reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

reklama
Toska-Ty mnie browarem nie wkurzaj! Już i tak się mężowi obrywa, jak się ośmieli lampkę wina sobie nalać ;-)

Madziula - z teściową widziałam się wczoraj przelotnie i jutro już nie przelotnie :confused2:

Maciejka - do różowej sukienki mi czerwień nie pasowała. Ale czerwony też lubię.

Jejku! Jaką mam rozlazłą siostrę. Miała mi kupić kapustę na gołąbki, dzwonię do niej po wyjściu od fryzjera, a ta, że może mi przynieść, ale za godzinę, bo ma mokre włosy. Grrr! To ja, że w takim razie do niej na zupę idę, bo jestem głodna, a drugie danie zrobimy potem. A ona, że w takim razie to ona musi do kuchni iść i zacząć tę zupę gotować i za godzinę będzie. Jejku! Ubić to mało.
Idę zagnieśc ciasto na drożdżówki i ruszam do Rozlazłej.
 
Dzień dobry:-)
u nas też biało i zimno, ale mam nadzieję że faktycznie od przyszłego tygodnia będzie już wiosna:tak:

Madziula
- biedna Ty z tym bólem głowy:-( podobno można jeszcze plastry apap ice- poradziła mi je koleżanka ale musiałabyś jeszcze dopytać w aptece czy na pewno można...
Ruchów gratuluję!!super:-)
cwietka- no to powodzenia, a Ty tobyś chyba chciała żeby zniknęły czy mi się znów coś miesza:-D a na gołąbki miałaś mnie zaprosić:-p
 
Pandora - to wpadaj :-) Robię cały gar, dla każdego starczy ;-)
A jajcochy niech znikają. Chociaż... już się zdążyłam do tej myśli, że będzie chłopiec, przyzwyczaić ;-)
 
Wiecie co ja chyba oszaleje, nie dość, że głowa mi pęka to jeszcze sąsiadka robi remont mieszkania i nie da się w spokoju poleżeć bo mam wrażenie jakbym była na budowie.

Cwietka - a ja właśnie wczoraj narobiłam gołąbków na dwa dni i dlatego dzisiaj mam dzień wolny :)) Teraz jak jestem w ciąży to mogłabym jeść gołąbki codziennie :) Mój M zrobiłby wszystko, żeby to był chłopiec hihi a ja mam przeczucie, że będzie dziewczynka. Chociaż czasami, mam wrażenie jakby chciał mi powiedzieć, że jeszcze nic nie wiadomo :)

Pandora - a nie pomyślałam o tych plastrach może faktycznie pomogą bo za niedługo zwariuje tak boli ani tabletki ani okłady nie pomagają. Dzięki mojej dzidzi humor mi się polepszył, takie fantastyczne uczucie.
 
Witam sie na szybko,
wczoraj bylam u lekarza z synkiem. WYgladalo to na pocztki GRYPY!!! Grrrr juz nie wymiotuje, gardlo blade, oskrzela czyste. Lekarka kazala sie przygotowac na 4-5 dni goraczki, ale ja nie sadzilam ze takiej 39 stopni! Cala noc czuwalam nad mlodym, bo leki p/goraczkowe dzialaly 2-3 godz. Co gorsze maz wraca dopiero jutrorano, wiec jestem sama z tym moim chorowitkiem. A poza tym to moze sie przeniesc na mnie do 5 dni! Teraz wlasnie zbilam goraczke 39;5 stopni.
masakra - to dopiero druga choroba synka wiec sie taka goraczka martwie. Tym bardziej ze pic nie chce:( no nic, do jutra rana mam nadzieje dam rade, a jak cos to podjade w weekend na IP.

Przepraszam, ale narazie nie doczytam co u Was, bo nawet pisze z telefonu, bo mlody z rak nie schodzi I nawet komputera nie mam jak wlaczyc.

TRzymajcie sie. I moze jutro nadrobie jak maz przejmie opieke nad synkiem
 
Dziewczyny, ja bardziej nadrabiam zamknięty ;)

Ja uwielbiam paznokcie różowe. W ogóle w czerwonym się słabo czuję więc śliczne róże i fiolety to moje ulubione kolory :)

Madziula współczuję migreny i sąsiadki. Zrób sobie zimny kompres, mnie pomaga. Albo taki z octem, jest chyba bardziej skuteczny.
 
ktr - strasznie Ci współczuje, bidulek malutki tak zachorował. Trzymam kciuki, żeby synek szybciutko wrócił do zdrowia, mam nadzieje, że Ciebie nie złapie to cholerstwo. I jeszcze jesteś z tym wszystkim sama - koszmar. !!!!
 
reklama
cwietka- no ja też czekam na dziołche ale wiadomo co będzie to będzie:-D A jak nie znikną to poszalejesz na zakupach:-D no a drzwi nie zamykaj:-D

madziula- wpadłabym do Ciebie ale do cwietki mam bliżej:-D

ktr- bidulek!!zdrówka dla Szymusia!!
 
Do góry