reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

mucha-mi wlasnie tez co chwile anywirus wywala-ale suwaczek mam tutejszy, z BB :/

A z babcia nie wiem co zrobić. Wiem ze nikt ode mnie nie wymaga zeby przyjechała, z babcia dzis kontakt sie nagle urwal wiec ona sama nie wie co sie w koło dzieje...a ja, smierc to dla mnie trudna sprawa, w sumie nie mialam z nia tycznosci ani jesli chodzi o bliska osobe ani o dalsza...pewnie nocy nie przespie tylko bede myslec co zrobic...achh, szybko sie sprawa toczy :/

ide spac, dobranoc
 
reklama
Devi, wystarczy że ktoś inny ma i tutaj Ci się pobierają dane do niego jak wczytujesz stronę. Dlatego tym ważniejsze jest żeby w miarę masowo pousuwać te suwaczki..
 
devi- ja wcześniej też nigdy nic .. zresztą babcia to była jedyna osoba, przy której byłam- wtedy jako 18 latka..
straciła przytomność w hospicjum 5 dni wcześniej..ale na moment przed śmiercią odzyskała ją, rozglądneła się po pokoju, jakby uśmiechnęła, ścisnęła- przedtem bezwładną dłonią moją dłoń, wzięła haust powietrza i odeszła.. nigdy bym sobie nie wybaczyła, gdyby mnie przy niej nie było..

powodzenia.. ja też już wyłączam kompa
 
saga,susumali-nawet nie wiecie jak mi raźno się zrobiło myślałam ,że ciąża tylko mi szare komórki wyżera :-(-a tu widzę ,że nie jestem w tym problemie odosobniona-uffff!!!!kamień z serca :-) ja mam tylko nadzieję,że tak jak napisali na tej stronce,że po porodzie wszystko wróci do normy i dostane swoje szare komórki z powrotem co do jednej :-D
a mnie tam nic nie muli kompa :no:
 
sluchajcie mam pytanko
chodzi o glukoze- jak dokladnie przebiega badanie i czy to prawda ze trzeba tam cos placic ( majac skierowanie od lekarza NFZ) bo glukoze kazal mi lekarz kupic w aptece - juz mam 5zł kosztowala
 
LANA widocznie już masz gdzieś trojana, bo to Twój suwaczek robi zamęt między innymi :-D Nasze komputery jeszcze się bronią. Albo masz jakiś wygwiździsty program anty i sobie radzi bez informowania.

Karolap, nie wiem ja robiłam prywatnie za 30 zł. Glukozę mieli, sami zrobili i jeszcze wcisnęli cytrynę :-D
 
saga,susumali-nawet nie wiecie jak mi raźno się zrobiło myślałam ,że ciąża tylko mi szare komórki wyżera :-(-a tu widzę ,że nie jestem w tym problemie odosobniona-uffff!!!!kamień z serca :-) ja mam tylko nadzieję,że tak jak napisali na tej stronce,że po porodzie wszystko wróci do normy i dostane swoje szare komórki z powrotem co do jednej :-D
a mnie tam nic nie muli kompa :no:

ja tez mam to samo- nawet moj maz czasami mowi u znajomych wybaczcie jej ta ciaza tak dziala
 
hahaha- to ja mam podobnie- śmieję się, że Wiktor pół mózgu mi wyssał... no zdania nie mogę czasami sklecić a pamięć krótkotrwała prawie nie istnieje.
A nie wiem czy wszystkie wchodzą na ten wątek o ciuszkach ciążowych i chciałam wam pokazać moje wyhaftowane bluzki- a co pochwalę się:D:D pewnie mnie znielubicie- ale jestem z nich dumna;-) hihi- no i M4 Wiktora w zbliżeniu przy okazji...:-D


Zobacz załącznik 362607Zobacz załącznik 362608
 
reklama
Do góry