reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Doriq do października może za długo :-D ale do września pewnie tak :confused: Ja nie mogę wcześniej niż 23 urodzić bo mam paciorkowca i dopiero od 15 mam brać augmentin przez 7 dni. Tak się boję, że mały zarazi się tym paskudztwem.
 
Madzialenak będzie dobrze, najważniejsze, że badania zrobione, wiadomo, że jest ryzyko i będzie profilaktyka. Nic więcej nie możesz zrobić, a jak się będziesz stresować to źle to wpłynie na maluszka
 
Hej Dziewczyny, i ja znowu po weekendzie gościowym się odzywam... znowu było trochę roboty, ale za to się pocieszam, że jak jestem w ruchu to może i poród szybciej pójdzie :-D

Basia - oby szybko poszło :) trzymam kciuki, choć mam nadzieję, że już jesteś po...

Madzialenak - ja też mam podobny termin i też mam paciorkowca... Ale widzę, u Was jakaś inna procedura jest z tym GBS? Bo wszędzie raczej jest coś takiego, że na 4h przed porodem antybiotyk podają... A Ty masz stosować przez 7 dni, doustnie?

Kamu - wszystkie rady doświadczonych Mam będą jak najbardziej bardzo pożądane :)

MadziaSek - fajnie, że juz w domku, fajnie, że po spacerze :) I fajnie, że mąż Ci tak dogadza... Ciekawe czy mój też tak będzie miał;-) Póki co notorycznie 'zapomina' odstawić po sobie naczynia do zlewu... Ehhh... No ale i tak nie mogę narzekać..

A Dziewczyny, robiła/robi któraś z Was zapasy do lodówki? Typu jakieś mrożone, gotowe obiady na 'zaś', żeby potem tylko siup i odgrzać?
 
madzialenak ja tez mam podobny suwaczek ale termin na 31 sierpien
mysiolek myslalam o zrobieniu zapasow ale jakos nie moge sie do obiadu nawet dzisiaj zabrac a o zapasach juz nawet nie mowie, jakiegos lenia mam dzisiaj a jutro do szpitala ide wlasnie tez na gbs, zobaczymy co mi wyjdzie
 
Mysiolek przez 7 dni mam stosować doustnie antybiotyk Augmentin ale to dopiero od 15 sierpnia aby bakteria nie uaktywniła się ponownie przed porodem + dodatkowo w czasie porodu dostanę dawkę leku oraz Synek po urodzeniu.
 
reklama
Basia- a widzisz jak wykrakalam ze ty nastepna hehe trzymam kciuki! :)

Doriq- no.właśnie też zdążyłam zauważyć ze twój synek też będzie miał na imię Max- ja to się jeszcze zastanawiam w sumie -właśnie jakąś liste klekoce ;)- ja w sumie myslalam ze ty czekasz na córkę coś mi się chyba pokickalo, w ogóle szwagierka mnie wkurzyla bo stwierdzila ze max to imie dla psa(oni w sumie mieli psa maxa8 lat temu..) a ja jej powiedzialam ze to psa nazwali po ludzkim imieniu a nie odwrotnie...:/ maskra! No i ja rzucilam pomysł.co do maxa a Tomkowi.coś nie.pasuje bo nienawidzi.zdrobnienia maksiu i się boi ze tak będą do niego wołać, a jego propozycje to Bruce lub Samson(wiec sama rozumiesz):D/ ja sobie pomyslalam ze może Maxym zamiast Max juz sama nie wiem Daniel mi się jeszcze zaczął podobać i Peter masakra! Niezdecydowana jestem ostro ale.chciałabym takie imie internacjonalne..

Ja dziś jadę poszaleć w ikei :) ten ostatni raz, co do chodu to takkk kaczy chód góra hahaa, czasem aż.głupio bo to smiesznie wyglada :D

Mysiolek- mi to koleżanka polecila ale tak mi się nie chcę tego.robić ze szok! Chyba postawie na proste przepisy typu wrzucam mieszam gotuje się samo i czekam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry