reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Jagoda trzymam kciuki zeby szybko poszlo

u mnie znowu nieprzspana noc przez moje nogi, odkad nie chodze do pracy jest coraz gorzej, nawet wieczorny spacer nie pomaga

Czy wam tez brzuch sie wydaje taki jakby zaraz mial peknac, ja mam strasznie twardy, jakby dzidzius sie juz tam nie miescil
 
reklama
Doriq trzymam kciuki za podróż, faktycznie masz przeprawę przed sobą! Super, że gbs ujemny!

Jagoda mam nadzieję, że szybko Ci pójdzie!

Ja dzisiaj sporo na dworze siedzę, nawet obiad tam robiłam bo ziemniaki obierałam i tarłam na placki na podwórku :)
 
Jagoda powodzenia! Trzymam kciuki za Ciebie i Malenstwo!

U mnie mąż sprząta a mama gotuje obiadek. Gołąbki będą :-)

Doriq super, że wynik ok. Miłej podróży!

Taka j. placki ziemniaczane... Mniam... Ja ostatnio też robiłam ale dosypałam za dużo mąki i gnioty wyszły...

Quincy jak samopoczucie?
 
Hej.

Bylam jeszcze raz u ordynora, pogadalam i zgodzilam sie na sn. Obmierzyli mnie, zrobili ktg , na ktorym wyszly dosc obiecujace dwa skurczyki. Powiedzieli ze damy rade. Oby.
Na porodowce byla super polozna, pogadalam z nia, uspokoila mnie i ma dyzur jutro w nocy ;) wiec modlcie sie ze mna o porod na jej zmianie !
Mam wykrecac sobie sutki i intensywnie sprzatac ;p
A tymczasem zmykam na miasto ;)

Jagoda, trzymam kciukiii ;*
 
Saguaro ale masz fajnie ;-)
na takie wygody musze poczekac jak mama przyjedzie!!!

Taka j wczoraj u znajomej jadlam ziemniaczane tyle ze z cukinia i kabaczkiem :-D
a dzisiaj cieple jagodzianki do kawki podala!
 
Saguaro jak ja lubię gołąbki!!! Osz Ty!! ;) Moje placki chyba też nie są zbyt smaczne bo mi dziecko powiedziało "wiesz mamo, te placki Ci troche nie wyszły" :/ No cóż. Grunt to szczerość ;)

Quincy to jazda na to miasto i przejdź je w zdłuż i wszeż i konieczne z tymi sutkami skoro wszyscy mówią, że to pomaga! Trzymam kciuki za jutro!

Madziasek też masz niezłe smakołyki na tej końcówce ;) Trzeba się najeść póki jeszcze można wszystko :D

A mnie się już nic dzisiaj nie chce, jakiegoś lenia dorwałam, może przez ten upał, a w ogóle to od kilku dni ciągle mi się spać chce, mogłabym pół dnia nawet! Nie wiem, może organizm wie, że za miesiąc termin i nabiera sił.
Aha czy herbatę z liści malin można kupić w aptece?
 
Jagoda, gratuluje !! :-)zazdroszczę takiego szybkiego porodu !! może ta oxy wcale nie jest taka straszna co ?? :-)

Taka j., ja właśnie dziś kupiłam tą herbatkę z liści malin w sklepie zielarskim :) zapłaciłam 3,50 ;) ale w zwykłej aptece może też mają :)
 
reklama
Basia w poniedziałek jadę na miasto do lekarza i załatwić 100 innych rzeczy więc sobie dorzucę wizytę w zielarskim, co mi tam zależy :) Kupię sobie też tą herbatkę tyle, że troche boję się ją pić jak mam ten cholerny pessar, nie wiem co robić. Właśnie rozmawiałam z salową z Hagera, powiedziała, że jest jeszcze jakaś fajna położna Asia (powiedziała nazwisko ale oczywiście nie pamiętam, tyle, że jest przy kości) ale jest jeszcze jedna położna Asia i ta druga nie jest zbyt fajna, mało sympatyczna. Ta znajoma mi powiedziała, że postara się załatwić grafik Ewy to będę wiedziała kiedy zaciskać nogi :)

Jagoda faktycznie poród ekspres, ja tak nie mogę nawet mieć bo muszą mi podać antybiotyk a potem musi minąć 4 godziny, żeby działał i podać następny także u mnie musi trwać to ileś godzin ten poród chcę czy nie.
 
Do góry