reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam poniedziałkowo,
dom posprzątany, pranie (już 4-te) się kończy, Marcin drzemie, a ja mam chwilę na BB:-D U nas też było gorąco w sobotę, aż za bardzo. Wszystkich nas było 14 osób. Marcin zadowolony z prezentów, a wybierania (pieniążki, kieliszek itd) nie było. Ja nieco jestem poobijana, bo przed imprezą poleciałam jak długa ze schodka. Był trochę śliski, a że leciałam na Marcina, zrobiłam dziwne akrobacje i Marcina położyłam na siebie. Ja mam obite lewe ramię (mam problem z zapięciem biustonosza:-(), lewy łokieć trochę rozwalony i siny, no i prawe kolano - obite i sine:-(przez chwilę nie mogłam się ruszyć, Marcin płakał ale z przestraszenia. Mąż mnie podniósł, Siostra się przestraszyła, że coś poważnego mi się stało. Na szczęście nie uderzyłam głową w betonowy chodnik, na którym wylądowałam:szok:posiedziałam, poszłam pod prysznic i byłam gotowa na imprezę:tak:Marcin był bardzo grzeczny, bawił się i podjadł owoców, torcika a nawet troszkę mięska z grilla:tak:
Madziu cieszę się, że u Was też impreza udana. Oj Jaś się trochę przestraszył ale jak się postawimy na Jego miejscu, to nic dziwnego, że się rozpłakał.
marii fajnie, że impreza ok, no i Mały spał do rana. Ja nie mogę się doczekać przespanej całej nocki;-)
Lea oj czasami można sobie pozwolić na małe przyjemności...a że tyłeczek troszkę podrośnie hmmm można dłużej pospacerować i spadnie;-)dobrze, że z Leo już ok, a mój Marcin też coś ostatnio nie jest chętny do mycia zębów ale niby nic nie widać żeby coś rosło:eek:może po prostu tego nie lubi;-)
anussia jak po wizycie u gina?

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Roczniaków!
Miłego dnia!
 
reklama
Witam :-) Ja na szybko bo muszę dom ogarnąć, póki młody śpi. Cieszę się że wszystkie imprezy roczkowe udane :-):-)

My też po wcześniejszej imprezie, było super, ale też za gorąco :cool2: Młody dostał kasę, duże klocki (bo chcieliśmy) i takiego ślimaka na klocki z fisher price. Losowania nie było, nie ma tu u nas takiego zwyczaju, ale może jutro w jego roczek sama mu dam te przedmioty. Ciekawa jestem co wybierze?

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Roczniaków dużo zdrówka!

I się nam sierpień kończy...


ps: Porobiłam zapasów i tak zostało mi jeszcze trochę mm 2 ale będę dawać aż się skończy, noi została mi cała kaszka glutenowa, czy po roczku dalej ją mogę podawać?

Pajka ja zawsze mocno trzymam kciuki za Twojego drugiego Skarbka!
anussia201 gratulacje, uważaj na Was :-)

Miłego dnia :-)
 
My tez juz po imprezce urodzinowej choc roczek dopiero dziś
Wszystko bylo ok, jednak restauracja to jest to, nie ma nic na twojej głowie, mały wybrał różaniec i pieniążka, za kieliszek nawet nie chwycił ale tata mój przygadał teściowej że to przez to że był pusty. Pierwszy raz spotkałam się z takim "zabobonem".
Dla wszystkich solenizantów 100 lat i dużooo zdrówka.
A i małemu idą górne jedynki.
 
witam się

dziękuję za kciuki :*:* przydadza się :) teraz jestem na luteinie na wszelki wypadek za 5 dni testuję i odstawiam lutkę. Raczej nie nastawiam sie na ten cykl, ale mam jeszcze 11 miesięcy :D

wszystkiego naj dla dzisiejszych solenizantów:)
 
Dzien dobry!!!!

ja na chwile ..tradycjnie jak mlody spi a ze spi juz 1 godzinke to pewnie zaraz sie obudzi! pranie tez juz powieszone u nas dzis strasznie wieje to mi piknie wyschnie;-).
jeden spacerek juz mamy zaliczony po obiadku kolejny...

