reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dali - ja tez nie moglam chodzic praktycznie od 7 miesiaca siedzialam w domu tak mnie bolalo wszystko, dlatego tak mialam dosc tej ciazy. Ciesze sie ze juz powoli wracam do formy. Ty tez niedlugo bedziez smigac z wózkiem :)
 
reklama
Taycia witaj u nas :-) Jak tam nocka minęła?

Akutan ja tak nie cierpiałam, ale też już chciałam bardzo urodzić...więc wiem co czujesz, już niedługo, a może nawet dziś...bądź dobrej myśli
 
EwaK my zostalismy wypisani na 3 dobe ja sie czulam po cc dobrze, Igorek tez wiec mnie mieli wskazan zeby nas zatrzymac. Zreszta lezalam na patologii ciazy a malutki na noworodkach z braku miejsc nas tak rozdzielili i chcialam szybciej wracać do domku. A operacji jeszcze nie mial, do CZD jedziemy 30,08. Opóźniona napewno nie jestes nie odzywalam sie na forum.
Akutan przykro mi z powodu Twojej Cioci. , wyrazy wspolczucia. Pochodzisz z Bialegostoku?
Ja dzisiaj zlapalam dola, siedze i rycze. Mam 3 braci a z 1 jestem bardzo związana dziwne bo z najmłodszym i mlodszym ode mnie o 7lat. Na slubie nie mogł byc bo nie dostał urlopu a siedzi w Anglii, teraz robimy chrzicny Igorka przed szpitalem i tez nie bedzie przyjezdza 2dni pozniej na 2tyg. My wyjezdzamy 30 i bedziemy sie widziec tylko 1 dzien. Jak jest w Polsce to jestem m.in sroga surowa siostra, nakazuje, zakazuje tylko a jak Go nie ma to strasznie tesknie za nim. Sorki ze zawracam Wam glowe moze troche mi ulzy.
 
Ostatnia edycja:
Też bym chciała mieć więcej rodzeństwa.... za moim jedynym, młodszym Braciszkiem tęsknię okrutnie. Zmarł dwa lata temu i bycie jedynakiem to paskudne uczucie. Pomijam tu oczywiście odpowiedzialność za Rodziców, którzy b. to przeżyli co oczywiście odbiło się katastrofalnie na ich zdrowiu. Mam nadzieję, że Twój brat wie ile dla Ciebie znaczy:).
 
Marcia7 u Ciebie to już najwyższy czas;-)[/QUOTE

tak, czas najwyższy ale memu maluszkowi jakos się nie spieszy. po wczorajszych wieczornych skurczach (dość regularnych bo co 10 min) dziś się nieco uspokoiło i pojawiają się jakieś skurcze ale absolutnie nieregularnie. I mimimo tego strachu przed porodem to chyba chcę to mieć juz za sobą, bo nikt za mnie nie urodzi:-D.
Mam dziś kolejne ktg.
 
witam się po strasznej nocy :-( wieczorem myślałam że umrę, strasznie bolał mnie krzyż i krocze :wściekła/y: masakra jakaś w nocy tak samo, jeszcze kurcze znowu coś zemnie wylatywało ja już nie wiem od czego to :eek: a rano to samo, brzuch tak mnie rozbolał i byłam mokra :zawstydzona/y: , poszłam do łazienki siusiu a tam jakiś taki śluz , już nie taki jak ten czop ale może to jego resztki , też taki przezroczysto brązowy. :zawstydzona/y: już nie wiem co ze mną jest i czy to normalne. ciężko było to wytłumaczyć lekarzowi po angielsku.


gratulacje dla kolejnych rozpakowanych !! ;-)
 
hej
u mnie nic nie zapowiada zebym miala urodzic...
dalam sobie spokoj i czekam cierpliwie
kasiek to prawda te telefony moga czlowieka wykonczyc, mam to samo..
akutan bardzo mi przykro z powodu cioci buziaki
marcia moja malutka tez mnie tak nabiera, napierw bole skurcze a pozniej cisza...
dali mnie krzyz pobolewa od czasu do czasu ale nie tak mocno, moge chodzic i wlasciwie robic wszystko...

uciekam z mama na male zakupki pozniej popatrze co napisalyscie
mam dzis jakiegos powera, na sprzatanie itp...
 
reklama
Do góry