reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dominik kciuki za Was!

my dziś do lekarza sprawidzić wagę. Oby była wyższa niż ostatnio... BO przy wyjściu mała miała 3800 (waga urodzeniowa 4110) a w domku dalej spadła :-(
na 11:00 też idę do gina na wizyte, kazali iść 7 dni po wyjściu ze szpitala. mam nadzieję, ze badać to nie będzie bo ze mnie nadal leci... masakra jak ja nie lubie takich akcji...
 
reklama
SZUSZU powodzenia dzis!

JASKOLKA ma chyba dzis wywolanie porodu, wiec tez wielkie kciukasy trzymam!

DOMINIC jestem dobrej mysli i trzymam kciuki za pozytywna decyzje lekarzy...

przylaczam sie do MUCHY- co Wy dziewczyny takie niecierpliwe? ;-):sorry2: he he zartuje....

ja mam wrazenie ze jeszcze tyle mam do zrobieeeeenia- ciagle jakis kat nie dosprzatany, cos ulozyc , cos kupic, dzis przychodzi na zapoznanie do mnie polozna ktora bedzie mnie odwiedzac po porodzie, jutro przyjezdza moja mama...jeszcze ze 2 tygodnie moge poczekac..no ale to tez juz maximum he he, moja cierpliwosc najpozniej w terminie porodu tez sie skonczy;-)ale przed terminem wszystko jest oki:shocked2::cool2:

PFLAUME wielkie gratkosy, czekamy na szczegoly!!!
 
Ostatnia edycja:
Jednak CC na 13, o 12 muszę być na IP:-)
Całą noc miałam taką biegunkę, że czopki już niepotrzebne;-)
No i jest mój ulubiony anestezjolog:-)

Pflaume, wielkie gratulacje:-)

Dominic, trzymam kciuki żeby Domiczka dzisiaj do domku puścili:-)
 
Nie kumam tego, że coś tam nie zrobione, bo poród to chyba nie godzina 0 - że później już nic nie można zrobić. To nie koniec świata. Posprzątać zawsze może ktoś za nas:D Korzystajmy póki można:-D
 
reklama
Do góry