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych roczniakow!!!!!!!!!!!!!!

No jutro jedziemy do lekarza jestem ciekawa to nasz "doktor" nam ciekawego powie:evil:

ok uciekam milego dnia zycze!
 
hej babeczki!

na początek spóźnione życzonka dla wszystkich nowych roczniaków!

przez tą Adasia nózię i przez sobotnią imprezkę nie dawałam rady tu posiedzieć, ale na szczęście i z Adasia nózią już ok i impreza się udała

ale z Adaśkiem za jakiś czas pójdę i tak na morfologię bo w sumie nigdy nie miał robionej więc nie wiadomo co i jak

no a imprezka udana, goście dopisali, pogoda też... jedzonko pyszne, prezenty fajne :-) Adaśko dostał jeździk pandę i rowerek z baby mix, wywrotke gigant z wadera, worek klocków i dodatkowo samochód z klockami, poza tym od nas przyczepę do traktora też z Wadera (bo traktor wcześniej dostał), no i jeszcze obrazek aniołki robione haftem krzyżykowym (czy jak to się tak nazywa) - zrobione przez teścia żonę. I dodatkowo 350 zł kóre przeznaczymy na konkretne buciki na jesień i na kurteczkę.

jedynie co to mieliśmy przeboje z tortem bo zamówiłam u babeczki w pracy tort na śmietanie z jagodami, no a że nie dostałam jagód to był z dżemem porzeczkowym... no a śmietana się babeczce zważyła i był na kremie ale mimo wszystko dobry więc jestem zadowolona, no i był w kształcie samochodu

teraz niestety uciekam i przepraszam że tak egositycznie ale mały mi chatę roznosi

wpadnę później
 
Witam :-)
Cieszę się że wszystkie imprezki udane.
Nasza też,odbyła się wczoraj w domku.Był normalny obiad i deser.Łącznie było 16 osób.Daliśmy Nati przedmioty do losowania to wybrała różaniec a zaraz potem kieliszek :-) Z prezentów dostała wózeczek dla lalek,sorter z klockami,fotelik samochodowy,nocnik i złote kolczyki
Pajkaa-trzymam mocno kciuki aby się udało...:tak:
agulek80-ale miałaś wypadek :shocked2: na szczęście nic poważnego Tobie się nie stało no i Marcinkowi nic się nie stało

Byłam dzisiaj u ginekologa i więcej tam już nie pójdę!! Zapisy są ale tylko osobiście i tylko przyjmuje 8 osób,więc czekałam od 8.30 do 13 na zapisy w rejestracji i później do 15 na wizytę.Prawdopodobnie jestem w ciąży ale ciąża jest wczesna,widziałam pęcherzy k ciążowy i mam przyjść na wizytę za 2 tyg to zobaczymy pewnie serduszko_Oj ale na pewno już nie tam :-D
 
Z prezentow to dostal auto na akumulator ktorym tatus sobie steruje
:laugh2::laugh2::laugh2: buhahaha :laugh2::laugh2::laugh2:

Gratulacje dla zaległych jubilatów i tych dzisiejszych bieżących :tak:

A mi ktoś małża podmienił, od wczoraj marudzę jak dziki kot i co chwilę coś od niego chcę, a on wszystko robi i jedynie czasem tylko wzdychnie sobie :shocked2:
No nic lecę, nasz bobocykl wykorzystać ;-)
 
reklama
Witam się wieczorem,
Marcin śpi, ostatnio usypia Go Tata :-) Zaraz idę pod prysznic i spać. Tyle mojego co pośpię do cycania ;-)
Spokojnej nocki Kobietki
Lilijanna przyjemnego baraszkowania ;-)
 
Do góry