reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Megmarion, rozumiem Cie w 100%, bo ja tez zawsze mega aktywna przed porodem, pracowalam do 37tyg bo w domu bym nie wysiedziala. Ja staram sie wychodzic na spacer codziennie chociaz pogoda nie zawsze pozwala bo teraz w UK jakies huragany. Niestety nawet zakupy nie wchodza narazie w gre, bo maly co chwile na cycu, moze jak wprowadzimy MM. Ale szczerze to ja mam przy mlodym tyle roboty I czas mi tak mija, ze dzis mlody konczy miasiac a ja nie wiem, kiedy to minelo.

Dali, jak wyszedl brazik? Ja tez kiedys zaszalamam I z blondu przerobilam sie na braz I byla masaka, szok przezywalam od nowa przy kazdym spojrzeniu w lustro :-D

A dzis na moje 30te urodziny mlody zaserwowal mi mega kolke wiec dzien, jak codzien a swietowanie trzeba bedzie przelozyc.
 
reklama
Malgoo wszystkiego najlepszego:-)

JJ ja nie mam problemu z wózkiem bo mieszkam w domu. Tylko mnie już nudzi ta rutyna... tak mam trochę wyrzuty sumienia,że jestem wredną matką ,że tak myślę...

Megmarion jak Lenka już przestanie nudzić cały dzień (mam nadzieję,że to kiedyś nastąpi) to wpraszam się na kawę:)
 
Malgo000 najlepsze życzenia i duuuużżżżooo przespanych nocy:-)

Co d rutyny mam podobnie. Kocham Kurczaka ponad wszystko ale to nie znaczy, że zajmowanie sie nim 24/24 nie może wywoływać skutków ubocznych w postaci znudzenia.
 
Patisa- GRATKI !!!!!zostań z nami nigdzie się nie eksmituj ja urodzłam 27lipca a nie mam zamiaru nigdzie się eksmitować :-Dno chyba ,że ktoś mnie siłą wywali :szok:
 
Ostatnia edycja:
juhu wreszcie udalo mi sie tu wejsc (awaria netu prawie non stop, masakra jakas)czy ktos mnie jeszcze pamieta, he he? bo ja sie za Wami stesknilam babole!MEGMARION a nie masz piwnicy gdzie trzymalabys wozek? bo ja wlasnie trzymam w piwnicy, a gondolke tylko znosze i jakos ida te spacery... ja poki co mam duzo zalatwiania spraw w urzedach (tu tak jest ze po porodzie tyyyyyyyyyyyle do zalatwiania) wiec jest ok, ale juz szukam kursow np masazu dla niemowlat albo cwiczen dla mam z dziecmi itd- mysle ze od pazdziernika, listopada o jakis kurs zahacze- a wiem z doswiadczenia ze to dobra mozliwosc poznac inne mamy, i wtedy jest razniej, mozna na zywo sie powymieniac radosciami i smutkami itp itdno i jakby nie mylo masz nas...PATISA gratki, zostan u nas!LANA no Ciebie to na pewno wywalimy he he....
 
Lana to my razem "rodzilysmy"
Patisia gratki, i zostanz nami, ja tez jak cos powinnam sie przeniesc do lipcowek.
susumalii nie wiedzialam ze sa takie kursy, dobry pomysl u mnie w miejscowosci napewno nie ma, szkoly rodzenia nie ma a tego dobrodzijestwa to na 10000% nie ma. Najblizsze miasto to b-stok.
 
Malgo000 Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No właśnie dziewczyny jak z tym okresem?? Te które są na MM dostałyście już?? Ja miałam pierwszy tydzień krwawienie, pózniej dwa tyg plamienia i od tyg przezroczysty śluz... Ciekawe kiedy dostanę. Wcale mi się nie spieszy;-)
 
reklama
Do góry