reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

TakaJ masz całkowita rację...ten wyścig szczurów okropny jest.... "a bo moje dziecko już wszystko umie" "a waży tyle" "a wzrostu tyle" ...wkurw nie bierze jak ktos mnie tak psychologicznie "pogania"....i fakt wtedy frustracja wzrasta....
Aurelia mówisz wymagający twój skarb :D nie tylko twój Oby mu minęło! i dał mamie odetchnąć !
 
reklama
Mnie nie było bo mąż wykupił nam na rocznicę ślubu weekend w hotelu spa w górach, dzieci zostały z moimi rodzicami. Było super, oczywiście szybko minęło ale fantastycznie było tak nie gonić się i bez tego ciśnienia kto komu kolację i kto wykąpie a kto położy spać dzieci itd. tylko light totalny i luz, stołówka w formie bufetu więc jedzenia full, w ogóle hotel super wrażenie zrobił, no ale teraz powrót do rzeczywistości i chyba już nigdy nie chcę korzystać z "uprzejmości" rodziców, żeby mi siedzieli z dziećmi więc już chyba to ostatni taki wyjazd bo mnie na powitanie objechała z góry na dół, dramatyczna baba :/ Żenujące. No cóż, przynajmniej 2 doby były fajne.
 
Taka j zazdroszcze weekendu,tez mi się taki marzy,mam nadzieje kiedyś go zrealizować☺
Ja byłam na kontroli z noga i wszytko ok,niestety mam jeszcze blizny ale maja szybko zejść

Madziasek wygladasz super,jaki masz malutki brzusio
 
TakaJ wowww ale zarąbisty prezeny od męża.....zazdraszczam...i miej gdzieś gadanine babci....olac to ! ważne że wam to dużą radość sprawiło!
Aga fajnie że z nogą ok-to najwazniejsze...a blizna z czasem przyblaknie....
u mnie szkoda słów...mam mega doła :( juz sobie nie radzę z emocjami....
noi ledow córa sie wyleczyła....syn kaszle od dziś ....własnie słyszę jak "szczeka " ....zgłupieje osiwieję w cholerę....:no:
 
Aga blizny zejdą ładnie, w razie czego to smaruj maścią, np. contratubex, mnie się po cc kiepsko goiło i tym smaruję i jest lepiej.

Venicce przykro mi bardzo, że maluch zaczyna kaszleć, ale może uda się jakoś to zwalczyć póki nie jest to przeziębienie?

Taki weekend to się powinno mieć co miesiąc jak się ma takie małe dzieci, żeby odreagować.
 
TakaJ masz rację -raz w mcu każda mama powinna w swoim mężem czy do kina czy gdziekolwiek wyjść....potem się lepiej funkcjonuje !
ja mam jakąś mega załamkę...nie radzę sobie z emocjami ostatnio .....
Miki jakos się trzyma....za to Kacper kaszle strasznie....tydz temu córa ....
ehhhh mam dosyć wszystkiego..... no niestety....
 
Cześć dziewczyny,

Miki dalej podziebiony, ja zakatarzona i gardło pobolewa. Znajoma pediatra w rodzinie meza siostry zaleca inhalacje solą 3 % i podawanie łyżeczki wapna na noc. Zobaczymy czy pomoże!
Jestem zmęczona, nie wysypiam się, brzuszek nie odpoczywa...

Venice mamy 7 ząbków, reszta jakoś wychodzić nie chce ehhhh

Ewelinka jak próby zajścia w ciążę?

Zdrówka dla chorowitkow :-)

Miłego dnia!
 
reklama
Zdrowia dla WAS Madziasek!
a próbowałaś syropu *spam*? mi w ciąży pomógł trochę....
u nas z zębami masakra...tj wychodzą wszystkie na raz.... obecnie widzę 12...13 trzonowy się przebija...więc jeszcze 7 hahahha i mamy komplet :D
teraz to ja bardziej zakatarzona ale ja to mogę -oby małego mijało...widzę trochę kataru momentami u niego i chrypka rano i potem odkaszluje...ale coś mi się wydaje że to funduje nam sezon grzewczy....
Madziasek jeszcze 2 miechy i córcię utulisz ! wowww ależ ten czas zapiernicza....
 
Do góry