reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja mam wizyte w poniedzialek i juz sie stresuje.. Mam nadzieje na zobaczenie fasolki z bijacym serduszkiem. Innej opcji nie przejmuje. Musimy wierzyc, ze bedzie dobrze:tak:
Ja mam taka schize od paru dni, ze jak mnie boli podbrzusze to boje sie, ze cos nie tak z moja fasolka a jak mnie nie boli to schizuje, ze tez jest cos nie w porzadku. I takie bledne kolo.. Kobiecie nie dogodzisz:laugh2:

katherinne, nie martw sie, ja tez nie mam zadnych objawow. Co prawda ja zaczelam dopiero 5 tydzien, ale jakos nie czuje, zeby nudnosci mialy mnie dopasc. Moze taka nasza natura.
 
reklama
ja zmeczona jestem cały czas, a piersi boooolą mega. byłam na 1 wizycie u gin i widać było 7,5mm pecherzyk. 14 mam następną wizytę i mam nadzieję, że już usłyszę serduszko mojego maleństwa:)
 
Jagoda, a w ktorym tygodniu jestes i kiedy mialas USG? Ja tez widzialam pecherzyk, ale zaledwie 3-milimetrowy, USG w 5 tygodniu ciazy.

Jak u Was z temperatura? Mierzy ktoras?
 
Cześć Kobietki!
Odebrałam wczoraj betę! Już nie mogłam się doczekać i poszłam, żeby z systemu mi wynik ściągnęli :) Iiiii.... Pozytywny!!! 5 tydzień ciąży ;) cieszę się mega! Mój małż był nieco zaskoczony, ale dał sobie radę z tą wiadomością :) Zatem chyba czeka mnie sierpień. Zaraz idę do gina to może coś mi powie więcej :)

Ściskam!!! :)
 
Ja też miałam usg wczoraj pęcherzyk 8 mm. No ale niestety sytuacja potoczyła się inaczej jestem w 4 tygodniu ciąży i już na zwolnieniu muszę leżeć i dużo odpoczywać. Pojawiły się komplikacje mam torbiela na jajniku 5 centymetrowego i ginekolog kazała ma od razu na zwolnienie bo się powiększa a nie wchłania i może pęknąć. Więc ja już mam za sobą poinformowanie pracodawcy o tym że jestem w ciąży. Najlepsze jest to że to tak z dnia na dzień byłam tydzień temu i wiedzieliśmy że mam torbiela i pani doktor mnie uspokajała że będzie wszystko dobrze że się wchłonie a tu po tygodniu nagła zmiana decyzji. Nawet nie miałam jak szefa poinformować że mnie dzisiaj nie będzie bo byłam prywatnie pod wieczór a jego tele nie znam. Więc dzisiaj rano pojechałam i poinformowałam. No wiecie praca u prywatnej osoby był "zadowolony".Na dodatek umowę mam do końca grudnia. Ale w końcu to nie moja wina. Najważniejsze jest aby ciąża przebiegała prawidłowo i torbiel nie wpłynął na nią negatywnie. Ale jest plus zwolnienia mogę odpoczywać teraz i się nie przemęczać dla dobra maleństwa
 
Z powodu mojego zwolnienia musieliśmy poinformować już rodzinę no bo co wymyśleć jak mieszkamy w jednym domu i do pracy nie będe chodzić. BYli bardzo zadowoleni
 
Jola, w 4 tygodniu ciazy, czy 4 tygodnie od zaplodnienia, czyli 6 tygodniu ciazy? Jak szybko rosnie pecherzyk ciazowy? Caly czas sie zastanawiam, czy to normalne, ze moj taki malutki.

Dbaj o siebie i wypoczywaj, malenstwo najwazniejsze. O mojej ciazy w sumie tez juz wszyscy wiedza. Rodzicom powiedzielismy bardzo szybko, bo nie moglismy sie doczekac. Dziadkom tez powiedzielismy, bo w sumie sa juz w takim stanie, ze mogliby nie doczekac tej informacji, nie chcielismy ryzykowac. A reszte to juz nasi rodzice-plociuchy zalatwili, bo z radosci ciezko im bylo utrzymac jezyk za zebami!

Pracodawce (a w zasadzie zleceniodawce...) tez poinformowalam, bo czasem musze w pracy dosc sporo sie nadzwigac, czasem tez pracuje po 12-14 godzin dziennie, wiec zeby mial swiadomosc tego, ze nie bardzo sie teraz do takich atrakcji nadaje. Z dzwiganiem zrozumial, ale z pracowaniem tyle godzin juz nie bardzo.
 
reklama
my póki co poinformowaliśmy rodziców jednych i drugich. Moje dwie koleżanki z pracy wiedzą, ale prosiłam je o dyskrecję. Mam nadzieję, ze się nie wygadają. ..
 
Do góry