reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Dominic dobrze, że jesteś:tak: ach tam zaraz, że nie jesteś dzielna i że stek bzdur, jesteś dzielna i tyle, a że płaczesz to nie zmienia faktu, że dzielna jesteś.
 
akutan, ale by był jaja jakbyście się zgrały ;-)

Dla mnie to ciut za wczesnie. Ale i tak dzieciaczki beda w podobnym wieku
Karolaola-mam podobny blender do Tonya i u mnie tez sie od kilku lat sprawdza. Polecam
Dominic -nie wazne czy placzesz jakos musisz emocje ze tak powiem uzewnetrzniac. Jestes mega dzielna. Oby synus szybciutko nadrabial zaleglosci. Buzia kochana.
a ja leze w loziu z komorka pod reka i w niecierpliwosci jak tam tej mojej kolezance idzie. Choliwa pewnie sie tam meczy teraz bidulka. Ktos cos pisal o pelni czyzby i to dzisiaj zadzialalo?
 
witajcie!

dziś nie nadrabiam. padam na buzie. u mnie dzionek bez kompa, sprawy na mieście, kosmetyczka, działka. No właśnie a na działce mnie poniosło i kilka ogórasów zebrałam... dokładnie 5, jak się podniosłam to mnie tak strasznie bolało po lewej stronie - ale nie brzuch na dole tylko wyżej, za choleree nie wiem co to... leżeć na lewym boku nie mogę... ehh mam nadzieję, że to jeszcze nic nie znaczy... dobrej nocki życzę!
 
dominic trzymam kciuki za Synusia-a Tobie życzę wytrwałości i mnóstwa sił.Kochana będzie dobrze i powtarzaj to sobie w kółko,aż sie znudzi-najważniejsze aby myśleć pozytywnie.
Przepraszam,że udzielam się sporadycznie,ale Was podczytuję kiedy tylko mogę.
Córcia złapała wirusa i teraz tylko Ona mi w głowie-zresztą ciągle tylko chodzi za mną...co to będzie jak mamusia zniknie na czas porodu :-(
 
dzien dobry.................
a ja zasnąć nie moge, od 3 godziny sie męcze yyyyhhhh...., normalnie paranoja jakaś spałam ledwo 3 godziny wrrr...., dzisiaj pełnia...

dominic-witaj w domu, wszystko bedzie dobrze, mały silny jest tylko kwestia przybrania na wadze, trzymamy kciuki za was
 
dzien dobry. Co za cisza, az dziwne.
Dominic zycze duzo zdrowka dla Synka, a Tobie duzo sil.
Dziewczyny czy to norlane ze przez m-ac przytylam tylko 1kg?? kurcze zestesowalam sie z samego ranka, czy to normalne.
A co do czopu to jestem w 37t i kurcze nic takiego narazie tez nie zauwazylam, zaczynam chyba wpadac w paranoje ciazowa.
 
reklama
cześć brzuchatki:)
dzien dobry. Co za cisza, az dziwne.
Dominic zycze duzo zdrowka dla Synka, a Tobie duzo sil.
Dziewczyny czy to norlane ze przez m-ac przytylam tylko 1kg?? kurcze zestesowalam sie z samego ranka, czy to normalne.
A co do czopu to jestem w 37t i kurcze nic takiego narazie tez nie zauwazylam, zaczynam chyba wpadac w paranoje ciazowa.

ania no stress:) mi przy ostatniej wizycie wyszło,że przytyłam 900g a lekarz nic nie powiedział,więc na pewno jest ok. To nie jest tak,że kazdego miesiąca tyje się tak samo...
 
Do góry