reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Ja jestem skorpion a mój mąż baran, więc mieszanka wybuchowa. Chociaż mnie się wydaje,że ja jednak nie jestem typowym skorpionem, bo mam młodszą siostrę, której zawsze musiałam ustępować, a moja siostra też skorpion :-) Nie jestem pamiętliwa i urazy długo nie chowam. Mój tata i moja mama oboje ryba a całkowite przeciwieństwa, mój ojciec to choleryk straszny, a mama spokój, także chyba to jednak nie zawsze się sprawdza.
Wczoraj wieczorem wyprałam kolejne rzeczy młodej , więc zaraz biorę się za prasowanie i układanie.
 
Może wszystko razem się łączy: znak zodiaku, imię, geny ...

Jagoda zaciskam mocno kciuki!!!! Już dzisiaj będziesz tulić maluszka :D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Oby nie długo, szkoda że Ci pęcherza nie przebili to by szybciej się rozkręciło, przynajmniej ja tak miałam , jak mi pęcherz przebił i wody odeszły to już poszło raz dwa.
Ja prasuje, mało co ubyło a już mam dosyć, mimo że lubię prasować :-)
 
Hej dziewczyny ja nie pisalam dawno z nadmiaru spraw do zalatwienia, ale probuje byc na biezaco.

Ci wasi mezowie to sie tak po slubie zmienili? Bo ja meza nie mam i miec nie chce. Ten moj to mnie na rekach nosi, no i on to by sub chcial, a znajac siebie to ulegne, tak samo jak z dzieckiem.

Taka j. to az sie wierzyc nie chce, ze twoja matka jest taka, u mnie to pilnuja tylko, zebym z lozka nie wstawala.

Quincy probuj sn, moze dobrze bedzie, ale papier ze przeciwwskazan nie ma sobie zazycz.

Ja dzis wracam do Holandii,wiec 3majcie kciuki za droge, aaa no i gbs ujemny, wiec dobrze.

​Jagoda trzymam kciuki.
 
cześć dziewczynki :)

Saguaro takkkk mój mąż Bliźniak ;-)
w jego przypadku wszystkie cechy bliźniaka posiada!

Basiu bo może nie wszystkie cechy charakteru posiadasz :tak:
ja jestem raczek :)

Jagoda kciuki by oksy szybko zadziałało :)
tylko się nie stresuj, bo to opóźnia poród!!!

Kamu miłego prasowania :)

Doriq super, że GBS ujemne, miłej podróży :)
 
Hej ;)

Jagoda, trzymam kciuki żebyś już dziś miała maluszka przy sobie.. Mam nadzieję, że te oxy nie będzie takie straszne i nie będziesz za bardzo się męczyć !!:-) <tuli>

Taka j., mnie też komar pogryzł wrr !! a wczoraj jeszcze pod blokiem koty się gryzły więc znowu jestem niewyspana :-p

Kamu, powodzenia z prasowaniem :)

Doriq, szerokiej drogi i szczęśliwej podróży !! :)

To ja uciekam sobie dzisiaj na ogródek do cioci :) słonko ładnie wyszło to trzeba wykorzystać bo cały tydzień w tych murach siedzę..
Miłego dnia !! :-)
 
reklama
Do góry