reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
U nas nocka była w miarę spoko i chyba w ciągu dnia mi się to odbije bo dzidzia niespokojna jakaś.
 
My i ewelinka trzymam kciuki.mocno!! :)

Ja normalnie nie mam czasu na forum masakra,maly jest taki absorbujacy,wisi na cycu non stop ostatnio ;), a tak to nie mam co się "skarżyć" bo on zamiast płaczu to tak sobie piszczy :), dziś jedziemy do szpitala sprawdzic jego słuch jakimś tam urzadzeniem, a tak to wszyscy zakochani z rodziny w nim ze jak przyjedziemy to spokoju mu nie dadzą hihi,

Widze ze dużo dzieciaczkow czeka na sama końcówkę ciąży 40 tydz i dalej - coś im za dobrze w brzuszkach :)

Pozdrawiam!!:)
 
Moja mała tez czeka... A ja nic nie czuję, poza tym, że jest mi ciężko już. Parę ruchów po domu, jakieś gary coś i już bym się kładła. Noce niby przesypiam ale czuję że mnie siły opuszczają. I co gorsza czuję, że do wizyty 2go to spokojnie dojadę i potem mnie wezmą do szpitala na wywołanie :/ :zawstydzona/y:
 
Mysiolek rozumiem, że Ci ciężko już i chciałabyś już urodzić, mam nadzieję, że jednak nie doczekasz tego poniedziałku i urodzisz wcześniej, jutro jest ładny dzień, ostatni dzień wakacji i trzymam kciuki.
 
cześć,

Ewelinka, My ja również trzymam kciuki!!!

Miciurka też nie mam czasu na forum, mój tez na cycku wisi chociaż modyfikowane od czasu do czasu dostaje :tak:

Mysiolek spokojnie, będzie dobrze :)
jesteś już po terminie, będziesz czekać dalej czy sama do szpitala się zgłosisz?

Taka j moj Bąbel wczoraj taki niespokojny był, mało spał, płakał, masakra jakaś była, nic nie zrobiłam, dopiero jak maż wrócił z pracy popchnęłam parę rzeczy do przodu i strasznie zmęczona jestem wrrrrrrrr

mąż przychodzi sie poprzytulać wieczorem i ucieka spać do salonu, bo mały w jakiś sposób go denerwuje- mlaska, sapie, kwęka i dusi kupkę,
a od dzisiaj rana do jutrzejszego wieczoru jestem sama, mąż na zjeździe firmowym

miłego dnia
 
reklama
Przeniesli nas a ja jeszcze nie urodzilam. Jak tak mozna!
Cholerka mam nadzieje ze zmieszcze sie w tym sierpniu.
Mysiolek ja tez prawie nic nie czuje od czasu do czasu taki bol okresowy no i ten czop mi chyba caly czas odchodzi taki krwisty mocno. Ja juz nie mam sily niech juz urodze!
 
Do góry