reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Cześć dziewczyny!
dominik gratuluję maluszka, super że oddycha sam;-)
Około tygodnia mnie nie było a więc jest co opowiadać: w skrócie 6.07 urodziłam przez cc IGORKA 2900g 49cm w 35t3dni
5.07 we wtorek popołudniu miałam bóle w podbrzuszu były troszeczkę mocniejsze niż zwykle ale raz już tak miałam więc myślałam, że to tak ma być, a w nocy zaczęłam krwawić wię pogotowie i do szpitala. W szpitalu od razu powiedzieli, że odkleja się łożysko i na cc. Malutki urodził się o 5.10 w dobrym stanie bo miał 9 apgar, ale około 7 zaczął źle oddychać a później tracił oddech i podłączyli go do respiratora i przewieźli na OIOM do klniki dziecięcej w Ligocie. Ja do momentu wyjścia ze szpitala maluszka nie widziałam i bardzo było mi śpieszno wyjść już do domu. Środa dla Igorka i dla nas była dramatyczna ale w tym momencie idzie wszystko w dobrym kierunku, powoli już sam oddycha, sondą podają mu moje mleczko (może postawi go to na nogi). Lekarze mówią, że te zaburzenia w oddychaniu to przez to prawie całe odklejone łożysko i wcześniactwo, ale że jest taki duży napewno sobie poradzi.
Co jakiś czas w miarę możliwości będę wpadać i opisywać co z Igorkiem.
Zapomniałam dopisać, że Igorek urodził się w ten sam dzień co moja Wiki:-)

a dominic ma Dominka waga coś około 1105 g, samodzielnie oddycha
 
W imieniu dumnych Rodziców, mam zaszczyt przedstawić Wszystkim Ciociom, oto Dominik:-)
Zobacz załącznik 370895

pierwsza fotka Dominika

dominic napisała:
Dziewczyny dziekuje Wam wszystkim. Jestem po rozmowie z pediatra, gazometria wypadla pomyslnie, tak samo morfologia, cisnienie ma juz dobre ale wiadomo to wczesniaczek I trzeba ciagle monitowac jego stan bo moze sie zmienic. Moze dzisiaj uda mi sie posadzic obolale cielsko na wozek I pojechac do niego, lezy tuz za sciana. Dummy tato pojechal kupic drzewko do posadzenia. Wybaczcie, ze egoistycznie pisze tylko o sobie I mlodym ale to teraz dla mnie pepek swiata
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
KOBIETY !!!!!!!! WY TU SIĘ TRZYMAJCIE W DWUPAKACH A NIE TAKIE AKCJE !!! JA WAM DAM WCZESNIEJ NIŻ JAAAAAAAAA !!!!! :wściekła/y: SCISKAĆ POŚLADKI I WSZYSTKO INNE I TRZYMAĆ MOCNO!!!!!

Nie można Was z oczu spuścić nawet na moment !!! SZALONE !!!!
 
Dziewczyny,ejjjjjjj co jest???!!!! My przeciez SIERPNIÓWKI;-). Co wy????
A jesli ktos ma sie wczesniej rozpakowac to JA z racji ciąży mnogiej,a tu takie hece???? ojjjj !!!!!
Trzymać mi sie i koniec kropka.
 
cokies bo pisałaś,że zaraz wszystkie zaczniemy się rozpakowywać:-) a mój małż jutro wyjeżdza i wraca w piątek więc ja nie mogę:-)
masz kogoś w pobliżu w razie co żeby zawiózł? Jakby co mam blisko to mogę podjechać:D hehe i razem urodzimy ja przy okazji ze stresu

Szuszu, mucha- oby wszystko było dobrze &&&
 
reklama
Do góry