reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

czesc dziewczyny. Niby zagladam tutaj codziennie ale nie udzielam sie od pewnego czasu i wybaczcie ale nie odpisze kazdej z osobna, ale od jutra mam zamiar byc na "czasie" . Super te wasze foteliki.
Ja juz niby tez mam wszystko dla siebie i malenstwa, czego nie mam to sie okaze w praniu.
Musze byc juz spakowana na pon bo mozliwe ze zostawia mnie w wawie do porodu ;( mam pytanie do dziewczyn z wawy nie wiecie moze jak jest z ubrankami dla malenstw?? u mnie w b-stoku trzeba miec ubranko tylko na wypis+pampersy, chusteczki nawilz, a jak wawie to roznie slyszlam. Z wstepnych ustalen malenstwo ma byc operowane w szpitalu w miedzylesiu tylko nie wiem czy w CZD czy w tym2.
 
Ostatnia edycja:
reklama
MARCELINA-też mi się ten mój fotelik taki kosmiczny wydaje -takie było moje pierwsze skojarzenie jak go zobaczyłam:-D
aankaa84-powodzenia kochana i trzymaj się cieplutko-trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo:tak:
 
Ostatnia edycja:
aankaa, obawiam się, że każdy szpital ma swoje zasady, więc najlepiej będzie to ustalić bezpośrednio w tej placówce, w której urodzi się Maleństwo. Tam gdzie ja zamierzam rodzić oczekują np. dużo większej ilości rzeczy dla dziecka niż te, które wskazałaś (dziecko od początku jest np. ubierane w rzeczy przyniesione przez rodziców).
 
aanka zadzwoń do szpitala i zapytaj. Bo tak jak pisze Lemoniada różnie jest w każdym szpitalu. Życzę powodzenia i koniecznie daj znać jak wygląda syt. Będziesz tam miała net'a?
 
Tez tak myslam zeby zadzownic do szpitala ale po 1 ja nie znam wogole szpitali w wawie, po 2 w bielanskim nie powiedzili mi dokladnie gdzie mam rodzic bo sami 2tyg temu nie wiedzieli, ktory jest najlepszy do wady. Maja mi powiedziec teraz jak bede ale jest duze prawdopodobienstwo ze juz zostane. Myslam zeby wziazc wszystko najwyzej mi sie nie przyda, tylko bede miala 2duze tobry podrozne sobie i malenstwu. Laptopa wezme tylko nie wiem jak z netem raczej nie bedzie on dostepny dla pacjentow, to wtedy M bedzie musial poszukac jakiejs dobrej oferty w telefoni.
 
MATKO JEDYNA właśnie przeczytałam na jednej stronce ciążowej taki tekst :szok::

Masz kłopoty z pamięcią? To normalne. Ten nieprzyjemny efekt przejściowego kurczenia się komórek mózgowych ustąpi po porodzie.

wypisz ,wymaluj mój przypadek:-Dcałe szczęście ,że to przechodzi:-D
 
ankaa-powodzenia w Wawie. Wez numer do ktorejs z nas zeby miec z nami kontakt :)

Dziewczyny mam smutny problem, dzwonil tato P. zeby przyjechac pozegnac sie z babcia bo lekarze daja jej kilka dni. Nie wiem co robic, nie wiem czy bede wstanie spotkac sie z osoba ktora umiera-niegdy nie mialam z tym stycznosci, czy to nie za duzo emocji dla kobiety w ciazy...ale czy potem nie bede zalowac. szczegonie ze to babcia , troche zle to zabrzmi, ale z tych 'fajnych' babc..ryczec mi sie chce.....za szybko to poszło!!!
 
reklama
Ankaa84 trzymaj się. Dwóch toreb może od razu nie bierz, tylko potrzebne rzeczy na pierwsze dni, resztę zawsze ktoś może Ci dowieźć.
Devi ja bym pjechała. To jednak może być Wasze ostatnie spotkanie i sądzę, że możesz tego potem bardzo długo żałować. Ale czy psychicznie dasz radę to musisz sama ocenić. Ja cieszę się, że z moją babcia zdążyłam się w szpitalu "pożegnać". Z dziadkiem już niestety nie ale to ze względu na dzielącą nas odległość i do dzisiaj żałuję, że się nam nie udało.
 
Ostatnia edycja:
Do góry