reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
taka j super

a teraz u mnie nie chce jesc, noc byla ok , obudzil sie dopiero o 1.45 :szok:, wiec pospal ladnie a potem o 3.30 sie wybudzil i nie chcial spac chwile ale zaspal jak glaskalam go po pleckach i obudzil sie o 7 rano i nie chce jesc, to juz dlugo bardzo, nie placze ale najgorsze moje cyce bo wieczorem zjadl sinlac i nie chcial mleka a potem jadl tylko raz i cycki zaraz eksploduja
 
Hej,

taka j., moze Kubus mial za duzo wrazen, nowe otoczenie, duzo ludzi i dlatego nie chcial mleka. Wazne ze juz je jak dawniej :-)

pisalyscie i sinlacu, ja podawalam Igorowi pare razy, jest bardzo slodki (ja nie wiem co po tak malutkim dzieciaczkom wala tyle tego cukru...) i ostatnim razem jak dalam Igor mi nia zwymiotowal po 18 a kaszke podalam o 11 wiec kompletnie jej nie strawil i tyle czasu mu zalegala, po tym wywalilam ja do kosza. Ja daje malemu kaszke holle jaglana, nie jest slodzona a ponoc bardzo zdrowa.Bałam sie ze nie bedzie chcial jej jesc ale wcina az mu sie uszy trzesa.

czy Wasze dzieci tez maja taka radoche z zakrywania sobie buzi kocykami? no u nas od paru dni Igor sie ciagle przykrywa. Jeszcze fajnie by bylo jakby sie sam odkrywal a tak to ciagle chodze do niego i sprawdzam i zabieram mu ten koc a on wtedy w smiech :-D
 
Ufff. Troche mnie nie było. .. ale staralam sie byc na biezaco. Teraz od 11 dni przerabiamy katar. Maskaryczny. Ciagle sie leje z noska i nie widac konca.

Takaj i po jakim czasie w sumie Wam przeszlo?
 
Rampampam czasami mój inaczej zasnąć nie umie zanim się nie zakryje czymś, położy podusie czy tetrówkę czy cos na twarzy.

Patrycjal po jakim czasie przeszedl katar czy po jakim czasie zaczal jesc?
 
Mial go długo, w końcu przestalam sciagac mu z nosa tylko mu psikalam woda morska tak z 5-6 razy na dobe, kladlam na brzuszku ile sie dalo (wtedy tego nienawidzil wiec bylo moz z godzine na dobe) i na noc robilam parówki z olbasu w sypialni i po tym przeszlo po jakichs 3-4 dniach.
 
Dziękuję. Moja dziewczyna tez nienawidzi lezenia na brzuchu. Albo siedzi albo ja nosze. A jest co nosic, bo przy ostatnim zaleglym szczepieniu na wadze wyskoczylo 10.620 kg dlugosc 74 cm. Skonczyly nam sie wszystkie ciuszki, ktore zgromadzilam w ciazy sadzac, ze wystarczy do roku. Za male
 
reklama
Patrycjal a nosiłaś ją kiedyś tak buzią do dołu? Ja Kubusia tak troche nosiłam, długo się nie da bo to męczące dla dziecka bo musi główkę trzymać ale zawsze jest coś ala leżenia na brzuchu czyli noskiem do dołu. No i nie jest to tak męczące dla mnie jako osoby noszącej. Choć mój mniej waży więc rozumiem, że Ci ciężko. Mam nadzieję, że sobie szybko poradzicie z tym katarem.
 
Do góry