reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

a ja dostalam moje ciuszki do malego sa boskie:p poza tym larwie sie caly czas pogoda do d*** cos bym musial zrobic ale nie mam za nic weny porazka....
 
reklama
flower a Ty nie masz przypadkiem przesuszonej skóry?? Mnie tak wszystko swędziało na początku ciązy i zaczęłam się smarować balsamem Balneum dla dzieci i mi przeszło...

szuszu kciuki zaciśnięte:) O której masz wizytę?
 
Anulek witaj w klubie ja zobilam postep poszlam sobie zrobic ogien na wode i zamierzam sie isc wykapac <lol>:-)ale trzeba sie polarwic a co pozniej nie bedzie tak dobrze i nie bedzie mozna sie polozyc i robic co sie chce jak maluszki beda z nami:-)
Szuszu 3 mam kciukasy za wizyte:-)
 
Flower, ja chyba powtórzyłabym próby wątrobowe..żeby mieć pewność.
Jadę na 13 do szpitala, ale wizytę chyba uda mi się opisać dopiero wieczorkiem.
 
Dzieki za kciuki za mlodego :) nawet nie zaplakal jak brali mu krew z zyly i to dużą strzykawkę. Jesteśmy dumni z niego bardzo. Dostal w nagrode od pani pielęgniarki dmuchną piłkę :) Wyniki będą za dwa tygodnie. przyjdą pocztą.
devi i mucha - trzymam kciuki i mam nadzieje ze bedzie tak lajtowo jak na mojej :) kazda z nas wychodzila po 2 minutach, pytali sie glownie o to jak przebiegaly badania a z kolezanka , ktora akurat byla wysoko w ciazy to pogadali o humorach ciazawych (bo sami faceci w komisji wiec nic innego z ciążą im się nie kojarzyło:-D:-D) Całą reszte czasu poświęcono na konsumpcje cateringu i pogaduchy o du*ie Maryni.
Tez mam dzis wizyte o 19.40, ciekawe jak jest i czy mloda dobila juz do 3 kg. bo juz sie obawiam ze urodze 5kg gwiazdeczke.:szok:
 
Ewcia powodzonka na wizycie :-) i mlody dzielny na prawde:-)
a ja zadowolona kolejna paczuszka dla mlodego mojego :-) juz coraz bardziej nie umiem sie doczekac mojego brzdaca na swiecie:D
 
reklama
szuszu w tym tyg robie badania moczu wiec jakby co tez bilirubina by wyszla gdyby cos bylo nie tak

maggie - ciagle sie balsamuje i olwikuje wiec raczej to nie to - zreszta na wewnętrznej stronie dłoni?
 
Do góry