniaka i marchwi.

Mój Synuś ostatnimi czasy chodzi bardzo wcześnie spać...czasami nie zdążymy go wykąpać...18-19 i nie ma dziecka... ciekawe czemu tak :crazy:
 
taycia i tak mały do rana śpi??
Może mało śpi w dzień dlatego pada zmęczony wieczorem.
Ja bym tak chciała, moja mała zasypia na noc tak koło 22. Ja padam na twarz ona jeszcze sobie "szaleje".
 
jagienka miejmy nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Ja to przechodziłam jak mały był maly:) tragedia!

szuszu
podziel się receptą na samodzielne zasypianie w łóżeczku:)

LANA mój przy karmieniu ma to samo. Uwielbiam jak przestaje pić i się tak wpatruje, śmieje i guga!

taycia czyli skończyłaś karmić piersią? I mały przesypia noce?
 
reklama
jagienka zdrowia !

szuszu witka na 'starych śmieciach' :-D

taycia :szok: i on tak do rana od tej 19 ?

lana mój jak ktoś np. wejdzie do pokoju i zagada to puszcz cycka i szuka kto to. A tak to nie. Za to jak skończy jeść to tak słodko ogdina główkę aby mi spojrzeć w oczy i się cudnie uśmiecha, pogada....mamy takie swoje 'chwile' po karmieniu....przytula się do cycocha, chce go złapać i tak słodko patrzy mi w oczy......ach te synki :sorry:
 
Do góry