reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Lekarz mówił że najzdrowszy jest rumianek do zaparzania, tylko rozcieńczyć żeby był taki jaśniutko żółty.. Ja też podaję tą z Hipp choć wiem że w niej trochę chemii i słodzona jest niestety... Ale też daję mniej niż zaleca producent. Dali ja przy MM podaję dziennie 100ml herbatki rumiankowej- dzieki temu jest kupa bo byłoby ciężko...

Igasia a co lekarz mówił?? Dlaczego ta gorączka??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Igasia-karmie tylko MM.biedna twoja malutka...ja kiedyś myślałam ze u niemowlaka 37,5 to juz gorączka...a co dopiero 39.własnie co lekarz na to?
Myszka dzięki własnie moze spróbuje ten rumianek na kupke ...czyli spopkojnie można zrobić taki zwykły rumianek z torebki ale słaby .????
 
Dali tak z 5 min pod przykryciem torebkę zaparzyć żeby miał właściwości i rozcieńczyć z przegotowaną wodą żeby był słabszy, tak jest najzdrowiej. To samo z koprem włoskim ale to już na poważniejsze zaparcia. Zaparza się 2 ziarna (do kupienia w aptece) i podaje jak herbatkę. Efekt lepszy niż po Hipp koperkowej. Ale to tylko od czasu do czasu. Mi tak lekarz powiedział ale ja oczywiście poszłam na łatwizne z tymi Hipp.
Jeśli masz problem z kupą to mozesz podawać po 2-3 łyki a przed każdą butlą, naprawde działa. To samo woda przegotowana ale mój nie lubi samej.

Stan podgorączkowy u takiego malucha to 37,5-38 stopni a gorączka od 38,5 wzwyż.
 
Ostatnia edycja:
Myszka ,Dali co to jest MM??? ja nie mam pojecia:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dzisiaj bylo u nas pogotowie:szok:...Emi dostala 41 stopni goraczki!!:szok::szok:
szybko ja wzielam do wanny i polewalam zimna woda stopki.
tempka jej spadla o 8 stopni.
Pogotowie bylo w ciagu 5 minut,sprawdzili tetno,temp,puls,osluchali...i dali paracetamol-nasz, z reszta.To nawet nie byl lekarz,tylko internista.
powiedzial,ze to wirus. robimy jej oklady i podajemy lek na zbicie goraczki.
Do tego dalam jej rano pyrosal,wit c.
Z tych nerwow mialam dzis 4 razy czkawke!!!!
Dali a gdzie masz suwaczek?
 
Ostatnia edycja:
Igasia -jeny współczuje ja bym zwariowala....a pogotowie widzę zaopatrzone...trzymam kciuki oby było dobrze.
Ja wklejalam nowy suwaczek ale chyba cos zle bo go nie widać .buuu.
Cos Weronisi sie nie widzi iść spać ...oczy jak 5 złoty

A MM to MlekoModyfikowane
 
Igasia jeny współczuję....Ja bym chyba ostro spanikowała....raz Fran miał 39,4 jak miał zapalenie zatok i słabo spadała po czopkach to całą noc nie spałam, patrzyłam czy oddycha i co 30 minut mierzyłam mu temperaturę :/
Zdrówka dla Małej !!!
 
reklama
Karmie Weronisie wlasnie.wczoraj byl problem kupkowy, duszenie i czerwona skupiona minka....ale dalam jej troche cieplej wody i sie chyba rozluznilo. Pozatym bialy nalot na jezyku , to te plesniawki tak? Ale z tym musimy poczekac do poniedzialku.
Ma

Musisz się upewnić.
Bo po jedzeniu każdy ma nalot.
My po kąpieli czyścimy wnętrze buźki jałowym gazikiem zamoczonym w przegotowanej wodzie i wszystko schodzi.
Zdrapana pleśniawka krwawi i nie schodzi tak łatwo więc szybko zauważysz że nic nie zeszło- bądź brudny gazik będziesz mieć.

My też 100 ml dziennie rumiankowej z hippa podajemy.
 
Do góry