reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hej dziewczyny,m nie było mnie troche w tu juz jak zwykle tyyyyyyle do nadrobienia! a ze ja serio nie umiem zapamiętać kto, co napisał jeśli mam do nadrobienia więcej niz 5 postów to nie będę na razie pisać nic imiennie tylko obiecuję was obserwować systematycznie i wtedy się poprawie :)
no moze poza
All-me- biedaczko, ja tez nie lubię tych "depresyjnych" napadów, zrób coś miłego dla siebie, jakis film? albo lody:) na mnie działa też kakao i kocyk, albo sie po prostu wypłacz i zaśnij ze zmeczenia, obudzisz się nowa! uszy do góry! to tylko hormony :)
 
reklama
Cwietka - pazurki na różowo, fryzjer - rozbestwiłaś się kobietko :) Ja też nie farbuje M mi nie pozwala hihi Z teściową się już widziałaś??

kasiarj
- myślę, że to na 100% migrena, płakać mi się chce, nigdy się tak kijowo nie czułam. POMOCY!!!!!

madzialenak - o rany nie wiem jak ja przeżyję z takim bólem 3 dni, mam nadzieję, że szybciej mi przejdzie a jak nie to pójdę popołudniu do internisty. Wzięłam paracetamol ale nic nie pomaga. Zgasiłam telewizor, zasłoniłam okna i jedynie co jakiś czas do Was patrzę.
 
Kurcze szczerze współczuję boli głowy i złego samopoczucia :-( też mam czasem takie dni. Pół biedy gdy można spokojnie odchorować. W moim przypadku syn jeszcze dobije i cierp Matko Polko :nerd:
 
No już wiem co miałam napisać.
Maciejka pisałaś, że po wysiłku Ci się macica stawia i byłaś z tym aż w szpitalu:baffled:. Bo od paru dni też niestety tak mam, że troszkę się poschylam, coś porobię i czuję ucisk i silne spięcie w brzuchu już praktycznie do wieczora. Jestem teraz na luteinie i mam się oszczędzać, ale na prawdę aż tak, że prawie tylko leżeć? Czy takie stawianie się macicy jest groźne? Czym to grozi? Wizytę mam 25 dopiero.
 
Dzien dobry dziewczyny:-)

madziula - bidoku jeden, bole glowy w ciazy sa straaaaaaszne, rob sobie te oklady, one lepiej pomagaja niz ten paracetamol

cwietka - udanej wizyty;-)

all-me
- 3maj sie kobitko

A ja sie ciesze ze juz piatek, caly weekend z mezem, cos cudownego i czekam na to, az w koncu wiosna sie pojawi:-)

milego dzionka
 
Hej dziewczyny :)
U mnie dzisiaj o dziwo słonko świeci i śnieg topnieje, aż się chce na spacer wyjść - a tu trzeba w pracy siedzieć... I do tego nos zatkany i chusteczka w pogotowiu... A brzucho się spina przy każdym kichnięciu, aż czasem zaboli, też tak macie?

Wszystkim migrenkom polecam również masaż skroni, ale bardzo delikatny. Rozluźnia. Mi czasem pomaga...
 
reklama
Cwietka ja mam na czerwono pazury hihi
Kupciusia u mnie to groziło skurczami i przedwczesnym porodem dlatego leżałam dwa razy w szpitalu :-(
Madziula super :-) moja też teraz się wierci. Czasem tak kopnie ze aż brzuch podskakuje
 
Do góry