reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Maciejkaa dobrze że u dzidzi wszystko Oki :tak:
mysiolek witaj
Maciejka - mi się podobają, ale obce. Sama z brzuchem się czuję jak słoń ;-) I mam wrażenie, że staję się wielkim, rozlazłym babskiem ;-)
heh fajnie, że nie tylko ja tak mam :-D

ja to teraz mam prawie że labę z gotowaniem :cool2: gotuję tylko mojemu M a sama się dożywiam u mamy albo u babci bo mi moje przestało smakować :dry:
 
Lody!!!!! Dobrze że mam w zamrażarce, bo jak nie to młody by drałował do Biedronki.... /posiadanie starszych dzieci ma swoje zalety, hi,hi/:-) :-)
Ewcik, tak niestety na zwolnieniu...mój ambitny plan wziął w łeb.... moja doc. uważa że przy moim charakterze pracy, lepiej żebym już w domu siedziała:no: A i tak większość wydarzeń, typu wf itp w tym roku mnie ominie....:cool2:
Margo, cieszę się że w pracy tak miło dzisiaj było... a koleżanką się nie przejmuj:-)
Witam kolejną nową sierpniówkę:-) Mnie też się podobają inne dziewczyny z brzuszkami, szczególnie te około 6 miesiąca ciąży, takie zgrabniusie... Bo ja podobnie jak Cwietka, nie lubię być, ani siebie w ciąży:baffled: Czuję się jak smok wawelski po sutej kolacji, a z tą rwą to ipodobnie zgrabnie się poruszam, szczególnie rano...:nerd:
 
Margo - cieszę się, że tak dobrze pierwszego dnia w pracy:-) I podziwiam, że wróciłaś mimo tych pawi...

Eweli
- wcale nie tak łatwo się zanudzić w domu, łatwiej chyba zajeść na śmierć :-D

A ja Wam powiem, że w pierwszej ciąży przez dość długi czas czułam się ładna i zgrabna :-p Ale tak było puki rósł mi sam brzuszek, jak zaczął i tyłek to przestałam się tak czuć :-D A teraz wielki od samego początku brzuch sprawia, że czuję się jak hipopotam :-p
 
Ostatnia edycja:
Eeee, z tym gotowaniem to nie przesadzajmy. Ja tylko lubię jeść, a żeby dobrze zjeść, trzeba chwilę w kuchni postać. No i większość moich dań to takie 15-minutówki :sorry2: Jak tu czasem mówicie, co przygotowujecie na obiad, to mi się wstyd robi, że ja tak na szybko.


Ale dobrze, że się zasłodziłam babeczkami i o lodach teraz mogę spokojnie, bez burczenia w brzuchu czytać :-D

Zaliczyliśmy rodziny późno-popołudiowy spacer do Biedronki, bo nam się tarty z dynią na kolację zachciało. Nie ma to, jak spacer w wyższym celu :-D
 
No macie rację laski - jak zawsze :-)
Bobas najważniejszy ;-)

Izka - pod język mam. Ble gorzka i co ino

Nie mówmy tu może o jedzeniu, co by nam było lżej na duszy hehe
 
tarta z dynią.....mniam! uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam!
oczywiscie nie mam a mi sie chce, bo jakby inaczej!
zjadłam za to serniczek :D
znowu mnie brzuch boli ponad pępkiem jak zakwasy....uuuu! będzie rósł!
Margo- ja tez bym chetnie wróciła do pracy ale nie mam jakiej;p jak zaszłam w ciażę byłam na okresie próbnym więc oczywiste ze nie przedłużono mi umowy no i tak siedze w domu.... :/ więc zazdroszczę i życze powodzenia!
 
damagi mam dzisiaj z brzuchem chyba podobnie :-p tak miedzy pępkiem a linią żeber caaaały dzień mnie boli, kłuje, nie wiem jak to nazwać :-p tak jakby mi się flaki ściskały haha
 
Helloł,oczywiście weszłam tu poczytałam wasze wpisy i już myślę co zjeść,chyba zrobię pastę jajeczną.Przed chwilą włosy sobie pomalowałam bo jutro muszę zdjęcie do dyplomu zrobić.Jutro trochę pracy mnie czeka i mam zamiar zawieźć moją suknię ślubną do komisu.A i mam plan zrobić kurs groomingu i trochę sobie dorabiać.
margo cieszę się że udany dzień za tobą i oby reszta też taka była
Aleksandra widzisz tak daleko od siebie jesteśmy ale pozytywna energia dotarła :-D
Dziewczyny co myślicie o jeżdżeniu na rowerze w ciąży?
Dobra idę robić tą pastę bo w brzuchu burczy
 
reklama
Zapomniałam pisać

Pytałam gin o te witaminy i powiedziała żeby nie brać żadnych tylko wciąż łykac kwas foliowy ..
 
Do góry