reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Mysiołek rowerek wodny też fajna sprawa. Zawsze to trochę relaksu na świeżym powietrzu. Ja to bardzo lubię taki spokój i ciszę, tylko plusk wody i ptaszki :).

Miciurka to namierzanie za sprawą zwykłej aplikacji na androida. Life 360 się to nazywa i musi być na obu telefonach zainstalowane. Oczywiście musi być włączony GPS w telefonie i dostęp do internetu. D sam to wymyślił jak kupił sobie motor crossowy i sam na nim śmigał po jakichś polach i lasach. Tzn ja powiedziałam, że proszę bardzo, jeździj sobie, ale albo sobie kogoś znajdź do tego sportu, albo wymyśl coś innego, co uchroni mnie od stresu. No i w ogóle przekonałam go, że to nierozsądne tak się puścić po lasach samemu i nawet nie wiadomo będzie z której strony świata go szukać w razie czego. No to wynalazł to namierzanie :). W sumie wolałabym i tak żeby jeździł z kimś, no ale już trudno. Trzeba korzystać z życia, a nie siedzieć w domu ze strachu ;). Powiem Wam, że to jest fajne jak gdzieś jedzie właśnie, bo tylko sprawdzam co jakiś czas, że się ciągle przemieszcza i już wiem, że wszystko jest ok :). Jemu też z tym wygodnie, bo nie męczę co godzinę telefonami z pytaniem czy jeszcze żyje :p.

A ja tez czekam na przesyłkę bo zamówiłam torbę żeby się w coś do szpitala w końcu zapakować. U nas to wszystkie torby porowerowe są, to się nie nadają do szpitala:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!

madziasek - daj znać jak tam po ktg :tak:

basia, kupciusia - mam to samo zdanie na temat homo co wy!!

miciurka - to możesz już urządzać!!

Przy Kamilu wody mi odeszły w łóżku o 1 w nocy - więc może tak być :tak:

A ja wymasowałam brodawki, mam działać 4 razy dziennie po pół godziny.. za m też bym się chętnie wzięła, ale wieczorem to ja padam, a on rano do pracy to przed 5 wstaje, to na razie nie ma jak :baffled:

jutro mam jechać na to ktg na 10, ale ciekawe ile będę czekać zanim mi je zrobią, boje się, ze dużo ludzi może być na IP
 
Mysiolek gratki suwaczka, zazdrosze plywania rowerkiem wodnym ;-)

Kupciusia u mnie bylby problem z instalacja tej aplikacji, maz bylby niechetny...

Modlicha powodzenia na jutrzejszym ktg, daj znac :tak:
heh to musze jakis recznik pod przescieradlo wlozyc!!!
 
Ostatnia edycja:
Kupciusia- dzieki za cynk co do aplikacji, :)niezły bajer w sumie :) musze się zorientować z tym,

Madziasek- no tak sobie dogodzilam ze caly asortyment sobie do łóżka przytargalam łącznie z kakao, ciastem, i bajglem cynamonowym z rodzynkami i miodem(nie lubie ani rodzynek ani miodu ani cynamonu) a zezarlam ze smakiem buhaha :), co do aplikacji gps to wiesz mąż nie musi wszystkiego wiedzieć ;) hyhy:cool:

Mysiolek- gratuluje kolejnego tyg :)! Fajnie z pomysłem na rower wodny, jakas rozrywka zawsze tylko tam się nie wysilaj żebyś na środku gdzieś nie zaczela rodzić ;)

Swoją droga właśnie to wczoraj jak byłam w sklepie to mi przeszło przez mysl a.co jeśli by mi wody odeszly tu i teraz hehe, jakos się cykam ze nie będę w domu jak to się stanie ;)

Ewelinka- haha nie no ja tylko dlatego przeprasowalam rzeczy żeby były bardziej miekkie, wiesz na 1 raz mały będzie może w szoku bo na zewnątrz zimno jasno itd ;) to stwierdzilam ze niech.chociaż na ten 1 raz ma mieciutkie milutkie wszystkie rzeczy a potem też nie mam zamiaru pracować w ogóle bo szkoda czasu...:), teraz to nawet reczniki mu poprasowalam a ja to wielka zwolenniczka prostowania rzeczy na sobie haa ;))

