reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Witam wieczorkiem!!!
madzialenak dziękuje za przepisy
Ewelinka trzymam kciuki za próby karmienia butlą
Ja prasować nie lubię, ale jak trzeba to trzeba, zawsze odkładam i potem mam całą stertę. u nas też dziś piękna pogoda była. Pierwszy raz mały dostał mleczny deserek z nestle o smaku waniliowym, wszamał cały i jeszcze się oglądał. Odkąd Kayo postanowił zrezygnować z drzemki popołudniowej poda o 20, zasypia przy piciu mleka i wypija go coraz mniej, boje się że skończą mi się przesłane noce, bo postanowi sobie chlapnąć coś w środku nocy.
A pytanko takie mam, ile godzin na dobę śpią dzidziusie u Was, ja liczyłam dzisiaj i wychodzi mi 12 godzin, 10 w nocy , 30 minut o 11.00 i półtorej godziny na spacerze.
miłej niedzieli, tleńcie się i wypoczywajcie'
 
reklama
z butli nici, fdalam mu rano kleil kukurydziany z owocami i dotrwal do obiadku ale nie zjadl nawet malego sloiczka

gratki zabkow

taka j twoj to ma apetyt

my dzisiaj spalismy duzo, w nocy spi od 21.30 do 7-8 z 1-2 pobudkami na jedzenie, a wdzien od 9,45 do 11.15 potem 30 min na spacerze a potem popoludniu spalismy od 16.30 do 19.20 :szok:, i o 21.30 zaspal na noc
 
DSC_5267.jpgmusze sie wam pochwalic zabkami :-)

ja mam spanie ale popoludniu z piotrusiem robimy drzemke a pozniej wieczorem siedze dlugo, tak sie nauczylam w ciazy siedziec do pozna a potem zawsze do 1 karmienia czekalam
 

Załączniki

  • DSC_5267.jpg
    DSC_5267.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 43
Witam z kawusia :-D

pobudeczka ok 6 stej i tak sobie lezymy przed kominkiem i telewizorem.

My u nas wychodzia 2-3 godzin w ciagu dnia i 10-11 godzin z 1-2 pobudkami w nocy:-)

Ewelinka slodziak!!! Slicznie z tymi zabkami!!!
ja nie robie drzemek z malym i nie dalabym rady siedziec do pierwszego karmienia bo o 19stej juz mi oczy sie kleja a jak karmie malego w nocy to od tego bujania sama mi glowa leci!

milej niedzieli dziewczynki

a i mam pytanko - jakimi srodkami myjecie kabiny prysznicowe bo mnie cillit bang tak denerwuje ze mam ochote go przez okno wywalic!!! Wrrrrrrrr
 
Ewelinka gratuluję ząbków! No i wczorajszego półroczku :)

Odnośnie spania to u mnie trudno to powiedzieć bo nie wiem jak policzyć pobudki w nocy, różnie to jest a w dzień śpi ze 3 razy i też czasami śpi 20 minut a czasami potrafi nawet 1,5 godziny! Ja spać chodzę zazwyczaj między 21 a 22 a czasami później. Mały zazwyczaj między 22 a 23 się budzi pierwszy raz i czasami też "czekam".
 
reklama
Ewelinka
Śliczny malutki!
Umówiliśmy się na bilans po 6 miesiącu na jutro, a co tam, dowiem się przynajmniej ile waży.
Piękna pogoda, wiosna idzie!
Miłej niedzieli dziewczyny!!!
 
Do góry