reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Muszę Was sprowadzić na ziemię. 89 rocznik jest najlepszy, ale co Wy o tym możecie wiedzieć, skoro jest on dla Was nieosiągalny :-D.

anna2101, Twój suwaczek myli się o ponad tydzień? Pamiętaj, że lekarze liczą skończone tygodnie i przy porodzie to skończone mają znaczenie, a nie te 'trwające'.
Każda pewnie będzie miała nieco inne objawy zbliżającego się porodu, to że wymiotujesz to może dlatego że coś zjadłaś, albo niestety niektóre mają powtórkę z rozrywki w III trymestrze z pierwszego.
Mi powolutku wypadał czop śluzowy i wypróżniałam się przez jakiś tydzień na potęgę.. ale nie zdawałam sobie sprawy nawet że to może oznaczać poród za kilka dni(3 tyg. przed terminem wg OM)
 
reklama
jutro koncze 30 i zaczynam 31 tydzien. zastanawiam sie czy nie jechac do szpitala. :( zaczelam sie denerwowac bo nie wiem co sie dzieje. w krzyzu mnie boli i w podbrzuszu. czop mi nie odszedl ale caly czas leci ze mnie sloz.mam nisko brzuch juz od kilku tyg.
 
jutro koncze 30 i zaczynam 31 tydzien. zastanawiam sie czy nie jechac do szpitala. :( zaczelam sie denerwowac bo nie wiem co sie dzieje. w krzyzu mnie boli i w podbrzuszu. czop mi nie odszedl ale caly czas leci ze mnie sloz.mam nisko brzuch juz od kilku tyg.

Ania, jedź do szpitala jak najszybciej!
Wyślę Ci swój num. na PW, daj koniecznie znać co i jak.
 
Agula nieciekawa sytuacja ale musisz byc jednak dobrej mysli ze bedzie ok byle z mala wszytsko w porzadku.. kasa nie wazna najwazniejze zdrowie Twoje malej i Bartusia... nie raz jeszcze bedziesz go dopingowac w przedszkolu czy szkole:-)
Marcelina ale sie usmialam ze nie pokumalas heheh 85 jest the best tak jak i 86:p:D
Anna smigaj do szpitala zawsze moga Cie puscic ale skoro masz takie objawy nie masz na co czekac!!!
Anulek
to mialas niezzle przeczyszczenie organizzmu...;/
mnie sie bardzo wczorajs tawiala macica mialam mega twardy brzuch i bardzo bolalo nigdy tak nie miala, teaz mam pyt czy ktoras ma bole podbrzusza tak jak na miesiaczke albo takie nie wiem jak to napisac ciagniecia rwania nagle bole trwajce chwile i nic nie idzie zrobic poki same nie przejda...??/ nie wiem czy to skurcze przepowiadajace czy o co cho...?
 
Witam się sobotnio jako kolejna Babcia :-( maggie i ja :-D
Mucha, fakt taki rocznik jest nieosiągalny, a ten wiek wręcz zapomniany :-D buuuu...
anna2101 pewnie już pojechałaś do szpitala, a jeśli nie, to radzę byś się tam udała i zyczę oby to nie było nic złego a maluszek jeszcze chciał poczekac w brzuszku kilka tygodni :-)
Ja dzis byłam na wyprzedażach w galeriach i kupiłam tylko dwie czapeczki dla małego w cubusie, ale jakie cuda dla dziewczynek są w H&M, czy w Smyku, normalnie aż żal. Ale cóż, chlop, to chłop i też go ładnie ubierać można :-)
 
anna, to jedź. Lepiej pojechać o jeden raz za dużo niż za mało. Trudno mi ocenić czy Tobie tez odchodzi czop.. bo sama przez prawie tydzień szukałam na forach czy nie mylę czopu ze śluzem, no i jak zaczęłam rodzić to okazało się że nie(no może 3 godziny wcześniej jak zaczęło być podbarwione krwią).

sagaa31, mi to wygląda na skurcze :| bo mam je cały czas i właśnie tak wyglądają, nagle chwyta ból a'la miesiączkowy boli kilkanaście sekund i koniec. Ale lepiej pojechać na KTG i sprawdzić.
 
witam babeczki#
ale dzisiaj nie mam nastroju...normalnie chodze zla jak mucha...(zbierznosc nazw/nickow przypadkowa)
i nie pomogly zakupki dla synka, w tym 8 smoczkow (bo pakowane po 2 a nie wiadomo ktory synkowie dopasuje: anatomiczny sylikon, anat. lateks, czy jakies tam inne..., ani zamowienie lozeczka dla krolewny- czyt, corci...
oczywiscie swoj zly nastroj przenosze na meza i corcie <8i pewnie na synalka tez)...ech

AGU LA jestem w szoku, przeciez czulas sie normalnie i wsio ok bylo, prawda? trzymam za Ciebie ogromne kciukasy, oby wszystko szybko sie wyjasnilo i oby Ci ponmogli i zebys wyszla szybko ze szpitala...a ze sie tak zle sklada z koncem roku synka w przedszkole, urodzinami i urlopem...wspolczuje...

ANNA mowisz serio? nawet sie nie zastanawiaj, jedz do szpitala, moze to nic groznego ale lepiej wyjasnic coby za pozno nie bylo

SAGAA to skurcze...ale chyba normalne na tym etapie

kurcze Wasze wiesci nie poprawily mojego nastroju......

MARCELINA taa moj moze lepszy? mowi do mnie dzis: to za szybko aby przestawiac meble, ja na to : to moze po porodzie zaczniemy? wiec sie zgodzil ze jak przywioza lozeczko dla corci (ma byc w czwartek) to wtedy zmuszeni ZACZNIEMY przestawiac wszystko.......

dobra juz nie smece
 
Sagaa do wózeczka tez nie ma potrzeby poduszki. A co do twardnienia i skurczy to jesli nie pojawiaja sie z duza czestotliwoscia to niby ok, choc czasami lepiej sprawdzic. Na tym etapie ciazy miesnie gladkie macicy zaczynaja juz cwiczyc sie do porodu.
 
reklama
AGU LA jestem w szoku, przeciez czulas sie normalnie i wsio ok bylo, prawda? trzymam za Ciebie ogromne kciukasy, oby wszystko szybko sie wyjasnilo i oby Ci ponmogli i zebys wyszla szybko ze szpitala...a ze sie tak zle sklada z koncem roku synka w przedszkole, urodzinami i urlopem...wspolczuje...


SUSUMALI no własnie czułam sie super i dalej czuje sie w miarę dobrze tylko czsami czuje napiecie brzucha i mięśni!! wszytsko zaczeło sie w tamtym miesiacu od złych wyników ale one sie juz poprawiły, doszła cukrzca ale to tez mam w miare unormowane a teraz takie zagrozenia boje sie niesamowicie a to co lekarz stwierdził to objaw Notche..

Marcelina chyba masz racje to może być zatrucie ciążowe ale lekarz tego nie okreslił tak tylko jako podejrzenie nadciśnienia indukowanego ciążą!
a wszytsko zalezy od przepływow bo po prawej stronie gdzie jest łozysko sa w normie a po lewej juz sa podwyższone wiec wszytsko jest jak dla mnie zbyt skomplikowane no i do tego dochodzi rozwarcie - szyjka 2-1-0:-(
jaks sie wali to sie wali.... jestem załamana i potwornie sie boje tym bardziej, że juz jedno dziecko mam po niedotlenieniu i 4pkt apgar
dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry