reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie kochane sierpnióweczki.
Dawno do was nie pisałam. W skrócie. W sob. wrocilysmy z 3 dniowego pobytu w szpitalu. Miałam ryzyko przyspieszonego porodu i lezalam pod pompą. Teraz na szczescie juz jest troszke lepiej. ale niestety malej sie spieszy na swiat. moglaby tam jeszcze troszke posiedziec. w koncu to dopiero 30tydz.
Skurcze od czasu do czasu nadal łapią a brzuch twardnieje ale to podobno w tym okresie jest normalne.Pocieszam sie tym ze juz niedługo ...
 
reklama
Witajcie kochane sierpnióweczki.
Dawno do was nie pisałam. W skrócie. W sob. wrocilysmy z 3 dniowego pobytu w szpitalu. Miałam ryzyko przyspieszonego porodu i lezalam pod pompą. Teraz na szczescie juz jest troszke lepiej. ale niestety malej sie spieszy na swiat. moglaby tam jeszcze troszke posiedziec. w koncu to dopiero 30tydz.
Skurcze od czasu do czasu nadal łapią a brzuch twardnieje ale to podobno w tym okresie jest normalne.Pocieszam sie tym ze juz niedługo ...

A jak sytuacja mieszkaniowa?
Uważaj na siebie, na pewno stres źle na Ciebie wpływa..
 
szuszu-ja tam się smaruję regularnie co kilka dni właśnie teraz szczególnie nóżki ,łapki,dekold i buziaka.Mam wypróbowany balsamik DAVE do ciemnej karnacji czasami uda mi się kupić taki z drobinkami rozświetlającymi.Do jasnej nie kupuję bo daje słaby efekt.Nie wiem czy już kiedyś używałas takich balsamów jeśli nie to pamiętaj aby dobrze wsmarować tak równomiernie w skórę i dokładnie po balsamowaniu umyć dłonie i przejścia między palcami:tak:

LANA, no pewnie że już używałam, ale i tak mi się smugi robiły. A teraz kupiłam sobie w sprayu, wchłania się momentalnie i ładnie pachnie, ale kjak sobie raz prysnęłam na rękę to pół było białe a pół brązowe, ciężko mi go jeszcze wyczuć:-D
 
szuszu- no wlasnie tez czuje ze wszystko to dzieje sie przez nerwy. z mieszkaniem nadal nic nie jest pewne... i juz po prostu im blizej porodu tym coraz bardziej sie martwie...
 
szuszu- no wlasnie tez czuje ze wszystko to dzieje sie przez nerwy. z mieszkaniem nadal nic nie jest pewne... i juz po prostu im blizej porodu tym coraz bardziej sie martwie...

A bierzesz pod uwagę dom dla samotnych mam?
Współczuję Ci bardzo...ale pamiętaj że po dołkach zawsze są górki;-)

O widzę że z Warszawy jesteś..
A jakbyście jakąś tanią kawalerkę mogli wynająć, tak do 1000zł stać by Was było?

EDIT: Nie wiem jak Wasza sytuacja dokładnie wygląda, ale może możesz starać się o mieszkanie od miasta?
kobiety w ciąży są w pierwszej kolejności, czasem po kilku miesiącach dostają lokum.
 
Ostatnia edycja:
szuszu- dowiadywalam sie jak to jest z tymi mieszkaniami od miasta ale musze miec 6 pierwszych wyplat. narazie pracuje 4 mies. wiec dopiero jak mala sie urodzi bede mogla skladac papiery.
Dom samotnej matki w ogole do mnie nie przemawia. tym bardziej ze mala ma ojca i to on powinien ruzyc swoje 4 lit i nam pomoc. z tego co wie to stara sie bysmy zamieszkaly razem z nim.
 
Agu_la ja również zazdroszczę Ci tej hemoglobiny:tak:ja mam niską chociaż i tak mi ostatnio troszkę podskoczyła ale i tak jest malo:-(
i trzeba leki wiadrami pożerać:-(
Ewa.K-e-mail na mamusie wysłany :-)
 
właśnie zakupiłam dove do jasnej karnacji, bo tym do ciemnej kiedyś narobiłam sobie strasznych plam, dlatego zacznę od tego do jasnej :)co by nie chodzić łaciata jak krówka:-D
 
szuszu- dowiadywalam sie jak to jest z tymi mieszkaniami od miasta ale musze miec 6 pierwszych wyplat. narazie pracuje 4 mies. wiec dopiero jak mala sie urodzi bede mogla skladac papiery.
Dom samotnej matki w ogole do mnie nie przemawia. tym bardziej ze mala ma ojca i to on powinien ruzyc swoje 4 lit i nam pomoc. z tego co wie to stara sie bysmy zamieszkaly razem z nim.

Każde dziecko w domu samotnej matki ma ojca..ale jak widać nie każdy sobie radzi z utrzymaniem rodziny..
Dokładnie opisałaś swoją sytuację w urzędzie? Przecież tak naprawdę nie masz teraz gdzie mieszkać..może jest jakaś opcja przyspieszenia procedury..
 
reklama
bardzo dziekuje za Wasze głosy :* można na Was liczyc :)
chyba nie ma znaczenia czy w tresci czy w temacie, ja napisalam w tresci a w temacie "konkurs"
Ja sie nie smaruje samoopalaczmi bo tez zawsze sobie tylko plam narobie:-D
Ale sie dzis nadenerwowalam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: az mnie brzuch rozbolal. opisze pozniej bo teraz pora kąpania Niko. buziaki
 
Do góry