reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hej dziewczynki melduje sie po wizycie u lekaza mam dwa pecherzyki w jednym widac zarodek ma 6,2 mm a w drógim nie widac nic ale jeszcze raz potwierdzimy to 4/01/11 bo zrobi mi wtedy jeszcze jedno usg na leprzym sprzecie wg usg jestem w 6 t.c. wg ostatniego dnia miesiaczki w 8 t.c a teraz zmyka konczyc szykowania na wigilje bo w tym roku ja robie dla całej rodzinki :D

Wszystkiego najleprzego spokoju i radosci dla wszystkich sierpniówek na świeta zyczy Bogusia
Gratki oby coraz więcej takich cudownych info!!!;-)
dzieki i Wzajemnie Bogsia spokjnych Świat :)
 
reklama
ooo kahaka- dzieki Ci za odpwoiedz, właśnie takiej potrzebowałam najbardziej :)

Dzis dopadły mnie chyba pierwsze ciazowe mdłości dlatego lece juz do łóżka, rezygnuje nawet z pieczenia rogalików :( Rodzina sie obedzie a je wreszcie musze sie wyspać.
Jutro z rana jedziemy juz na swieta, nie wiem jak tam bedzie z dostepem do netu dlatego juz dziś życze Wam zdrowych i radosnych świat, spędzonych w rodzinnym gronie:) Niech wasze malenstwa pieknie sie rozwijaja a ciaze Wam mija miło i przyjemnie :)
 
ooo kahaka- dzieki Ci za odpwoiedz, właśnie takiej potrzebowałam najbardziej :)

Dzis dopadły mnie chyba pierwsze ciazowe mdłości dlatego lece juz do łóżka, rezygnuje nawet z pieczenia rogalików :( Rodzina sie obedzie a je wreszcie musze sie wyspać.
Jutro z rana jedziemy juz na swieta, nie wiem jak tam bedzie z dostepem do netu dlatego juz dziś życze Wam zdrowych i radosnych świat, spędzonych w rodzinnym gronie:) Niech wasze malenstwa pieknie sie rozwijaja a ciaze Wam mija miło i przyjemnie :)[/

Wzajemnie Spokojnych zdrowych pełnych ciepła i radości Świat dla Ciebie i Twojej rodzinki:-)
 
witam ponownie!
próbowałam zrobic suwaczki ale mi cos nie wychodzi, bo ich nie widac:(
moja ciąża jeszcze do końca nie została potwierdzona, gdyz lekarz stwierdził ze to jeszcze za wczesnie i ostateczna decyzja zapadnie 04.01
Wygladało to u mnie tak : 14.12 zrobiłam pierwszy test wyszły dwie kreski choc jedna była bardzo blada, 17.12 pojechałam na wizyte do lekarza stwierdził, że to bardzo wczesnie by cos powiedziec bo mam długie cykle choc zrobił usg i znalazł pęcherzyk wielkosci 5,5mm i stwierdził, ze to moze byc 4, 5 tydzień ale konkretnie ciaze stwiedzi za dwa tygodnie i ustali wszytsko co powienien!!


oooo pojawił sie suwaczek , udało się:):):D:D:D
 
tak, tak, smiejcie sie, śmiejcie z koleżanki! :-D a serio to ja mam często pecha do takich rzeczy. A ta moja klasa to jest w ogóle bardzo pechowa co do wycieczek szkolnych - w tamtym roku mieli ze 4 razy odwołaną - a bo to powódź, a to żałoba narodowa, a to coś jeszcze. Teraz mieliśmy jechać 6 gru, ale zatrzymała nas śnieżyca :no: No i wczoraj w końcu się udało, ale też nie było łatwo :-D

Ja byłam u mamy, upiekłyśmy pierniczki. Nawet niezłe wyszły.
U mnie objawów jakichkolwiek dalej brak, no może jem więcej niż zwykle, ale wolałabym, żeby mnie te cycki chociaż trochę bolały ;-)
przynajmniej wesolo masz:) co do cyckow to mnie tez nie bola ale chyba troszke urosly :) wieczorem zapytam T to wam jutro powiem jego opinie :p

szuszu- mi tez ciezko bez papierochow oj ciezko ale czego sie nie robi dla fasolki :) serducho widzielismy niestety nie slyszelismy

rybka- ciesze sie ze i u ciebie wszystko oki z fasolka :)

tonya- migdaly najlepsze na mdlosci sa :) wiem po sobie :)

myszka- ja mdlosci wciaz nie mam...

moska- witaj na sierpniowkach- spokojnych 8 miesiecy zycze )

gusia- gratuluje podwojnego szczescia:)

agula- witaj na forum:) wrecz powinnas do nas dolaczyc

devi- nie zamartwiaj sie !! juz ktos tu mowil ze z chlopcem wolniej przyrasta :) a pozatym to chyba sprawa indywidualna, a kolezanka moze blizniaki ma :)

jak zwykle do przeczytania cala lektore mialam... jesli kogos ominelam to sorki :) ale jest nas juz tak duzo... ja dzis w pracy dosc kiepski dzien- wszyscy tacy nie mili ... chyba przedswiateczna nerwowka ...
po pracy zakupy w miedzy czasie obiad i tak dopiero mam czas by was podczytac tu...
jeszcze jutro do pracy i 3 dni wolnego juz nie moge sie doczekac!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja znowu nie śpię a jest 2 w nocy. Jeszcze do tego zaczął mnie boleć ząb! Wariacji dostaje, leżę i płaczę bo tak bardzo pragnę snu. Mąż robi wszystko żebym zasnęła ale to nic nie daje. Jutro zadzwonię do lekarza co można z tym zrobić. Mam nadzieję, że coś poradzi.
Chociaż Wy wyśpijcie się za mnie :-)
 
Aga, biedulko! Ja za to wczoraj poszłam spać o 21 :szok:
Wieczorem troche bolalo mnie podbrzusze, mam nadzieję, że to nic złego.
Dziś wybieram się do mamy i będziemy razem pichcić.
 
Gratulacje dla zafasolkowanych;) ja nie spie juz od 2 rana z małymi przerwami;/ wrrr normalnie oszalec mozna tak mnie dziś mdlilo w nocy ze nawet rzodkiewki nie pomogły...;) teraz jest juz oki .. ale spac nie chce mi sie wogole chyba bede musiala sie potem polozyc:)Jutro już Święta;)super;) a jak wam dziewczyny mineła noc i jak sie czujecie ?;)
 
reklama
Hej babeczki ja tez miałam problem w nocy i mam dalej co chwile mam bol w pachwinie promieniujacy na udo i jajnik nie wiem czy to cos zlego i sie martwie...;(
 
Do góry