reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

szuszu, pudelek zwalnia TYLKO z obowiązku orientowania się w sprawach gospodarczych. Więc lepiej odkop w swojej głowie o co chodziło, bo jestem ciekawa :-D.

Marcelina, ten rudy jest przepiękny :-D
 
reklama
szuszu, pudelek zwalnia TYLKO z obowiązku orientowania się w sprawach gospodarczych. Więc lepiej odkop w swojej głowie o co chodziło, bo jestem ciekawa :-D.

Marcelina, ten rudy jest przepiękny :-D

Kopię, kopię i coś dokopać się nie mogę...;-)
Marcelina, już wiem kogo mi przypominasz!!!! Moją ciotkę (młoda jest i zajebista;-)) A psy masz piękne, wyobrażam sobie jak im z pyska jedzie:-D
 
yo yo Mamuski!!!
ja tak na chwilke,bo "pedze" na akupunkture,
na szczescie za free:-D:-D:-D
Akutan Dobrze ,ze sie czujesz jak banka-wtanka...chociaz tyle,
ja juz jestem tylko banka:-):-):-):-):-):-) i mam wielkie klopoty ze wstawaniem!!
Susamali bombowy pomysl z tym kursem!!!!:szok::szok::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D
Dominic a cuz to za cudenko,ta Twoja kabina????robi masaz??:cool2::cool2::cool2::cool2: cool!!! Podibno sny na nowym miejscu sie sprawdzaja,mialas jakis???
Sylaa duuuzo odpoczywaj i naprawde lez jak najwiecxej i nie masuj brzuszka!!!:tak::tak::tak:
Bishopka gratuluje blendera,to naprawde fajny zakup,ja uwielbiam mixowane zupy,szczegolnie pomidorowa z papryka..mniam!!!:-)
Ewa na to witaj w klubie!!!! my tez robimy duze dzieci-jak to powiedziala lekarka:baffled::baffled::baffled::baffled:
Devi brawo pani mgr!!!!!!!:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::tak::tak::tak:
Marcelina centralnie,zacznij go ujezdzac...przynajmniej sie do czegos przyda,pomiedzy haftowaniem :-):-):-)



Ooooo,moj maly znowu ma czkawke:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Oj dzięki kobietki, my jak najdłużej będziemy się trzymać w dwupaku- tak mama postanowiła, a mały musi się słuchać. Zresztą moją nadzieją jest LANA i to ile wytrwała, myślę, że mi też się uda tą końcówkę.
KAROLAOLA-wytrzymasz kochana -dużo odpoczywaj kompletnie nic nie noś i dasz radę dopinguję Ci i trzymam za Was kciuki.:-)
Mucha-z tym porodem ,że niby w 7 lepiej niż w 8 to bzdura totalna też tak kiedyś słyszałam i myślałam ,że to prawda
Pytałam kiedyś gina i powiedział,że każdy kolejny,dodatkowy dzień dzieciaczka w brzuchu to sam dobrobyt:tak:.Wsumie tak na logike biorąc to w 7 msc.to takie malutkie jak lalka a w 8 już o wiele większe i więcej organów rozwiniętych -więc większe szanse na przezycie
 
W książce "w oczekiwaniu na dziecko" jest napisane, że im dłużej dziecko jest w brzuchu mamy tym lepiej i, że nie jest prawdą to, że lepiej urodzić wcześniej tj. 7 m-c niż 8 m-c. Przecież wiadomo jest, że im później tym lepiej rozwinięte sa narządy malucha, zwłaszcza płuca, tak potzrebne do samodzielnego oddychania.
Marcelina też kiedyś chorowałam na mastifa, ale wygrał bokser, bo mniejszy :-)
A to on, choć mało widoczne zdjęcie, bo robione telefonem : Zdjęcie-0035.jpg
 
dominic - pierwszy sen na nowym miejscu napewno sie spełni :)
Oby nie, nie zamienię mojego golfika na jakiś badziew dla 70 latków i to w kolorze żółtym. Ja i mój golf to jedność!
Pani MAGISTER GRATULACJE!:-)
Mucha
ma zamiast pępka zatyczkę, taką jak mają piłeczki plażowe:szok:
EwaK gratuluję rozmiarów córeczki. Mój młody natomiast ma w drugą stronę, chłop jak dąb to z niego nie będzie.
Marcelinaa zmywarkę docenisz wiele razy więc kupuj babo i nie marudź. A psy masz rzeczywiście jakieś takie duuuużżżżżeeeeee. Nie lepsze byłyby yorki? Ale teraz to już po ptokach.
 
fakt, zmywarka więcej w domu robi niż mój mąż :-D
Jedyny jej minus, że nie mogę myć w niej butelek Li bo wszystko fruwa i potem woda nie do końca wycieka i są brzydkie zacieki i w ogóle ;-)
 
Jeszcze raz dziękuje za trzymanie kciuków:)
Obrona nie do końca okazała się formalnościa jak to wszyscy mówili...na licencjacie i owszem to była formalność ale tu już jakąs wiedzą trzeba było sie wykazać. Lekko nie było bo wszyscy wychodzi średnio zadowolweni...osttecznie obroniłam sie na 4,5 tak jak większość bo 5 były tylko trzy. Co i tak nie ma wiekszego znaczenia bo tej oceny na dyplomie nie ma...:)

Tak czy siak trzy literki przed nazwisko moge dopisać :)
Głowa z emocji boli:/
żekłabym, że czas na wakacje ale niestety teraz musze przygotować siebie na przybycie Mikołaja i pewnie nie zdarze odsapnąc jak sie pojawi na świecie :)

No lece swietowac :)
Miłego dnia
 
reklama
Witam się i ja i od razu gratuluję PANI MAGISTER :-D

Karolaola witaj ponownie u nas i trzymaj się jak najdłużej w dwupaku.

Taycia moja też od niego ucieka, szczególnie jak się rusza, ciekawe jak to będzie po porodzie. Boję się, że będzie na niego wskakiwać do łóżeczka, bo teraz próbuje to robić, ale ją gonimy...masz na to jakiś sposób? Krzywdy nie zrobi ale może porządnie wystraszyć...

Rybkaa zdrówka i radości jak najwięcej dla córki :-)

I reszte chyba zapomniałam...

My dziś od rana z M. ryjemy na nowo w temacie wózków....szczerze mówiąc mam dość, ale finał coraz bliższy się wydaje...(tak jak i dwa dni temu- hihihi)

Też tak macie, że zaczynacie spać coraz krócej? Ja śpioch ogromny dziś od 6 na nogach...i to już drugi dzień z rzędu
 
Do góry