reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Miliaa jesli mnie przeczysci bede wiedziec ze to sliwki :-D

Doriq ja mam juz wszystko dla siebie i maluszka ;-)

Ewelinka czy swoj numer podawalas tez All me i My2013?
kurcze moglyby sie odezwac!!!
Jagoda tez nie pisze...
 
reklama
MadziaSek - to Ty chyba w kuchni lubisz urzędować, skoro pierogi z jagodami klecisz :) Jak dla mnie porażka - ciasto pod paznokciami, brudne ręce od jagód - no chyba, że w rękawiczkach:-D Ale zjeść bym zjadła, więc respect :)

Na ZZN u mnie jedna Pani bierze witamine B6. Rozparcelowałam ulotkę, ale oczywiście nic nie piszą o kobietach w ciąży. Ja bym skonsultowała z lekarzem.

Na muchy i komary u nas to w tym roku prawie nic nie działa. Mamy tyle różnych sprayów w sklepach i większość to pic na wodę. Na komary działa ponoć dobrze olejek eteryczny goździkowy. Dla ciężarówek niedostępny, nie wolno. Ale możecie śmiało polecić znajomym, rodzinie itp (małe dzieci raczej też odpadają). Trzeba taki olejek rozmieszać z oliwką - np. dla dzieci - i się smarować.

Quincy - oby wszystko dobrze poszło :)
 
Madziasek, all me pisala w watku o wozkach takze pewnie juz sa w domu ;) tak sobie przegladalam forum wstecz i widzialam ze loleczka tez urodzila bo na suwaczku ma tygodniowa Gabrysie !
 
Basiu no wlasnie zauwazylam ze pisala, ale czy juz jest w domku, bo to 36 tydzien byl jak jej cc zrobili, a o Loleczce skad wiesz? Kurcze dziewczyny z zamknietego nic nie pisaly a pytalysmy ;-)
 
Quincy masz prawo się martwić jeśli coś z ruchami nie tak według Ciebie, teraz jak jesteś w szpitalu to jest bardzo dobrze bo w każdej chwili można sprawdzić, mam nadzieję, że wszystko się ruszy ładnie, tylko postaraj się nie denerwować za bardzo, oni sobie pogadają ale zająć się Wami muszą.
 
doriq...no wlasnie jeszcze nie wiadomo. beda mnie klasc 29 lipca do szpitala juz i wtedy sprawdza przeplywy w lozysku zrobia jeszcze dodatkowe ktg, podepna pod oxy i jezeli bedzie jakas tam gotowosc porodowa to na stol. chcialabym przetrzymac do skonczonego 37 tygodnia czyli w sumie jeszcze 1,5tyg, ale jak moj maly bedzie sie podduszal albo nie bedzie przybieral na wadze, to lepiej o niego zadbaja poza moim brzuchem. byle do 1 sierpnia!
na karowej w wwie jest bardzo dobry oddzial neonatologiczny stad tez wybor tego szpitala...
powiem wam, ze chcialabym byc po...

wy tez boicie sie porodu? i tego co bedzie pozniej...?
 
Milia dzidziuś już jest na tyle duży, że nawet teraz dałby radę także możesz odetchnąć jeśli chodzi o to a strach przed porodem ... nie wiem czy jest kobieta, która się tego nie boi, według mnie boi się każda, przecież to wydarzenie niesamowite, emocje takie, że aż słabo się robi. Tak, ja się też boję tego co będzie.
 
Madziasek, teraz przegladalam temat „porod” i widze ze i Lewan ma tygodniowa coreczke ( z suwaczka wynika). Szkoda ze nas nie informuja..

Taka j., jak wizyta??
 
reklama
Miliaa do 29 juz bliziutko, musi byc dobrze. A ty wolisz cc czy jakbys mogla to sn? Ja sie boje porodu, ale to tak zawsze jest, ze sie czlowiek nieznanego boi. Jakos trzeba dac rade, ja tak mysle.

Wlasnie Taka j. wizyta udana? bo trzymalam kciuki.
 
Do góry