Dziewczyny dajcie jakis pomysł na obiad bo normalnie nie wiem co by tu wtrzachnac dziś :)), :p
 
Kapciusia no z niego taki chudzielec jest a nóżki ma takie chude, że sarenka to gruba locha przy nim :)


Doriq a zapytam zapytam, co mi szkodzi i jak się okaże, że potrafi to dam Ci znać ;) Nie wiem jak skomentować ten program, wiele rzeczy już widziałam czy słyszałam ale bez przesady!


Kamu widzę, że Tobie też zwożą ubranka co kto może :) Ale to super bo przynajmniej nie trzeba kupować, ja do roczku nowego nic bym nie musiała kupić chyba, że by mi się marzyło po prostu coś ektra na jakiś wypad założyć ale nie sądzę.


Madziasek eee to odpada bo jednak przywiązałam się do mojego koloru :)


Ja nie wiem do kiedy będe prasować, przy dwójce dzieci dość szybko może się okazać, że to jednak zbędna czynność i tylk ona wyjścia będę prasować :)


Modlicha i obudziłaś się jak Ci te wody odeszły czy nie spałaś jeszcze czy jak? Ile razy, 4 razy po pół godziny? Matko ale nuda, nie wiem czy dam radę to robić :(

Jak mnie mój bank wpienia, od wczoraj nie można sprawdzić ile jest na koncie, co za *****, co za bank, że nie może tego naprawić przez 2 dni :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Doriq- właśnie przypomnialo mi sie jaka mate oddechu kupilas??

Taka- może.zadzwoń do banku i im powiedz ze juz przeginaja.. Niech naprawiaja system, chociaż ja to wolę juz na ten cholerny stan konta nie patrzeć :/

Modlicha po ktg daj znać jak tam sytuacja na froncie ;))

A w ogóle komuś z sąsiadów chyba dziecko się urodziło i się normalnie drze cały dzień aż się zaczynam bać! :confused:..
 
Ostatnia edycja:
Taka j. dobre by bylo jakby trafil z data:-D

Miciurka nannycare. Nie kupilam tylko zamowilam wypozyczenie, a ubezpieczalnia zaplaci I moge ja miec do 3 mcy. Chce jeszcze monitor bezdechu zamowic, ale musze miec wtedy list od lekarza.
 
Doriq- o to super, ze możesz wypożyczyć - ja dostałam od siostry nianke i z ta mata oddechu angelcare się nazywa, ciekawe czy dobre to jest.., u mnie mowili na szkole.rodzenia ze moge wypożyczyć tens machine, do porodu tylko ze nikt mi kosztów za to nie zwroci, :/ , a jaki list od lekarza potrzebujesz zeby dostać te maty??

Wiecie.co oglądam właśnie coś takiego jak porodówka w pl tv, i rodzi dziewczyna 17 lat no masakra, panikuje wrzeszczy i po prostu masakrycznie to wyglada, ja wiem ze się nie patrzy na nikogo jeśli chodzi o takie rzeczy ale mam nadzieje ze ja nie będę tak wrzeszczec i nie panować nad sobą, jedyne co bym nie chciała to jakies vacum albo kleszcze uzyte na dziecku żeby go wyciągnąć..:/ brr
 
reklama
Miciurka też nie wiem czy to dobre, zobaczymy. Lekarz musi stwierdzić niby, że konieczne, jakieś kody wbić, jak w środę pójdę to wyproszę:-) ale to wtedy dostaje monitor oddechu, taki z kamerką i na 18 mcy.
A ten tens to dobra sprawa? Też mogę za free wypożyczyć, ale nie wiem czy warto. Ja chciałam taką pompkę ze znieczuleniem, bo czytałam, że super, ale akurat u nas w szpitalu nie ma. Jest tylko zzo, albo dolargan, no i te geborte tens mogę wypożyczyć.
Ja nie oglądam takich programów, bo jak już same opisy porodów czytam to się nakręcam:-(
 
Do góry