reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Sagaa- też mam taką nadzieję, na razie cisza. Pewnie odpoczywają i mają swoje magiczne chwile:D z Piotrusiem malusim

W końcu i na mnie przyszedł czas- dzisiaj zamawiamy pościele i inne popierdułki, łożeczko i wózek:D Maż mówi zamawiaj, a ja do niego a Ty nie chcesz uczestniczyć? Jakby to były części do roweru to by siedział i tydzień analizował. No i poprosił bym poczekała aż wróci do domu to razem usiądziemy. Hehe i zamówimy to co ja wybrałam w domyśle. Bo nie oczekuję od niego, że będzie to studiował.

A z tym laktatorem to i ja się przez sek zastanowiłam, czytając wiadomość nie zwróciłam uwagi na to czyj to post. Ale od razu powędrowałam tam wzrokiem i już zaskoczyły trybiki ;-)

Piję pyszną kawusię bezkofeinową. Zapraszam jest rewelacyjna!

No i koniecznie muszę do IKEA-dziś pewnie nie damy rady, zostanie nam weekend...
 
Ostatnia edycja:
Wam naprawdę brzuchy przygniotły szare komórki:-p
Z laktacja nie mam problemu, 3 dni po cesarce już czułam się jak dojna krowa ale od samego początku stymulowałam piersi aby jak najszybciej rozbudzić laktację. Nie chcę aby Dominika szprycowali jakimś sztucznym mlekiem.
 
Pff, chciałam wszystkim odpisać ale zapomniałam co i komu... :szok:
Dominic trzymaj sie jakoś, Dominik napewno da sobie radę! Wszystko będzie dobrze!
A co do laktatora to też zaskoczyłam po czasie dopiero:-D

Muszę znowu do Opola jechać zawieźć wymaz do badania:no: a taaaak mi się nie chce!;/

Akutan a ja pościele i wózek w przyszłym tygodniu dopiero:-D
 
maggie - mloda juz jest duza, ja ledwo żyje, zrobilo sie rozwarcie a do szpitala daleko (jest duza szansa ze w razie naglych wypadkow musialabym rodzic w najblizszym - a tego bardzo nie chce) Kazal mi tylko skonczyc 37 tydzien a skoncze go w niedziele wiec juz mam nadzieje ze nie trzeba bedzie dluzej czekac. Wg usg to juz powinnam w poniedzialek urodzic wiec w kazdej chwili moze zaczac sie cos dziac.
 
Dominic, jestes dzielna i super, ze juz jestes w domu. Synek wyglada na silnego chlopaka i jestem pewna, ze bedzie dobrze. Oczywiscie, ze placzesz, oczywiscie, ze sie martwisz. W koncu jestes mama! That's what mums do ;-)

A ja dzisiaj sie ciesze, bo popoludniu ide do fryzjera na odrosty i sciecie, stwierdzilam, ze jakos trza na tej porodowce wygladac, zwlaszcza do zdjec :-) Jeszcze sie musze na manicure i pedicure umowic i bedzie cacy.

Boooszzze, jak ja uwielbiam sie z tym moim maluszkiem witac. Tak grzecznie spi cala noc (w przeciwienstwie do mnie :-() a jak jem sniadanie to sie zaczyna wiercic i przeciagac i wypina sie tam, gdzie sie glaszcze po brzuchu a ja sobie do niego gadam. Juz sie nie moge doczekac, az bede go miala po tej stronie!
 
Malgooo-jak ładnie napisałaś. Tak prosto i pięknie. Uroczy obrazek nakreśliłaś, aż mi serce się ścisnęło

Moja koleżanka ciągle rodzi już ponad 13 h jest w szpitalu:szok:
 
Zrypana jak koń po westernie witam sie z Wami :-)
Dominic życzę wytrwałości, Dominik jest dzielny (po mamie) i da radę, choć wierzę, że się bardzo martwisz.
Saga facetowi też nalezy się cięzki dzień, że nic mu się nie chce (choć maja takich duzo) ale moze jak dziewczyny piszą, badz z nim po prostu szczera i powiedz czego oczekuje, wszak nie będę Ci pisała, która częścią ciała myslą faceci :-D
Ja mam jak zwykle jakies takie dziwne oddychanie, ciężko mi, serce kołacze- zamiast rodzic bede chyba umierac :-) Wiec przed smiercia pojade na jakies zakupki i do starostwa podjade sobie :-D
 
reklama
akutan, kciukasy za kolezanke. Mam nadzieje, ze jeszcze troche i bedzie po wszystkim. Rany nas tez to czeka, zazdroszcze tym ciezarowka, ktore maja cc!
 
Do góry