reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
masakra ile WY piszecie...;/
Devi gratulejszyns wiedzialam ze wsio bedzie ok pani MGR:-)
co do zmywarek nie wypowiadam sie bo nie mam...
Jaskółka witaj przykro mi z powodu tragedii jaka Cie spotkala...:-(
Marcelina to niech Ci sie sprwauje ten nowy sprzecior;-)
Ja dzis mam dosc 3 autOmaty wyprane w tym dwa do synusia schnie sobie w sobote bEde prasowac, porzadki wieszanie i sciagnie prania mnie wykonczyl dzis na urodziny a jutro szybko z rana do Wrocka ahh a tak mi sie juz nic nie chce... czekam na szpilkach na wiasomosc od frenD wlasnie jest u gin POTWIERDZIC CIAZE :-)
Szuszu ja zmywac lubie ale nie lubie wycierac mokrych naczyc wrrrrrrrr;/ zmywarki moze sie dorobie jak bede miala swoj dom:-)
 
Devi gratuluję!!! :-)
Karolaola - z tym fenoterolem róznie bywa czasami mam wrażenie ze działa ale tylko czasami!!!Sama już nie wiem, dzis mialam rano taki twardy brzuch ale juz jest lepiej.A biorę 3 x 1/2 :baffled:
Co do zmywarki też niestety nie mam i niestety trzeba zmywac!!! Myslalam ze uda mi sie i bede miala ale poki co wynajmujemy mieszkanie i wlasciciel był niechetny a mamy w planach budwe domu:happy2:wiec pozniej juz nie popuszcze!!!!:-)
 
moja gin mówiła że fenoterol to się zaczyna od dawki przynajmniej 6 x1/2 i jak nie działa to zwiększa się...
Mi chyba pomaga, mam skurcze, ale oo na przykład dzisiaj jeszcze ani jednego (pewnie dlatego że biegam z wiadrami prania i nie mam czasu na rozczulanie się :-D). W każdym razie jest ich kilka w porywach kilkanaście na dobę, co już chyba dopuszczalne jest.

edit. co nie zmienia faktu, że ręce mi się trzęsą jakbym chlała co dzień ;-).

Swoją drogą, teraz oficjalnie.. Devi gratuluję! :-)
 
czesc
wybaczcie jestem tak padnieta ze tylko pobieznie poczytalam o czym pisalyscie
i nie odp kazdej z osobna bo wszystko mi sie poplatalo
ale... zalatwilam wszystkie wazne sprawy ktore byly na dzis

jakis czas temu zapytalam o wkladki laktacyjne ktore jedna z was polecala- przypomnicie jakie to byly?
dzis widzialam z 6 rodzajow i juz zglupialam ktore wziac, jedna znajoma polecala bella z przylepcem, inna mowila zebym wziela takie ktore zamieniaja mleko w zel- ale takie to tylko jednej firmy widzialam , na innych zadnej informacji nie bylo
 
Ja skurczy jeszcze nie mam - szczeście. I pewnie dlatego taka mała dawka fenoterolu - tak myślę.:szok:
A co do trzęsawki to tez mialam na poczatku ale juz wszystko wrocilo do normy:-)
Musze jeszcze jechac na poczte bo jakies polecane czekaja, a tak mi sie nie chece. Bede wieczorem, nawet nie wiedzialam ze tu jest tak fajnie;-)zaczynam sie wciagac na razie:-)
 
:-):-)GRATKI!!!!! P.Magister Devi!!!!!!!!!!!!!!-AJ TY ZDOLNIACHO :-)
O witam nową koleżankę Sylaa-witam serdecznie!!!! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja frend ma zagrozona ciaze kolo fasoleczki jest krwiak ma nakaz lezenia dzis konczy 5 tydzien jest podlamana choc inna moja przyjaciolka tez tak miala i urodzila zdrowa coreczke....troche mnie tez to zalamalo bo tak dlugo sie starali ale staralam sie ja pocieszyc i pozytywnie nastawic...
ide na urodzinki bede na bb jak mi sie uda jutro a jak nie to w piatek lub sobote na pewno was nie nadrobie i od razu prosze o wybaczenie :p milego weeku Wam zycze;-)
 
Do góry