reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

kasica-super wieści ale się cieszę ,że z maluchem wszystko ok i rośnie jak na drożdżach kawaler.Jeszcze raz dużo zdrówka dla synka i zaglądaj do nas częśćiej :-)
Monilla-no witaj kochana po długiej przerwie super,że do nas wróciłaś -witamy ponownie :-) matko tak mi kochana przykro z powodu małego aż sie poryczałam jak przeczytałam co napisałaś .Wierzę ,że będzie dobrze i wy też musicie w to wierzyć,musicie być silni.Trzymam kciuki za maleństwo.
Napiszę Ci coś dla otuchy:
moja koleżanka z pracy urodziła swojego synka w 25 tyg.ciąży było ciężko raz lepiej raz gorzej-mały ważył po urodzeniu coś około 1100g.leżał 3 mies. w szpitalu widziałam go w sobotę ma już 7 mies. i jest super chłopaczkiem malutki i straszny z niego śmieszek kumpela mówi ,że to złote dziecko wogóle nie płacze tylko się śmieje.Ma mały niedowład mięśni rączki ale go rehabilitują i jest co raz lepiej -więdz sama widzisz ,że może być dobrze i napewno tak będzie w Twoim przypadku:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monila mnie też łezka poleciała, trzymam kciuki za Karolka wszystko będzie dobrze, zanim się obejrzysz a będzie razem z wami w domku:tak:. W jakim szpitalu leżałaś, słyszałam że gdzieś w Katowicach?
Kasica super że z Grzesiem już jest dobrze i że będziecie za niedługo razem:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Kochane:)
Monila wszystkie tu trzymamy za Was kciuki i musi być dobrze!! Jesteście bardzo dzielni, na pewno dacie radę.

Kasica fajnie, że Grześ z dnia na dzień coraz lepiej, kciuki zaciśnięte za szybki powrót do domku:)
 
witam !! nadrobiłam was i napisałam ale mi porzz kolejny wcieło post:wściekła/y:
monila i kasica duzo zdrówka dla maluszków i wytrwałosci zycz!!
 
Monila, kochana trzymam kciuki za Karolka, musi być dobrze! Mam nadzieję, że będzie z Wami w domu jak najszybciej.
Kasica, Grzesiowi również kibicuję z całych sił i cieszę się, że jest już lepiej.
A Wam młodym mamom życzę dużo sił i wiary w to że wszystko skończy się dobrze.
 
witam!!!
Monila i Kasica zycze duzo duzo zdrówka dla maluszków a wam wytrwałości i wiary ze bedzie wszytsko dobrze!!!

Nadrobiłam Was bo kilka dni mnie nie bylo tak jakos nie miałam czasu i weny na pisanie!!:-( no i poraz kolejny wcieło mi znowu posta:wściekła/y:

megg co do połoznej to rzeczywiscie jakas dziwna baba moze poszukaj lepszej jak masz ich kilka!!
bo ja mam u siebie akurat jedna ale spoko babka:-) własnie dzis rano u niej byłam choc powinnam to zrobić w 26tyg ale ak zawsze brak czasu nawet pomimo tego, że sie siedziz du.. w domu!!
Załozyła mi kartę i co tydzien wizyty- zmierzyła cisnienie, zwarzyła i zrobiła pomiar tetna maluszka! Cisnienie mam do kontroli bo miałam zbyt wysokie u niej a waga mi spadła w porownaniu do tej co miałam dwa tyg temu u gina - wiec albo on ma wage do kitu albo to skutki mojej diety cukrzycowej ( przez która walczę z moimi pokusami i głodem:( ale coż jak trzeba to trzeba) a mły był trudny w uchwyceniu ale dłao sie zbadać tentno i zaczął wierzgać jak oszalały i wykazało kilka skurczy podczas badania a za tydzień umóiwła sie ze mną na ktg!!!Zreszta mówiła, że teraz nfz wymaga aby kobiety były pod opieka polożnych juz od 21 tyg i dwa miesiace po porodzie!!
w piatek ide na wyniki zobaczymy czy sie polepszylo czy nie? A 17 wizyta u gina!!
chcialam zarejetrowac sie na nastepny tydzien do okulisty i nie ma juz terminu dopiero po 20tym o coz poczekmay moze da mi jakies zas co do porodu ze wzg mej wady wzroku - zobaczymy!!!
jakos mam ostatnio napiete terminy czasowe?!
Wczoraj pojawiły się mocniejsze skurcze przepowiadające ale jakos przeszły - na szczęscie! a dziś polozna mnie uswiadomiła, ze lekarz mi wpisał ze mam szyjke na opuszke palca? i nie bradzo wiem o co kaman bo nic nie wspomniał o tym tylko byl bardzo przejty złymi wynikami dobrze, ze za tydzien wizyta mam tylko nadzieje, ze wszytko bedzie ok i ze pozwoli mi wyjechac nad morze bo nasz bartucha to sie chyba zapłacze, że nie jedzie !!

zaczełam robić wyprawke :happy2: zostało tylko do łozeczka wszytko ale juz mam upatrzone, kosmetyki i jakies pierdulki i bedzie ok.
dobra spadam chyba juz dosc larwienia przed kompem!!
poprosze o deszczu troche bo nas wszytsko omija i od tylu dniu parówa i zaduch ze nie ma czym oddychać!!
papapa
 
Monila, będzie dobrze, nie może być inaczej. Jesteście bardzo dzielni!!!! Tak jak już pisały Dziewczyny - wszystkie "sierpniówki" ściskają za Was mocno kciuki!!!!!!

Kasica, super, że wieści są coraz lepsze!!!!!
 
reklama
Do góry